دادگاه لبنان دریایی را اقدام به قتل نفس اعتقاد در بازداشتگاه اتاق چاقو مبارزه

دریایی و محکوم به 18 ماه حبس و بد-رفتار پس از تخلیه پادگان رویارویی تبدیل خونین در حال حاضر ممکن است در نهایت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

دریایی و محکوم به 18 ماه حبس و بد-رفتار پس از تخلیه پادگان رویارویی تبدیل خونین در حال حاضر ممکن است در نهایت پس از یک نظامی تجدید نظر دادگاه تعیین می شود که قاضی به اشتباه دستور اعضای هیئت منصفه در مورد.

Pfc. میکی W. Johnson, هواپیما ماسک مستقر در دریایی سپاه, پایگاه هاوایی محکوم شد اتهام از جمله اقدام به قتل نفس در مارس سال 2018 است. پس از فقط سه ماه زندگی با هم اتاقی خود را شناسایی و در اسناد دادگاه به عنوان سرجوخه مارتین پری ، V تنش بین این دو بود سمی و تهدیدات مشترک بودند.

اما حتی اگر یک مرحله نهایی مسابقات یک شب تفویض به مبارزه با چاقو که فرستاده سرجوخه مارتین پری ، V به بیمارستان نیروی دریایی-دریایی سپاه دادگاه نظامی تجدید نظر تعیین می شود در اوایل این ماه که آن را آغاز کرده اند می تواند به عنوان قابل توجیه دفاع از خود -- یک نقطه که ممکن است ساخته شده اند به طور موثر جلوتر از بحث و تبادل نظر در مورد.

کامل-دادگاه منتشر تصمیم منتشر شد مارس 15 و تحویل داده شده توسط قاضی ارشد نیروی دریایی سروان. آرتور گاستون یافت که قاضی باید گفت که اعضای جانسون بود و در حقوق خود را به نمایش چاقو در تلاش برای جلوگیری از پرخاشگری است.

قضات با اشاره به اندازه تفاوت بین دو تفنگداران دریایی: Johnson شد 5 فوت و 9 اینچ و وزن 140 پوند در حالی که سرجوخه مارتین پری ، پنجم شد 6 فوت و 5 اینچ و 200 پوند است.

به دلیل عدم تطابق اندازه جانسون گفت: او نیاز به فرصت کافی برای سر کردن پتانسیل دعوا.

مرتبط با: نیروی هوایی اشتباه بود به زور از 14 سال افسر دادگاه تجدید نظر می یابد

"[جانسون دفاع] استدلال می کند این درخواست دستورالعمل لازم بودند چرا که تجدیدنظرخواه بود "مرد کوچک" که تا به حال یک حق قانونی برای گرفتن اقدامات مناسب برای حفاظت از خود به جای را [به] شانس ... بودن زدم و مهر به ژله,'" دادگاه نوشت و در آن به بحث در مورد با استناد به تصمیمات قبلی.

با توجه به دادگاه حساب از برخورد نهایی مسابقات بین دو تفنگداران دریایی اتفاق پس از هفته معاملاتی توهین. جانسون در یک نقطه و تعجب با صدای بلند اگر او می خواهم "به جای دیدن LCpl V "با گلوی یا مجموعه ای در آتش" دادگاه اعلام کرد.

اما زمانی که جانسون گفت: سرجوخه مارتین پری ، V که او می خواهم با خواب مادر خود را بزرگتر دریایی فیزیکی. او "هل [Johnson] در برابر یک جسم سخت" با توجه به دادگاه حساب و به او هشدار داده که آنها را از مبارزه پس از کار.

آن شب جانسون نگه داشته و دو بهار لود شده با چاقو او را -- در بستر خود او در حالی که گوش دادن به موسیقی در داخل و خارج از بازداشتگاه زمانی که او رفت و به یک حمام.

زمانی که سرجوخه مارتین پری ، V در نهایت مواجه Johnson او بود برگزاری دو چاقو تحت یک حوله.

"بنابراین چه چیزی شما باید بگویم در مورد مادر من در حال حاضر؟" سرجوخه مارتین پری ، V خواستار توجه به اسناد دادگاه.

جانسون کاهش یافته و حوله به فاش کردن چاقو. پس از چند کلامی مبارزه سرجوخه مارتین پری ، V هل جانسون به دیوار قفل. جانسون lunged نوسانی چاقو. بزرگتر دریایی برداشت جانسون مچ دست و در نهایت به پایان رسید تا با کوبیدن دست خود را در مقابل دیوار به او را وادار به رها کردن چاقو.

در این موقعیت جانسون وارد بریده بریده زخم هم اتاقی خود دست و ساعد و دریافت کاهش در پاهای خود را. در نهایت سرجوخه مارتین پری ، V را شکست و فرار برای وظیفه زیستن با توجه به دادگاه حساب.

جانسون آرام بود که پرسنل امنیتی وارد و همکاری زمانی که آنها او را دستگیر کردند.

در مارس 2018 دادگاه نظامی جانسون دادستان خواسته است که نظامی منصفه به نام اعضا داده شود و دستورالعمل های دقیق بیان "که او نمایش داده می شود چاقو در تلاش برای جلوگیری از LCpl V از حمله به او و این که او تنها با استفاده از آنها پس از LCpl V به جای حمایت به پایین هل [Johnson] به دیوار و قفل و سپس تلاش برای گرفتن یکی از چاقو."

قاضی دریایی سرهنگ سرهنگ لئون فرانسیس رد درخواست.

که تصمیم دادگاه تجدید نظر گفت: تضعیف دفاع استدلال که جانسون هرگز به معنای حمله هم اتاقی خود را با چاقو و تنها با استفاده از آنها را در دفاع از خود پس از سرجوخه مارتین پری ، V تشدید درگیری توسط lunging در او. و دادگاه افزود: آنها نمی توانند رد کردن این احتمال که فقدان دستورالعمل کمک به جانسون نهایی محکومیت.

دادگاه خالی جانسون اعتقاد است که همچنین شامل کاهش رتبه به E-1 و جریمه از پرداخت تمام و کمک هزینه و دستور داد دوباره در مورد جلسه.

"در اینجا در عدم افتراق بین حلال نمایش و قانونی استفاده از چاقو نظامی قاضی دفاع از خود عزل شد و در نهایت ناکافی و گمراه کننده" گاستون نوشت: برای دادگاه.

روشن نیست که دوباره جلسه برگزار خواهد شد. جانسون وکیل نیروی دریایی ستوان دانیل Roginski کاهش یافته است به اظهار نظر در این موضوع.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

بیشتر بخوانید: ارتش می گوید آن را پیدا کرده است, بهترین پارچه برای تبادل نظر ماسک صورت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن