رسمی فضایی نیروی پرچم پرده در کاخ سفید

ایالات متحده در فضا نیروی در حال حاضر رسمی پرچم. آن ارائه شد و در طول یک بسته-درب مراسم جمعه در مقابل رئیس جم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 اردیبهشت 1399

ایالات متحده در فضا نیروی در حال حاضر رسمی پرچم.

آن ارائه شد و در طول یک بسته-درب مراسم جمعه در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شدن به اولین سرویس جدید پرچم در بیش از 72 سال کاخ سفید گفت.

"فضایی است برای رفتن به آینده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول این رویداد با توجه به استخر ،

"ما در حال حاضر رهبر در فضا."

مقامات در حضور و غیاب شامل ژنرال جان "جی" ریموند جدید شعبه ارشد از عملیات فضایی و فضایی آمریکا فرماندهی و ارشد استاد Sgt. راجر Towberman ارشد داوطلب خدمت سربازی مشاور فضای نیروی. دیگر شرکت کنندگان شامل وزیر دفاع علامت Esper نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت و رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley.

"این یک لحظه تاریخی," Esper گفت.

"ایالات متحده بوده است spacefaring ملت برای دهه, اما ما می دانیم که وجود دارد دشمنان در چند سال گذشته که weaponized فضا," او گفت:. "آنها از آن ساخته شده ایم یک warfighting دامنه. و به این ترتیب با ایجاد فضای زور و ایجاد فضای فرماندهی ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر انجام آنچه در آن نیاز به انجام برای محافظت از دارایی های ما در فضا و اطمینان حاصل شود که فضای باقی مانده آسمانها که ما نه تنها محافظت از امریکا اما ما حفظ اقتصاد ما ما حفظ تجاری ما قابلیت های ما حفظ آمریکایی' راه زندگی است."

پرچم رسمی ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی. (حسن نیت ارائه میدهد فضایی آمریکا نیروی)

مرتبط با: بیش از 2000 نیروی هوایی به کار گرفته شده اند برای پیوستن به نیروی فضا

پرچم خرس تصویر از فضا نیروی مهر و موم. ریموند اشاره کرد که ستاره شمال است که بالاترین در طراحی و معنابخش "ما ارزش اصلی ما نور هدایت."

مهر رونمایی شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر در ماه ژانویه است. در حالی که مرکزی دلتا نماد به یاد بسیاری از "پیشتازان فضا" Starfleet فرمان آرم آن را به یک تاریخ نظامی.

"دلتا بال تداعی تاریخی روابط به اولین روز نیروی هوایی ایالات متحده فضای جامعه و نماد تغییر و نوآوری" با توجه به برگه ارائه شده با روز جمعه, استخر, report. "از تاریکی و نور و سایه های خاکستری در دلتا تجسم 24/7 عملیات فضایی نیروی در حالی که قرار دادن و به سمت بالا گرایش دلتا نشان می دهد نقش مرکزی فضا زور در دفاع از فضا دامنه."

مقامات در ماه ژانویه اشاره کرد دلتا استفاده شد و در اوایل سال 1942 توسط ارتش ایالات متحده نیروهای هوایی و در اوایل نیروی هوایی فضایی سازمان نمادهای قدمت آن به سال 1961.

هر عنصر از طراحی به این معنی که با توجه به فضای نیروی. جهان "نشان دهنده زمینی خانه فضایی آمریکا زور و از آن حمایت مشترک warfighters" واقعیت این ورق متحده است. "در مدار بیضوی (در سراسر جهان) به معنای دفاع و حفاظت از تمام دشمنان و تهدیدات ناشی از فضا دامنه. آن را نیز نشان دهنده مداوم بین همکاری و متفقین مشارکت."

ستاره شمال نیز نشان دهنده "امنیت و اشاره به حضور ثابت و هوشیاری در فضا در حال حاضر و در آینده" را به آن می افزاید.

"دو خوشه ستاره کوچک نشان دادن فضا دارایی های توسعه, نگهداری و عمل ایالات متحده در فضا نیروی. سه بزرگتر ستاره نماد سازماندهی و تجهیز توابع فضایی نیروی" با توجه به این واقعیت ورق.

فضا نیروی پرچم ساخته شده توسط هنرمندان از این سازمان در دفاع تدارکات سازمان است که باعث می شود تمام رئیس جمهور های شخصی پرچم.

فضا زور باز پنجره برنامه مه 1 برای واجد شرایط فعال وظیفه پرسنل به انتقال به سرویس, شروع با پرسنل نیروی هوایی. فضا نیروی روز بعد از آن نیز راه اندازی اولین رسمی تجاری برای جذب و استخدام.

از این هفته این سازمان دریافت کرده است هزاران نفر از درخواست مقامات گفت: Military.com.

"همانطور که از مه 13 فضایی آمریکا نیروی دریافت کرده است بیش از 2 ، 000 برنامه های کاربردی از سربازان در هر دو آلی و مشترک [نیروی هوایی تخصص کدهای] داوطلبانه به انتقال به سرویس جدید" فضا نیروی سخنگوی لین کربی گفت: Military.com در روز چهارشنبه.

ششم سربازی که امضا شد در به وجود آوردن تهمت بر Dec. 20, 2019 در حال حاضر عامل با کمک 16,000 نیروی هوایی دقیق به طور موقت از آنچه بود که قبلا به عنوان شناخته شده نیروی هوایی فرماندهی فضایی.

اگر چه افراد قرار گرفتند در ماه دسامبر به معنی استفاده از نیروی هوایی و افسران خواهد کمیسیون به فضا نیروی -- ساخت آنها دائمی فضایی نیروی اعضای -- در حالی که اعضای داوطلب خدمت سربازی را دوباره طلب کردن به طور مستقیم مقامات گفته اند.

این سرویس را در پنجره برنامه بسته مارس 31.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: F-22 تصادفات در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی Eglin; خلبان خارج با خیال راحت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب