چین می فرستد هواپیما حامل نزدیکی ژاپن و تایوان به عنوان نیروی دریایی ایالات متحده مبارزه با کروناویروس

یوکوسوکا پایگاه نیروی دریایی ژاپن -- ژاپن و تایوان نگه داشته در چین ناو هواپیمابر لیائونینگ و اعتصاب خود را ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 فروردین 1399

یوکوسوکا پایگاه نیروی دریایی ژاپن -- ژاپن و تایوان نگه داشته در چین ناو هواپیمابر لیائونینگ و اعتصاب خود را به عنوان آنها بخار از طریق میاکو تنگه های گذشته و تایوان بیش از آخر هفته با توجه به وزارت دفاع و انتشار گزارش روز شنبه.

به لیائونینگ و پنج همراه کشتی های جنگی تصویب از طریق 155 مایل گسترده تنگه نیمه راه بین ژاپنی جزایر اوکیناوا و میاکو در شنبه تبدیل جنوبی و گذشت در شرق تایوان روز یکشنبه با توجه به گزارش. این تنگه به اندازه کافی گسترده به واجد شرایط به عنوان یک آبراه بین المللی.

این Japan Maritime Self-Defense Force دنبال چینی هواپیما حامل دو هدایت موشکی ناوشکن دو چند نقش کشتی جنگی و یک عرضه-کلاس سریع پشتیبانی رزمی کشتی به عنوان آنها گذشت 262 کیلومتر جنوب غربی ناکازاکی را Danjo سلیمان حدود 7 p. m. روز شنبه, با توجه به وزارت دفاع مشترک کارکنان رسمی.

مرتبط: مرد سعی در فروش وجود ندارد ماسک های صورت برای, VA در $750 میلیون طرح فدرال می گویند

حدود 4 p. m. روز شنبه, حامل و آن گروه بخار از طریق تنگه, با توجه به رسمی. برخی از سخنگویان دولت صحبت می کنند به طور سنتی تحت شرط ناشناس ماندن.

"ما به طور مداوم بررسی می شود کسانی که در کشتی توسط دریا و هوا" این مقام گفت.

تایوانی نیروی دریایی همچنین با ارسال کشتی ها از Suao برای نظارت بر اعتصاب به عنوان آن را تصویب جزیره در یکشنبه, با توجه به جنوب چین صبح پست که اشاره به تایوان وزارت دفاع.

شش عروق سمت شرق و تایوان و با توجه به ژاپنی خروجی Sankei, اخبار, که همچنین با اشاره به تایوان وزارت دفاع.

به لیائونینگ تنها ناو هواپیمابر در حال حاضر در غرب اقیانوس آرام, اما, USS امریکا کوچکتر amphibious assault ship که حامل F-35B Lightning II خفا مبارزان در جریان است در شرق دریای چین, با توجه به رسمی خود را در Facebook صفحه.

ایالات متحده حامل تئودور روزولت و رونالد ریگان در بندر هر دو برخورد به حدی با رمان coronavirus.

روزولت که کنار در گوام که در آن بسیاری از خدمه آن تحت انزوا به ساقه شیوع کروناویروس. کشتی در ضمن در حال بررسی قبل از آن می تواند بازگشت به دریا.

یکشنبه, 4,309 روزولت crewmembers تا به حال تست شده برای این ویروس که از آن 585 آزمایش مثبت با توجه به یک نیروی دریایی به روز رسانی. حدود 400 ملوانان در انتظار تست.

موارد مثبت روی روزولت حساب برای بیش از نیمی از مجموع 890 ملوانان که آزمایش مثبت برای این ویروس در سراسر نیروی دریایی است.

در ضمن ریگان تحت تعمیر و نگهداری در آن homeport از یوکوسوکا پایگاه نیروی دریایی پس از ماه نوامبر در حال آماده سازی برای استقرار.

مقامات با نیروی کار 70 نبرد نیروی 7th Fleet, در یک پست جمعه به آن official Facebook page گفت: ملوانان با نیروی کار هستند تحت 14 روز از جداسازی قبل از خروج گشت.

بیش از 1000 ملوانان داده شده به ریگان و همراه آن اعتصاب بودند bussed به Yokota پایگاه هوایی و نیروی دریایی و هوایی مرکز آتسوگی بیش از چهار روز در هفته گذشته به جدا کردن خود قبل از اعزام با توجه به نیروی کار 70 پست.

"پس از 14 روز در حال تکمیل هر ملوان را فراهم بینی سواب نمونه که پردازش خواهد شد و بازگشت. این روند خواهد شد اضافی 2-3 روز قبل از ما COVID-رایگان تیم عازم ریگان" با توجه به پست با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است.

نیروی دریایی نمیکند اعلام برنامه های خود را برای ریگان و آن نیروی کار که شامل کشتی های جنگی مستقر در یوکوسوکا.

هدایت موشکی ناوشکن بری Mustin و McCampbell و هدایت موشک رزمناو Antietam نگه داشته اند این ویروس از رگ های خود را با باقی مانده در دریا و یا نگه داشتن خدمه خود را در هیئت مدیره در حالی که در بندر. کشتی های مستقر از یوکوسوکا در ماه فوریه حدود یک ماه قبل از این ویروس به رشد همه گیر وضعیت.

نگه داشتن ملوانان سالم است "کلید برای ما مرگبار" و توانایی "مأموران آماده برای پاسخ به بحران" نیروی کار گفت.

-- ستاره و راه راه با خبرنگار Aya ichihashi را کمک به این گزارش.

ادامه مطلب: آخرین نظامی پاسخ به COVID-19

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن