نیروی هوایی کهنه کشته در آستین اعتراض به یاد برای ارادت به نامزد نژادی عدالت

AUSTIN تگزاس -- Garrett پرورش بود که به کشته طی یک مرکز شهر Austin تظاهرات شنبه شب بود به یاد, به عنوان یک مر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

AUSTIN تگزاس -- Garrett پرورش بود که به کشته طی یک مرکز شهر Austin تظاهرات شنبه شب بود به یاد, به عنوان یک مرد اختصاص داده شده به ورزش متمم دوم حقوق مهر زنی نژادی و بی عدالتی و مراقبت از خود را نامزد با توجه به خانواده و دوستان است.

این حادثه منجر به 28 سال از مرگ شروع شد و حدود 9:50 p. m. هنگامی که یک راننده در خیابان چهارم honked خود شاخ و تبدیل سمت راست بر روی کنگره خیابان که در آن یک جمعیت از معترضان با توجه به Austin رئیس پلیس برایان مانلی در روز یکشنبه.

چندین معترض -- از جمله پرورش بود که برگزاری یک تفنگ حمله -- با نزدیک شدن به ماشین مانلی گفت. مانلی گفت: راننده گزارش گرت تا به حال با اشاره به او حمله سلاح در او. راننده سپس با اشاره تفنگ دستی خود را در خارج از پنجره اخراج چند عکس و پس از آن سوار دور مانلی گفت.

کسی که در میان جمعیت بود که فاستر باز آتش در خودرو به عنوان آن سوار دور مانلی گفت.

اولین پاسخ دهندگان انجام CPR در پرورش اما او در دل Seton مرکز پزشکی کمتر از یک ساعت پس از تیراندازی کردند.

دیگر صدمات گزارش شده است.

Austin پلیس گفت: آنها بازداشت فردی که اخراج کشنده عکس, و او در همکاری با محققان. او منتشر شده همراه با دومین تیرانداز مانلی گفت.

شاهدانی که با حضور در این تظاهرات گفت: دولتمرد که راننده ظاهر شده بود به درایو به جمعیت و آمد به توقف هنگامی که وسیله نقلیه آمار پرتقال مانع است. آنها همچنین گفت که گرت به حال خود سلاح اشاره کرد.

مانلی نمی گویند چرا راننده در اصل در صحنه اعتراض.

در یک Facebook تصویری زنده از ساعت-طولانی مارس یک ماشین بوق شنیده است قبل از دو می بارند اثر شلیک گلوله در مجموع هشت دور انداخته بودند. چند فریاد معترضان بلافاصله در زمان پوشش.

مانلی خواسته است برای کمک به با ارائه فیلم یا حساب از این حادثه با تماس Crime Stoppers ناشناس نوک خط در (512) 472-8477 و یا ایمیل homicide.apd@austintexas.gov.

"ما دل بیش از این از دست دادن آقای فاستر شب گذشته. آن است که به طور فعال در حال بررسی ... در رابطه با Travis County دفتر دادستان منطقه," مانلی گفت.

نژادی و عدالت مهم برای قربانی

پرورش رشد در پلینو و زندگی کرده بود در آستین با نامزد خود ویتنی Mitchell, حدود دو سال است. میچل در اعتراض در یک صندلی چرخدار با او در آن زمان دو شده بود به چنین رویدادهایی در مرکز شهر آستین در برابر خشونت های پلیس برای ماه, با توجه به معترضان و پرورش ،

میچل سیاه و پرورش سفید است و مسائل نژادی و بی عدالتی بودند که فوق العاده مهم برای او و خانواده اش گفت.

"آنها را تجربه کرده ام بسیار نفرت فقط برای رابطه خود را به طور کلی گفت:" خواهر آنا مایو. "از روز اول او را در مبارزه برای پایان دادن به آن است."

میچل و پرورش آغاز شده قدمت حدود یک دهه پیش. پرورش داوطلب خدمت سربازی در نیروی هوایی ایالات متحده در اواخر نوجوانی و مجبور به ترک برای بوت کمپ دو ماه پس از میچل به حال هر چهار اندام او قطع شد و پس از او یک وضعیت پزشکی است که منجر به سپسیس.

پرورش مشغول به کار در نیروی هوایی به عنوان یک مکانیک پرواز تا زمانی که او 19 زمانی که او مرخص شد به میچل تمام وقت سرپرست خانواده اش گفت.

"آن زمان هنگامی که او رفته بود به طوری که زیان آور به هر دو آنها به این دلیل که آنها بسیار در عشق و او برای مراقبت از او را به خوبی بلند گفت: عمه کارن Sourber. "او شده است او سرایدار اولیه بوده است. او فقط دوست داشت او را بدون قید و شرط و در زمان مراقبت از همه چیز."

معترضان گفت: آنها بدانند که زن و شوهر خوبی در سراسر بسیاری از تظاهرات در این تابستان.

"بسیاری از ما در میانهی شب خواب -- من نبوده است خواب" معترض جولیان سالازار گفت: صبح روز یکشنبه پس از او شاهد تیراندازی. "آن بوده است دلخراش. بسیاری از ما عصبانی هستند, افسرده, غمگین به یاد بگیرند که خود را (نامزد) در حال حاضر در حال رفتن به مبارزه. یک نفر او تا به حال در اینجا در آستین بود که همیشه رفتن به آنجا برای او در حال حاضر از بین رفته اند."

پرورش اغلب صحبت به معترضان در مورد تفنگ خود را که او به ارمغان آورد به تظاهرات سالازار گفت. مایو گفت: متمم دوم حقوق مهم بودند به او.

"برادر من می خواهم که هرگز با اشاره تفنگ در کسی" مایو گفت. "او همیشه انجام اسلحه خود را با او. او مجوز حمل در تگزاس -- ما در حال باز حمل و دولت است. او همیشه خواهد حق خود را به انجام, اما او هرگز تهدیدی برای کسی. او یکی از مهمترین kindhearted مردم-که تمام دلایل او خارج وجود دارد."

از 6 بعد از ظهر پنج شنبه یک GoFundMe برای فاستر هزینه های مراسم تشییع جنازه و برای میچل مراقبت را مطرح کرده و بیش از 90000 دلار.

معترضان متزلزل

در اوایل صبح روز یکشنبه حدود 50 معترضان بازگشته بود به اداره پلیس آستین ستاد که در آن معترضان برگزار شده بود ساعت زودتر. میچل پیوست معترضان و مشخصه هایی است. معترضان احاطه او به او تسلیت خود را در حالی که شعار فاستر نام.

"این پیام ما که خیلی معنی دار تر برای ما. ... ما رو برادر که محروم شد از ما" یک معترض گفت: دولتمردان در خارج از مقر پلیس; او کاهش یافته است به ارائه نام و نام خانوادگی خود به عنوان بسیاری از معترضان انجام داده اند با استناد به ترس از اقدامات تلافی جویانه. "این واقعیت است که شما می توانید بروید از پنج فوت دور از این مرد در آغاز ماه مارس او اثر او فریاد او شعار به حال مرده. آن را خراب کردن واقعیت است."

معترضان گرفته اند به آستین خیابان به طور منظم در طول چند هفته گذشته به مخالفت با آنچه آنها می گویند که پلیس محلی خشونت علیه مردم از رنگ.

در میان موارد اخیر از Austin ماموران با استفاده از نیروی عبارتند از: مایکل راموس 42 ساله و نیمی سیاه و نیمی از اسپانیایی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس آستین به عنوان او از جیبش یک مجتمع آپارتمانی پارکینگ در جنوب Pleasant Valley جاده در مه.

خاویر Ambler II فوت در سال گذشته در شمال Austin پس از Williamson County sheriff نمایندگان با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن او با وجود خود خطاب به افسران که او در نارسایی احتقانی قلب و نمی توانستم نفس بکشم.

خروجی شهرستان تراویس دادستان منطقه مارگارت مور گفت که او قرار بود به خودداری کردن از مصرف راموس و Ambler این موارد به یک هیئت منصفه عالی به جای ترک که تصمیم به دادستان منطقه بعدی. مور قبلا برنامه ریزی شده تا به حال این موارد به ویژه هیئت منصفه در ماه آینده.

معترضان در خارج از مقر پلیس در روز یکشنبه افزود گرت نام به لیست افرادی که آنها می گویند سزاوار عدالت است.

"آنچه باید اتفاق می افتد امشب این است که مردم نیاز به درک که فقط به خاطر Austin تماس خود را مترقی فقط به خاطر Austin تماس خود را لیبرال در صورتی است که در انعکاس اقدامات این شهر پس از آن که حقیقت نیست و ما باید زندگی می کنند در حقیقت" یک معترض گفت.

- این مقاله در نوشته شده بود توسط کتی سالن و دنی دیویس از آستین آمریکا دولتمرد بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Austin American-Statesman. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن