باز کردن قفسه های ذخیره سازی راه حل شما نیاز

با توجه به این که اکثر حمام و سرویس بهداشتی تک غرور و شایداگر شما خوش شانس کابینه پزشکی برای ارائه برای ذخیره

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 تیر 1399

با توجه به این که اکثر حمام و سرویس بهداشتی تک غرور و شایداگر شما خوش شانس کابینه پزشکی برای ارائه برای ذخیره سازی قراردادن در تمام موارد شما نیاز به یک بیت از یک چالش است. چه چیزی شما را انجام دهید مثلا با اضافه خمیر دندان, بازگشت به بالا, حوله دست و خود را (به طور مداوم در حال رشد) مجموعه ای از دست لوسیون?

را وارد کنید: باز کردن قفسه.

قفسه های باز در حال روشن است (!) راه حل برای corralling شانس و به پایان می رسد حمام ما تجمع می یابد در حالی که همچنین ارائه متمایز فرصت را به چیز کمی شیک تر. شبیه به قفسه باز در آشپزخانه سرود در اینجا این است که: همه جذاب ترین و سازمان یافته آیتم های نمایش داده شده در حالی که کمتر جذاب همه چیز دور در غرور. هر درهم و برهمی در قفسه است البته جمع دور به قشنگ, ظروف و سبدهای—و این به نوبه خود برگ های اتاق را برای گیاهان زینتی و اشیاء.

خواندن چگونه به نوبه خود یک عملکرد ذخیره سازی راه حل به یک شیک نقطه کانونی همه در حالی که نگه داشتن ملزومات به خوبی در دسترس است.

انواع قفسه

قبل از اینکه شما شروع به جمع آوری اقلام به سبک, شما احتمالا می خواهید به انتخاب کردن برخی از قفسه. بسته به آنچه که شما برنامه ریزی برای فروشگاه شما ممکن است قادر به دور تنها با تکیه نردبان بر روی یک دیوار که نه زیبایی دارد یدکی حمام منسوجات و هر سبدهای آویزان شما می توانید از قلاب. البته این فرض شما یک دیوار خالی در انتظار تزئین شده است.

کوتاه در فضا ؟ شناور قفسه های مناسب می تواند تقریبا در هر نقطه اما به خصوص بر روی دیوار بالای توالت. یک راه برای استفاده از این فضا یک قفسه است که طراحی شده است به طور خاص برای قرار میگیرند بیش از توالت. باریک سازی سبد خرید نیز می تواند علاوه بر خوش آمدید به یک حمام کوچک آن را به عنوان می توانید اسلاید به هر گونه استفاده نشده شکاف, stashing دور ملزومات بدون در نظر گرفتن یک تن از ارزش املاک و مستغلات.

این که آیا شما در حال پرورش آبگرم مانند پرنیان برای مهمان خود را نیمه حمام یا سازماندهی مجدد خود خانواده را بالا ترافیک محل قفسه های خود را به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن موارد زیر است:

 • پنبه سواب پنبه و پنبه پد ضرورت در بسیاری از خانه ها و می توان از بسته بندی خود را به بیشتر بصری جذاب ظروف که در واقع خدمت به عنوان نمایش موارد نیز به عنوان تابعی سازی.
 • در همین راستا منابع مانند خمیر دندان و ریش تراش و نخ دندان متعلق را در سبد یا ذخیره سازی است که هر دو مخفی کردن درهم و برهمی دور و نگه داشتن آنها را در دسترس است.
 • لوازم یدکی دست صابون و لوسیون پایان رسید تا به دنبال دوست داشتنی که peeking از یک سبد یا نمایش داده شده در دو لایه تنبل سوزان. به جای نگه داشتن آنها را دور تحت غرور اجازه دهید آنهایی که با رنگ-هماهنگی بطری و خوب به دنبال برچسب ها اقامت در خارج.
 • اضافی دست, حوله دریافت نورد را به جمع و جور چرخش و یا روی هم چیده و شسته و رفته در شمع. یک حوله سازمان (بله, آن یک چیز!) بیشتر می تواند کمک به نگه داشتن آنها را جمع و جور در قفسه اتاق سازی برای موارد بیشتر.
 • بافت جعبه دارندگان نیاز بود نه بد هیکل قلاب بافی آنهایی که از خود خانه مادر بزرگ (we love you, مادر بزرگ)—می توان آنها را کوچکتر بیشتر, حداقل, طراحی جزئیات با تاثیر بزرگ. فروشگاه-خرید جعبه بافت می رود از چاره اندیشی موقت برای طراحی آیتم با یک عمدی را پوشش میدهد.
 • هیچ قفسه حمام کامل است بدون چیزی معطر شود و آن را ضروری و روغن منتشر کننده که به طور مداوم پاف از تسکین دهنده اوکالیپتوس و یا یک شمع نور هنگامی که شما مورد نیاز است.
 • آخرین اما هرگز حداقل یک زن و شوهر از اقلام تزئینی مانند قاب یا کتاب و برخی از دوستان گیاه در گلدان های زیبا به زنده شدن تا چیز. اگر شما نگران در مورد عدم نور این راهنما شما را در مسیر درست.

فضا از ملزومات مانند منسوجات و بافت و ظروف محصولات پنبه برای اولین بار است که اجازه خواهد داد که شما را به ارزیابی چقدر فضای شما برای اضافی بیشتر اقلام تزئینی. سعی کنید به نگه داشتن این در دسترس به عنوان به خوبی از آنها می شود بیشتر به دنبال پس از.

 • اضافه کردن عناصر تزئینی در فضاهای چپ مثل گیاهان, شمع و قاب هنر. محدود نیست خودتان را به ترتیب اول شما در تنظیم—یک ظاهر طراحی شده است تنظیم و تعدیل (و تنظیم مجدد دوباره!) وضعیت.
 • متفاوت ارتفاعات و چوب به اعداد عجیب و غریب که ممکن است—این را به قفسه متعادل به نظر می رسد به عنوان به خوبی به عنوان یک کمی ناقص یک نگاه, در پی پس از توسط بهترین سبک در <url>.
 • اضافه کردن ابعاد با گروه بندی آیتم ها در کنار هم با تکیه به یک قاب در برابر یک سبد در اینجا و peeking یک گیاه از پشت یک قوطی وجود دارد.
 • اجتناب از همیشه گروه بندی ، برای مثال یک آینه قاب و قوطی برنج ممکن است در نگاه قریب به اتفاق در کنار یکدیگر اما اگر هر یک از آنها است زوج با یک نرم تر بافت (مانند چوب یا سرامیک) از آن ایجاد احساس تعادل می باشد.

باز کردن قفسه در حمام—بساز یا نه ؟ در نظرات به ما بگویید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب