اولین F-35 خلبانان فارغ التحصیل از TOPGUN, بازگشت, به عنوان مربیان

رمان coronavirus همه گیر ممکن است مجموعه عاقبت به فیلم "Top Gun" اما آن نگهداری نشده است در زندگی واقعی نیروی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 خرداد 1399

رمان coronavirus همه گیر ممکن است مجموعه عاقبت به فیلم "Top Gun" اما آن نگهداری نشده است در زندگی واقعی نیروی دریایی دوره آموزشی از فارغ التحصیلی خلبانان در آن جدیدترین هواپیماهای جنگنده برای اولین بار.

سرویس 13-هفته نیروی دریایی در حمله جنگنده تاکتیک های مربی دوره به عنوان محبوب شناخته شده TOPGUN به تازگی فارغ التحصیل آن دو خلبان پرواز حامل از نوع یواشکی Joint Strike Fighter.

F-35C Lightning II خلبانان دریایی سپاه مسلح ، درک هاینز و نیروی دریایی ستوان ویلیام گودوین III به تازگی به اتمام برنامه توسعه "از زمین" به ادغام نسل پنجم جت جنگنده به عملیات با F/A-18E/F سوپر هورنت E/A-18G Growler و E-2C/D Hawkey خدمات گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

این "ترکیب قدرتمند از چهارم و نسل پنجم جنگندهها با پیشرفته الکترونیکی حمله و فرماندهی و کنترل یک نیروی چند برابر در برابر تهدیدات پیشرفته می بردند". تیموتی مایرز TOPGUN سر گروه در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Fallon, نوادا مبتنی بر حمل و نقل هوایی نیروی دریایی Warfighting مرکز توسعه.

پایه حدود 70 مایلی شرق رنو شروع به اجرای اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 حدود سه ماه پیش اما پایه فرمانده سروان. اوان L. موریسون گفت: در فروردین Facebook تصویری که ماموریت-توابع اساسی مانند حمل و نقل هوایی سلاح ها و تاکتیک های آموزش بودند ادامه دارد.

تاکتیک های مربی دوره نکردم جنگ سرد دوران فیلم اکشن در اصل مستقر در ایستگاه هوایی نیروی دریایی میرامار در نزدیکی سن دیگو آغاز شد و در سال 1969 با هدف آموزش نیروی دریایی F-4 فانتوم هوا خدمه را در اتحاد جماهیر شوروی هواپیماهای جنگنده در آسمان بیش از ویتنام است.

امروز فارغ التحصیلان کمک نیروی دریایی "سرعت بخشیدن به یادگیری با تغذیه TOPGUN آموزش بازگشت به ناوگان" مایرز در بیانیه ای گفت:.

به عنوان نشان داده شده در فیلم های پرفروش, فیلم, زندگی واقعی دوره از کلاس درس عناصر بر روی زمین -- سخنرانی ها و آزمایشگاه -- به عنوان به خوبی به عنوان پرواز با هدف آموزش آخرین و پیشرفته تاکتیک ها تکنیک ها و روش.

تمام F-35C تاکتیک های مربیان قبلا تکمیل TOPGUN نیروی دریایی گفت: اما هاینز و گودوین اولین فارغ التحصیل در حالی که پرواز هواپیما.

هاینز است با حمله اسکادران جنگنده 125 "خشن, اظهارات" که آموزش نیروی دریایی و دریایی و خلبانان در بدنه و گودوین است با حمله اسکادران جنگنده 147 "Argonauts," انتظار می رود اولین F-35 اسکادران به استقرار در یک حامل در 2021. هر دو از نیروی دریایی هوایی ایستگاه-راه آهان-گرمسار کالیفرنیا.

پایه غربی فرزنو توپی برای نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تلاش برای رول کردن حامل نوع پیشرفته جت است که مجهز به آخرین پروازی و سنسور و اطلاعات-قابلیت های به اشتراک گذاری.

عنوان پرهزينه ترين برنامه سلاح در تاریخچه توسعه و تدارکات از لاکهید مارتین Corp.-ساخته شده F-35 شده است گرفتار شکست اما سپاه شده است عامل اسکادران از برخاست و فرود عمودی نوع برای چندین سال.

نیروی هوایی نیز یک نوع مگس و چندین آمریکا متحدان خود را دریافت کرده اند برای اولین بار تحویل جت.

نیروی دریایی نیز مشغول به کار شده است برای چند سال به منظور توسعه برنامه درسی و مدرسان مورد نیاز برای یکپارچه سازی حامل گونه های مختلف را در این دوره در حالی که به تدریج معرفی تاکتیک های آن به طبقات خدمات گفت.

پس از تکمیل TOPGUN ماه گذشته هاینز و گودوین را بازگشت و به تعلیم و آموزش دیگران در آماده سازی برای اولین جت عملیاتی با استقرار ناو هواپیمابر کارل وینسون را بال هوایی, نیروی دریایی گفت.

تاکتیک های توسعه یافته در طول دوره نیز در حال یکپارچه حامل هوا بال را قبل از اعزام بررسی چرخه گفت: سروان. Adan Covarrubias فرمانده مشترک حمله جنگنده بال.

مدرسان در حال کار برای اطمینان از بالاترین آموزش استانداردهای هاینز در بیانیه ای گفت:.

آنها نیز با تمرکز بر هل دادن "تصویر بزرگ تاکتیک" گودوین گفت. "ما در اینجا به اطمینان حاصل شود که آنها برای موفقیت است."

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن