جستجوی: بهترین گیاهی, دسر, بازیگران شیر جو

ما به همکاری با جو سیاره را ما به شما آخرین مسابقه: ما به دنبال خود creamiest, dreamiest دسر است که دارای کرم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

ما به همکاری با جو سیاره را ما به شما آخرین مسابقه: ما به دنبال خود creamiest, dreamiest دسر است که دارای کرم (نه رویاها) به ارمغان می آورد و در Oatmilk.


ما عاشق شیر جو به پخش قهوه, هاردکور, با, حبوبات, پختند در بولونی...لیست در می رود. اما آنچه در مورد تمام راه های این غیر لبنی شهد دلخوشیها ما در دسر ؟

ما آخرین مسابقه دستور است و تنها پس از آن است. بهترین گیاه-بر اساس دستور دسر باید نه تنها استفاده از جو دو سر و شیر اما توان همه بهتر برای آن است. فکر می کنم: جو-y کلوچه ساخته شده حتی جو-ier, silkier mousses, fluffier یادتان نرود و بیشتر.

و این زمان در اطراف, Q&A با برنده را در قالب یک مصاحبه تصویری! در ارتباط باشید. (آینده برنده: ما بسیار هیجان زده برای به اشتراک گذاری دسر خود را با شما.)

ارسالی در حال حاضر باز تا ژوئیه 31 در 6 p. m. ET. واقعا وجود دارد تنها یک سخت-و-سریع حکومت شما نیاز به نگه داشتن در ذهن:

  • این مسابقه همه چیز در مورد بهترین گیاه بر اساس دسر با بازی جو دو سر شیر است. دستور العمل های است که شامل نمی شود شیر جو نیاز نمی شود.

از فروشگاه ما

اگر شما باید دستور غذا را در حال حاضر در سایت رفتن به آن دستور صفحه کلید "ویرایش دستور العمل" (زیر عکس), پایین, آمار "ارسال دستور من به یک مسابقه" انتخاب آخرین مسابقه ("شما بهترین گیاهی دسر بازیگران شیر جو") و ذخیره کنید.

اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک دستور جدید سر به صفحه پروفایل خود را انتخاب کنید و "دستور" کلیک کنید و "اضافه کردن یک دستور غذا" ها آن آمار "ارسال دستور من به یک مسابقه" انتخاب آخرین مسابقه و ذخیره کنید.

ما به عنوان خوانده شده هر ارسال مقاله و آزمون به عنوان بسیاری که ممکن است. اما این که بسیاری از خواندن و بسیاری از تست. ما در حال شمارش را بر شما به کمک بیش از حد. مطالعه کردن ارسال صفحات و را (و مورد علاقه!) هر دستور العمل است که جلب چشم خود را. و سپس به اشتراک گذاری نظرات خود را در دستور صفحه. ما این همه بازخورد به حساب ما به عنوان باریک ارسالی پایین به بالا پنج که اعلام خواهد شد در اواسط ماه اوت است.

برای کارایی که چگونه کل مسابقه فرایند کار پاپ بیش از اینجا.

ممکن است بهترین گیاهی دسر شامل شیر جو برنده شدن!


شما پخته شده و یا پخته شده با شیر جو قبل از ؟ به ما بگویید که چگونه آن رفت و در نظرات.

در همکاری با جو سیاره ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن تمام راه Food52 جامعه متکی بر شیر جو برای گیاه مورد علاقه خود را بر اساس دسر. در ارتباط باشید برای ما دستور العمل های مورد علاقه مسابقه نوشته!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب