به عنوان گارد رزرو اعضای صورت مختل تمرین دوره برخی از تماس به صورت قانونی رفع

در فوری پی سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی هزاران نفر از اعضای گارد ملی در نیویورک نیوجرسی و پنسیلوانیا و ویرجینیا نامیده می شدند به وظیفه فعال در حمایت از دولت خود دفاع و بازیابی به خطر انداختن فدرال حفاری امتیاز آنها را به دست آورده نسبت به بازنشستگی خود را به عنوان آنها به اتمام دولت ماموریت.

این یک وضعیت فوق العاده ای و کنگره در نهایت مداخله گر چه هنر باریک معافیت اجازه داده است که دولت های فعال در این موارد به تعداد نسبت به یک نگهبان عضو بازنشستگی.

در حال حاضر به عنوان ملت معتقد با یکی دیگر از رویداد فوق العاده ای در قالب رمان coronavirus همه گیر برخی از آنها بار دیگر به دنبال به کنگره به مرحله و ارائه کمک به گارد و رزرو اعضای که مشاغل ممکن است در معرض خطر به دلیل شرایطی خارج از کنترل خود.

مرتبط با: آخرین نظامی COVID-19 پاسخ

اجتماعی فاصله اقدامات برای محدود کردن گسترش ویروس مجبور گارد و رزرو واحد به حالت تعلیق در به تعویق انداختن و یا پیکربندی مجدد به طور منظم تمرین دوره — فرصت های آموزشی نقاط با ارزش بسیاری از نیاز به کسب یک “سال خوب” نسبت به بازنشستگی. و در حالی که مقامات با خدمات نظامی و گارد ملی اداره می گویند که آنها در حال کار برای پیدا کردن راه های دیگر برای به انجام رساندن آموزش های جامع چشم پوشی و یا تنظیم آن به حساب اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

نیروی دریایی برای مثال نقل مکان کرد و در اواسط ماه مارس به تعویق انداختن مته تعطیلات آخر هفته برای اکثر ذخیره یک تعلیق است که در حال حاضر تمدید شده است از طریق پایان ماه مه. در حالی که واحدهای شد به کارگردانی به کار با اعضای reschedule و اعطای لیبرال چشم پوشی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که ذخیره قادر خواهد بود به را تشکیل می دهند مورد نیاز است. دریایی سپاه نیز نقل مکان کرد به حالت تعلیق رزرو حفاری به طور نامحدود در حالی که ارتش به تعویق افتاد نبرد مجامع. نیروی هوایی اجرا توقف-حرکت را تشویق فرماندهان به پیدا کردن راه های خلاق را تا زمان.

سوزان لوکاس مقننه مدیر رزرو افسران انجمن گفت که برخی از گارد و رزرو اعضای بیشتر در معرض خطر از دست دادن بیش از دیگران — کسانی که در حال نزدیک شدن بازنشستگی به عنوان مثال یا که علامت پایان قرارداد خود را در زمستان ترک اتاق کمی برای برنامه ریزی مجدد از دست رفته مته دوره.

برای به دست آوردن یک “سال خوب” می شمارد که برای بازنشستگی اعضای باید کسب حداقل 50 امتیاز — 35 در بالای 15 آنها اعتبار برای عضویت. هر روز از سرویس فعال مته دوره حضور و تشییع جنازه افتخارات وظیفه است که ارزش یک نقطه; یک نمونه تمرین های آخر هفته است به ارزش چهار امتیاز کل. گارد و رزرو اعضای نیاز 20 “سال خوب” را به واجد شرایط برای بازنشستگی.

لوکاس گفت: سازمان پیشنهاد یک قانون است که اعطای سازنده اعتباری برای این سال برای حفاری اعضای گارد و رزرو ساخت تا تفاوت در حرفه امتیاز نیاز آنها به 50. این یک گزینه بهتر او گفت: از وزارت دفاع چشم پوشی و یا کمک هزینه به دلیل خدمات اعضا خواهد بود موظف به حفظ سوابق خود و یا پرونده خود را به نظامی سیستم حسابداری.

“بیست سال از زمانی که [دفاع مالی حسابداری خدمات] است آشتی [اعضای] رکورد به مطمئن شوید که آنها 20 سال است که می گذرد به یاد داشته باشید که در این سال بود که چشم پوشی سال؟” لوکاس گفت. “اعضا خواهد و سپس برای انجام یک درخواست تجدید نظر. من فقط دیدم چشم پوشی اداری به عنوان یک کابوس برای اعضای وقتی که می آید زمان برای آنها را به بازنشسته شود.”

فرانک Yoakum مدیر اجرایی داوطلب خدمت سربازی, انجمن گارد ملی ایالات متحده آمریکا گفت: این ایده که مته دوره و نبرد مجامع فقط می تواند جایگزین مجازی جلسات و تصویری چت نمی کند را به حساب بسیاری از شغل های نظامی هستند که دست در. ساخت مته دوره عملا او گفت: در بهترین حالت یک راه حل موقت است.

“من [استفاده از] زوم … اما واقعا وجود دارد تنها تا آنجا شما می توانید در خانه برای برخی مشاغل,” او گفت:. “اگر شما در حال صحبت کردن در مورد یک یگان پیاده نظام و یا یک واحد توپخانه و کار خود را به بیرون رفتن و آتش توپخانه قطعات و یا به انجام سلاح های تعمیر و نگهداری و یا انجام تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه چرخ دار شما واقعا نمی تواند انجام دهد که عملا. است که چرا شما پیوست گارد.”

او اضافه کرد که بسیاری از اعضای گارد باقی می ماند در دولت وظیفه فعال, جایی که آنها در حال حمایت از همه گیر پاسخ, اما نه حاصل بازنشستگی امتیاز. همانطور که از اواخر ماه آوریل با توجه به نظامی بار گزارش حدود 80 درصد از اعضای گارد شد در بودجه فدرال عنوان 32 سفارشات; اما تقریبا 8,000 guardsmen ادامه داد: برای حمایت از دولت پاسخ تنها با کمتر منافع و هیچ بازنشستگی اعتباری.

“شاید اگر دوران بازنشستگی خود را در سال آغاز شده است در ماه مارس شما رو به را تشکیل می دهند در این سال” Yoakum گفت و اشاره کرد که هر یک از خدمات عضو است که در تقویم های مختلف بر اساس زمانی که خود را اولیه قرارداد آغاز شد. “اما اگر آن را در آغاز ماه ژانویه و یا فوریه … شما ممکن است نگران شود.”

و این نه فقط در مورد بازنشستگی او اضافه شده است.

“در ارتش مقررات وجود دارد مجازات برای گرفتن یک بازنشستگی خوب سال,” او گفت:. “اگر شما نمی توانید یک سال خوب یک سال آنها می تواند به شما پرتاب از ارتش برای رضایتبخش مشارکت. من امیدوارم که کسی در وزارت دفاع یا ارتش … را در آن نگاه کنید.”

حداقل یک خدمت سربازی در حال حاضر ابراز علاقه به پیدا کردن یک راه حل قانونی برای این مشکل است.

نیروی هوایی رزرو سیاست تیم در حال کار با وزارت دفاع “در پتانسیل قانونی برای کمک به کسانی که رزرو کاربرانی که ممکن است رسیدن به نقاط به اندازه کافی برای یک سال خوب با توجه به COVID-19 محدودیت” بو جوینر یک نیروی هوایی, رزرو سخنگوی فرماندهی گفت: Military.com در بیانیه ای. “به این می شود که اطلاعات منتشر خواهد شد به ما شهروند سربازان.”

جوینر افزود که نیروی هوایی نیز تشویق رزرو فرماندهان به گروه خود را به واحد آموزش مونتاژ مته دوره به “سوپر UTAs” بعد از آن در سال و حداکثر رساندن telework و آموزش مجازی برای کاهش تاثیر معلق تمرین دوره.

نیروی دریایی اعلام کرده است تعداد کاهش اقدامات برای ذخیره از جمله لیبرال telework سیاست و تمدید مهلت برای حمایت از مشارکت چشم پوشی.

“به منظور کمک به اطمینان حاصل شود ما ذخیره حفظ آمادگی و دریافت اعتبار نسبت به خود “سال خوب” ما در حال ساخت آن را به طور قابل توجهی آسان تر به telework,” نیروی دریایی نیروهای ذخیره معاون فرمانده عقب Adm. جان Schommer در بیانیه ای گفت. “قصد ما این است که به ارائه حداکثر انعطاف پذیری را برای ما انتخاب و ذخیره (SELRES) ملوانان و آنها را برای موفقیت در طول این زمان به چالش کشیدن.”

دریایی سپاه رزرو مقامات همچنین گفته اند که آنها در حال تبدیل شدن به telework هر کجا که ممکن است برای کمک به ذخیره اقامت فعلی در حرفه امتیاز.

“با توجه به آموزش سالانه ما همراه با دیگر ذخیره نظامی نیروهای در حال همکاری نزدیک با وزارت دفاع برای ارزیابی اثرات و تعیین گزینه های پیش بینی نشده به چالش های” دریایی نیروهای ذخیره سخنگوی سروان. Markian Sich گفت.

مقامات ارتش که منتشر طولانی “سوالات متداول” در سند با توجه به همه گیر مرتبط با نگرانی در حال تکیه به شدت در “نبرد مجازی مجامع” را به جای همه در شخص مته دوره. برای کار تخصص ندارد که قرض خود را به آموزش مجازی رسمی گفت: Military.com که واحد فرماندهان را در اختیار چگونه به ساختار آموزش و ارز مورد نیاز.

یک سخنگوی وزارت دفاع جسیکا ماکسول کاهش یافته است به نظر هر طرح قانونی است که ممکن است تحت بررسی برای کمک به گارد و رزرو اعضای. او با اشاره Military.com به اسناد منتشر شده توسط وزارت دفاع که بر telework گزینه های تمرین دوره.

“ما در حال انجام همه چیز را در محدوده قانون برای اصلاح این موضوع برای ما اعضای خدمات,” او گفت:. “ما غافل از یک وضعیت است که تحت پوشش سیاست انعطاف بحث شده قبلا ارائه اسناد و مدارک.”

مارس کانینگهام یک سخنگوی گارد ملی اداره همچنین انعطاف پذیری ارائه شده برای فرماندهان به reschedule مته آن را مجازی و یا اجازه یک جایگزین به جای وظیفه برای اعضای گارد.

“انعطاف پذیری در نظر گرفته شده است به ارائه روش های جایگزین برای انجام واحد مجامع در همان محل به منظور به دست آوردن مته اعتبار یا امتیاز برای بازنشستگی,” او گفت:. “علاوه بر این افراد همیشه می توانید کار با فرماندهان خود برای تصویب محدود آموزش معادل زمانی که آنها نمی تواند نیازهای برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی (از جمله دوباره برنامه ریزی متناوب محل طرح) با توجه به مسائل شخصی است.”

برای گارد و رزرو اعضای, خبر خوب این است که وجود دارد برخی از زمان برای ساخت یک حل قانونی برای هر کسی که نمی تواند با استفاده از یکی از گزینه های ارائه شده برای به دست آوردن خود را “سال خوب.”

Yoakum گفت: سازنده اعتباری تایید شود می تواند عطف به ماسبق توسط کنگره — و آن را یک گام است که می تواند گرفته پس از فشار بیشتر همه گیر پاسخ مسائل پرداخته شده است.

“من فکر می کنم آنها خوب است شش تا نه ماه به کار در این, واقعا,” او گفت:.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی می خواستم یک دانشگاه به مطالعه Co-ed بوت کمپ. هیچ یک از اعمال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>