جدید Moto Razr متغیر بسیار شیک به شما رژگونه طلا

در آن طول می کشد یک نوع خاصی از سر و فناوری به خرید شیک اما عمیقا ناقص Moto Razr foldable. اجازه دهید فقط می گ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

در آن طول می کشد یک نوع خاصی از سر و فناوری به خرید شیک اما عمیقا ناقص Moto Razr foldable. اجازه دهید فقط می گویند ما پول را در باب مورتیمر قطار پسر داشتن یک, برای شروع.

اگر شما در حال رفتن برای یک, شما ممکن است به عنوان به خوبی به همه از راست ؟ به همین دلیل است که موتور را سرخ gold edition است که به احتمال زیاد برای دریافت پالس مسابقه در میان سبک-بیش-تابع دوستداران گوشی های هوشمند با پول برای سوزاندن.

این گوشی در زمان به راه باریک و گربه در نیویورک هفته مد در اوایل این ماه با موتور آن را "تازه نوع صورتی و طلا ما را دوست داشتم از طریق سال است."

از اپل بزرگ به Blighty از سرخ شدن طلا Razr در حال حاضر در دسترس برای خرید در بریتانیا برای شاهزاده (یا princessly) مبلغ £1,499.99 منحصر به فرد به EE.

"چشم نواز اما انجام نگرفته سرخ شدن طلا رنگ بازتابی است از نسل جدیدی از مصرف کنندگان که درک بازیگوش و یک از یک نوع, در حالی که ماندن درست به دستگاه براق و تصفیه ریشه" شرکت می افزاید.

در صورتی که شما به موتورولا به خودتان آشنا با مد لباس انتخاب کنید از سال است.

مرتبط با: Samsung Galaxy برابر نقد و بررسی

Razr خود را wowed ما با آن به نظر می رسد و در foldable display بخش اما نا امید بسیاری از داوران به عنوان به زودی به عنوان آنها پنجه های خود را بر روی این گوشی. تاشو 6.2 اینچ صفحه نمایش ارائه جیبی دوستانه تجربه اما فقط نیاز بیش از حد بسیاری از فداکاری با توجه به بسیاری از.

در دست های خود را با دستگاه خود ما حداکثر پارکر احساس ممکن است دستگاه را بسیار محدود درخواست تجدید نظر به عنوان نسل اول محصول. دوربین و عمر باتری نیز در سمت چپ زیادی به دلخواه می شود.

در Razr را به نفع او اضافه میکند: "آنچه که من می توانم با اعتماد به نفس است که این زرق و برق دار فوق العاده خوب-گوشی های هوشمند ساخته شده است که احساس می کند خیلی کامل تر از Galaxy برابر شده است. راه نمایش چین بدون ترک بزرگ چین در این نمایش عظیم به علاوه برای من است."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن