لایحه پوشش Doulas برای باردار سرویس زنان وابستگان

لایحه معرفی شده در کنگره در ماه گذشته خواهد نیاز به Tricare برای پوشش خدمات doulas — آموزش دیده و حرفه ای است که ارائه فیزیکی و حمایت عاطفی برای زنان باردار در طول ليبر و زايمان و پس از زايمان روند.

این قانون پیشنهادی اسپانسر شده از طرف دموکراتیک سنسور. کریستن جیلیبرند از نیویورک و ریچارد بلومنتال از کانکتیکات با هدف کمک به اعضای خدمات و وابسته به زن و شوهر که مستقر هستند به دور از خانواده و دوستان و یا ارائه به تنهایی دلیل شرکای خود مستقر هستند.

جزئیات بعدی: این رسمی: ژنرال CQ قهوه ای تایید کرد, 1st آفریقایی نظامی رئیس خدمات

با این استدلال که doulas کاهش خطر بروز عوارض حين و بعد از زايمان, سناتور گفت: این لایحه کمک به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و بهبود سلامت مادران.

“نظامی مادران یا خدمات اعضای خود و یا شرکای کسانی که در خدمت هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به استرس و انزوا در طول بارداری خود را و آنها را بیشتر به احتمال زیاد به هنگام تولد به تنهایی — همه از عوامل است که doula دسترسی به ویژه مهم است” Blumenthal گفت: در یک بیانیه آماده.

“بارداری و زایمان دشوار است تحت هر شرایط و مادران که در حال خدمت به کشور خود را به عنوان خدمات اعضاء و همکاران سزاوار تمام پشتیبانی در دسترس” Gillibrand گفت: در یکی دیگر از انتشار.

اصطلاح “doula” می آید از یونانی باستان به معنی “زن بنده است.” این doula به عنوان یک زایمان حرفه ای توسعه یافته در دهه 1970 و 1980 در ایالات متحده آمریکا با علاقه رو به رشد در زایمان طبیعی.

Doulas غیر حرفه ای پزشکی آموزش دیده به عنوان نیروی کار مربیان برای کمک به موقعیت مناسب و مدیریت درد در طول زایمان مانند تمرینات تنفسی و ماساژ. برخی از doulas تمرکز بر روی پشتیبانی پس از زایمان ارائه راهنمایی در مورد تغذیه با شیر مادر و مراقبت از نوزاد در هفته های اولیه پس از تولد است.

هزینه doula خدمات محدوده از $800 $2,500, با به طور متوسط در حدود $1,200 با توجه به آنچه انتظار می رود پروژه. با استناد به تحقیقات هایدی Murkoff نویسنده “چه انتظار” سری کتاب و بنیانگذار آنچه انتظار می رود پروژه گفت: هزینه ارائه جسمی و عاطفی حمایت نظامی مادران خواهد “پرداخت سود سهام در هر دو نتیجه برای مادر و نوزاد و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی.”

“باردار شدن یا تبدیل شدن به یک پدر و مادر است هرگز آسان نیست و حتی در بهترین شرایط. اما اینکه یک باردار یا مادر جدید در ارتش — مقابله با بلند کردن اجسام سنگین از پرورش یک کودک در حالی که انجام این کار خواستار خدمت به کشور خود را که آیا او وظیفه فعال و یا یک مرد متاهل — است که به صورت تصاعدی سخت تر” Murkoff گفت.

این لایحه همچنین نیاز به وزارت دفاع برای پیگیری که چگونه بسیاری از خدمات اعضای نظامی و همسران به هنگام تولد هر سال بدون همسر یا شریک زندگی در حال حاضر و افشای تعداد تولد رخ می دهد که هر سال در ارتش درمانی و بیمارستان های غیر نظامی از طریق Tricare.

اطلاعات سناتورها گفت: اجازه خواهد داد که کنگره و وزارت دفاع برای پیگیری روند زایمان.

در سال 2016 — آمار سال منتشر شد تولد در میان فعال-وظیفه زنان — وجود دارد 29,337 حاملگی در میان خدمت وظیفه فعال زنان از 32,006 در سال 2012.

درصد از خدمات زنان در سن باروری که باردار شد در حالی که در به کارگیری در سال 2016 شد 1.05% از 1.44% در سال 2012.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: Tricare به پایان می رسد پوشش ویتامین D غربالگری

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im