فرمانده نیروی دریایی تسلیم نتایج پروب بر روی ویروس آلوده کشتی

واشنگتن -- نیروی دریایی بالا دریاسالار روز چهارشنبه دریافت نتایج تحقیقات داخلی به گسترش این رمان coronavirus

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 خرداد 1399

واشنگتن -- نیروی دریایی بالا دریاسالار روز چهارشنبه دریافت نتایج تحقیقات داخلی به گسترش این رمان coronavirus روی عرشه ناو هواپیمابر تئودور روزولت و شلیک از آن کاپیتان در ماه آوریل است.

گزارش نشده است و انتظار می رود ساخته شده تا تصمیم گیری در مورد به طور بالقوه بازگرداندن سروان. برت Crozier به دستور روزولت و یا تنبیه افسران دیگر. آن ارسال شده بود روز شنبه به Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی.

یک Gilday سخنگوی Cmdr. Nate کریستنسن گفت: دریاسالار در حال بررسی این گزارش است.

"این زمان را برای بررسی توصیه به بررسی و تایید شده توسط Adm. Gilday," او گفت:.

در میان پرسش بررسی شد و برای رسیدگی به این است که چگونه coronavirus کردم روی روزولت بود که عملیاتی در غرب اقیانوس آرام که اولین خدمه بیمار در اواخر ماه مارس است. به عنوان ویروس گسترش حامل کشیده به گوام در مارس 27 آشکار میان اختلاف نظر در درون نیروی دریایی با رهبری بر سر نحوه ادامه با تخلیه خدمه برای محدود کردن گسترش یافته است.

Crozier نامه نوشت که به زودی به بیرون درز به کالیفرنیا روزنامه و فراتر از آن شفاعت برای سریعتر نیروی دریایی اقدام به جلوگیری از COVID-19 مرگ و میر در میان خدمه خود را.

این اقدام وزیر نیروی دریایی در آن زمان توماس Modly دستور Crozier رها فرماندهی در اوایل آوریل گفت که او تا به حال توزیع نامه خود را بیش از حد گسترده شده و نشان داده شده قضاوت ضعیف. روز بعد گفت: Crozier ممکن است "بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق" به فرماندهی یک هواپیما حامل Modly استعفا داد.

حدود 1100 نفر از اعضای روزولت خدمه در نهایت آزمایش مثبت برای coronavirus و یکی Chief Petty Officer چارلز Thacker, 41 درگذشت. بسیاری از بهبود از بیماری و حامل هفته گذشته رفتگان گوام به آماده شدن برای بازگشت کامل به وظیفه خود در اقیانوس آرام. آن را کنار در گوام برای نزدیک به دو ماه.

گزارش های ارائه شده به Gilday در روز چهارشنبه آماده شد Adm. رابرت بورک معاون رئیس عملیات نیروی دریایی که تا به حال انجام مقدماتی درخواست در ماه آوریل است.

اما پس از آن بررسی شد تا زنجیره ای از فرمان جیمز مک فرسون که موفق Modly به عنوان سرپرست وزیر نیروی دریایی دستور داد فولر بررسی است. که گزارش اولیه توصیه می شود که Crozier تواند به فرمان اما این پیشنهاد کنار گذاشته شد انتظار نتیجه از این گسترده تر شد.

McPherson جایگزین خواهد شد جمعه توسط کنت Braithwaite که تایید شده است توسط سنا به عنوان وزیر نیروی دریایی. پس از Braithwaite بررسی و گزارش آن را به احتمال زیاد خواهد شد در نظر گرفته شود توسط وزیر دفاع علامت Esper.

به سرعت در حال تغییر رهبری بالای نیروی دریایی است که بازتابی از بار پر سر و صدا در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین وزیر نیروی دریایی ریچارد V. اسپنسر اخراج شد در نوامبر سال 2019 پس از برخورد با کاخ سفید بر اقدامات انضباطی مربوط به نیروی دریایی مهر و موم.

-----

این مقاله در نوشته شده بود توسط رابرت برنز از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن