تفنگداران دریایی' جدید CH-53K پادشاه نریان در حال حاضر شده است به دریا. در اینجا آنچه در آینده

دریایی سپاه' سنگین جدید-آسانسور هلیکوپتر در نظر گرفته شده و نقش حیاتی در سرویس برنامه ای برای دریا بر اساس عم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 تیر 1399

دریایی سپاه' سنگین جدید-آسانسور هلیکوپتر در نظر گرفته شده و نقش حیاتی در سرویس برنامه ای برای دریا بر اساس عملیات در اقیانوس آرام فقط پیچیده آن دریا محاکمه و به مقابله با داغ-آب و هوا آموزش بعدی.

CH-53K پادشاه نریان سنگین-آسانسور هلیکوپتر به یک نقطه عطف جدید در این ماه پس از گذراندن دو هفته روی amphibious assault ship زنبور. دریا محاکمه نخستین بار این هواپیما قرار بود به آزمون در یک دنیای واقعی نیروی دریایی محیط زیست است.

این هواپیما در زمان خاموش و فرود بیش از 360 بار در نور روز و تاریکی به عنوان مقامات کرد به تقلید استقرار شرایط. آزمون شامل راه اندازی و بازیابی روتور شروع و خاموش شدن تیغه بریزید و کنار سازگاری تست Naval Air Systems Command مقامات گفت: پس از آزمایشات به پایان رسید.

جزئیات بعدی: سناتور. وارن: لغو مدال افتخار اعطا شده به نیروهای خود در "Wounded Knee" قتل عام

داده ها از آزمون هنوز در حال تجزیه و گفت: مگان Wasel سخنگوی نیروی دریایی بخش هوایی و ضد زیردریایی, جنگ, حمله و ماموریت ویژه برنامه های.

"اما تا کنون ما هیچ بزرگ مسائل فنی" او گفت: از CH-53K است که به جای دریایی سپاه' پیری CH-53K Super Stallion. عظیم هواپیما که می تواند نزدیک به 14 تن برای 110 مایل دریایی است که وزارت دفاع قدرتمند ترین هلیکوپتر.

دریایی سپاه قصد دارد به خرید 200 پادشاه اسب نر اما این برنامه دیده می شود یک سری از موانع با توجه به مکانیکی و مشکلات طراحی است که تحت فشار قرار دادند پشت آن انتظار اولیه توانایی های عملیاتی از سال 2019 به 2021. دریایی سپاه اعلام کرد در ماه دسامبر آن را به حال ثابت موتور مشکل برخی نگران بودند کاهش می دهد, هلیکوپتر, قدرت, اما آن را هنوز هم انتظار برای استقرار برای چندین سال.

لایحه Falk مدیر Sikorsky s CH-53K برنامه گفت: پادشاه, خروس "عملکرد استثنایی" در دریای محاکمه آورده هواپیما یک گام نزدیک تر به آن استقرار.

"CH-53K مناسب است در صفحه اصلی روی زیادی عرشه کشتی دوزیست," Falk گفت. "... [هواپیما] سرآمد در کنار محیط زیست تقویت نقش حیاتی آن اجازه می دهد تفنگداران دریایی انعطاف پذیری عملیاتی به حرکت بیشتر مواد با سرعت بیشتری از کشتی به ساحل."

این تابستان CH-53K را از طریق آب و تخریب محیط بصری تست Wasel گفت. تخریب محیط بصری آموزش می تواند شامل مه و گرد و غبار و حالات دیگر که بر هوا خدمه' دید.

این هواپیما GAU-21 پنجره و سطح شیب دار اسلحه و ماشین آلات را نیز به زودی تحت آزمایش آتش سیستم را تحت صلاحیت و هوایی سوختگیری آزمون با KC-130 را ادامه خواهد داد Wasel گفت.

پادشاه اسب نر است که انتظار می رود به اعزام ناوگان بین 2023 و 2024 او اضافه شده است.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: تفنگداران دریایی می گویند که آنها ثابت کرده ایم موتور مشکلات در پادشاه جدید Stallion

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب