ارتش ممکن است به زودی راه اندازی مجدد عمده واحد آموزش چرخش

ارتش ایالات متحده از رهبران در حال کار بر روی یک طرح را دوباره شروع مقیاس بزرگ آموزش در عملیاتی نیروی, اما به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 اردیبهشت 1399

ارتش ایالات متحده از رهبران در حال کار بر روی یک طرح را دوباره شروع مقیاس بزرگ آموزش در عملیاتی نیروی, اما به احتمال زیاد خواهد شد به واحد فرماندهان از نصب برای نصب و راه اندازی به تصمیم گیری زمانی که آموزش سر گرفته خواهد شد دوباره.

"ما ... در نظر گرفتن یک نگاه چگونه ما به عقب بر گردیم به جمعی آموزش هر دو در خانه و ایستگاه ما مبارزه با مراکز آموزش" رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville گفت: امروز در سومین جلسه.

"بازگشت به جمعی آموزش بسیار مهم است اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما حق دارند اقدامات در وهله اول. ... آن را به یک اندازه متناسب با تمام راه حل است."

ارتش پیشنهاد کرده است یک "خطر کاهش چارچوب" به وزیر دفاع علامت Esper به طوری که "ما می توانیم با خیال راحت بازگشت به آموزش" دبیر ارتش رایان مک کارتی گفت: در جلسه.

مرتبط: در اینجا این است که چگونه ارتش در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد آموزش برای واحدهای رزمی

"ویروس نیست تاثیر این کشور یکنواخت بنابراین ما نیاز به خیاط رویکرد ما به بازگشایی در حال توسعه توسط ارتش گسترده استانداردها و پروتکل های" مک کارتی گفت.

ارتش متوقف چرخش به مرکز آموزش ملی در فورت ایروین کالیفرنیا و مرکز مشترک تمرینات در فورت پووک, لوئیزیانا در اواسط ماه مارس برای محدود کردن گسترش ویروس.

NTC, JRTC و مشترک چند ملیتی آمادگی مرکز در Hohenfels آلمان نگه تیپ-سطح آموزش تمرینات برای زره پیاده نظام و مجهز با وسایل تیپ رزمی تیم و یک کلید اندازه گیری برای سرویس آمادگی رزمی است.

تا کنون چهار BCTs را به حال خود مبارزه, مرکز آموزش و یا CTC چرخش به تعویق افتاد, ارشد ارتش رسمی گفت: Military.com.

"ما قادر به نگاه به آینده و تصمیم گیری ما می تواند تاخیر خود را چرخش تا بعدا" این مقام ارشد گفت.

CTC چرخش مهم هستند "چرا که آن را یک استقرار یک نیروی رزمی آموزش مرکز نقل و انتقال که نیروی پشت آن خانه ایستگاه, اما آن را نیز یک نیروی-در-نیروی [ورزش]" این مقام گفت.

"در حالی که کسانی که مهم است وجود یک میزبان کامل از آموزش است که می رود در خانه ما ایستگاه است که به اتفاق می افتد در مکان هایی مانند فورت کمپبل کنتاکی قبل از اینکه شما بروید به کسانی که مبارزه با مراکز آموزشی."

در این چارچوب است که طراحی شده است به طوری فرماندهان می توانید آموزش تصمیم گیری بر اساس ظرفیت خود را برای آزمایش درمان و نظارت و همچنین به عنوان روند در COVID-19 مورد در منطقه خود را از کشور آمریکا است ،

"آن بستگی دارد مقدار تست قابلیت و ظرفیت است که آنها را در آن نصب می گویند, 'گوش دادن این گردان در حال رفتن به میدان را برای دو هفته; آنها احتمالا می خواهید به آزمون که کل گردان قبل از آنها به زمین'" این مقام گفت. "اگر نرخ محلی است که واقعا بد و سپس آنها احتمالا نیاز به انجام آزمایش; اما اگر نرخ محلی بهتر است پس شاید آنها نمی نیاز به انجام به همان اندازه تست."

ارتش به تازگی اعلام کرد آینده استقرار چند واحد از جمله برخی از آن آغاز خواهد شد در این تابستان. 4 نیروهای امنیتی کمک تیپ مستقر در فورت کرسن کلرادو است مجموعه ای برای اعزام به افغانستان است. و 2 BCT از 82nd Airborne Division در فورت براگ در کارولینای شمالی و زنجان برای اعزام به عراق است.

4 SFAB در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انجام چرخش آن به مرکز مشترک تمرینات در ماه ژوئن مقامات ارتش حفظ کند.

McConville گفت که او فقط در بازدید از مرکز مشترک تمرینات آماده را به نگاه در این اقدامات که به محل قرار داده برای دریافت واحد است.

"ما در حال استفاده از غربالگری, تست, کنترل, نظارت و تاکتیکی پراکندگی برای ایجاد ایمنی حباب به طوری که واحد می تواند آموزش و عمل در حفاظت محیط زیست" او گفت:.

"ما به دنبال در طولانی بازی. ما در حال انتظار برای COVID-19 برود. ما در حال قرار دادن روش های مناسب در محل به طوری که ما می تواند به حفاظت از نیروی که قطار خواهد شد و تحت عمل یک COVID-19 محیط زیست است."

با وجود اثرات ویروس, ارتش, مقامات گفت که واحد نمایش داده می شود سطح بالایی از آمادگی در چهار ماه گذشته است.

در آغاز سال جدید چتربازان انجام اضطراری اعزام به خاورمیانه به عنوان تشدید تنش با ایران است.

"یک گردان از ارتش پاسخ فوری نیروی-1st BCT از 82 هوابرد-با دو C-17 بارهای از سربازان رفت و چرخ از رفتن به خاورمیانه در عرض 20 دقیقه از اطلاع رسانی; بقیه تیپ بود و در آنجا ظرف هفت روز" مک کارتی گفت.

در ایالات متحده, ارتش شمالی "به مجموعه تئاتر در سراسر ایالات متحده با ارائه امکان و بنیادی قابلیت های آن شامل پشتیبانی از سپاه مهندسان ارتش," مک کارتی اضافه شده است.

"ما باید به سرعت مستقر چهار فعال وظیفه میدان بیمارستان ها به شهر نیویورک و سیاتل در روز" مک کارتی گفت:, و اضافه کرد که ارتش نیز مستقر 14 تازه تشکیل شده شهری تقویت پزشکی وظیفه نیروهای خود را برای تقویت بیش از حد بر دوش کارکنان بیمارستان در سراسر کشور است.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش اعزام رزرو متخصصان پزشکی برای کمک به غرق بیمارستان های شهرستان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن