استخر پیش ساخته فایبرگلاس قیمت مشخصات کاتالوگ استخر تجهیزان صنعت

استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس روکار از دیگر استخرهایی است که در ابتدا نیاز به مکان یابی و جانمایی داشته و سپس

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس روکار از دیگر استخرهایی است که در ابتدا نیاز به مکان یابی و جانمایی داشته و سپس نیاز است که سازه های فلزی ایجاد شوند. این محصول علاوه بر تجهیزات رفاهی، دارای تور والیبال به جهت ایجاد امکان تفریحی بسیار خوبی می باشد که موجب می شود از این استخر قابلیت های بیشتر و بهتری کسب نمود . از دیگر مزایای استخر پیش ساخته می توان به تمیزکاری بسیار کم آن ها اشاره کرد. استخر پیش ساخته پرتابل اینتکس با قابلیت متحرک بودن از جنس برزنت ضخیم و الیاف ابریشم به صورت تار و پود با روکش چند لایه pvc ساخته شده اند و جنس پایه های آن از آهن گالوانیزه روکش شده ضد زنگ ساخته شده و دوام بالایی دارد ، از استخر پیش ساخته اینتکس کم هزینه و به صرفه در مناطق شرجی و شرایط آب و هوایی مختلف میتوان استفاده کرد و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند در ضمن به غیر از فصل تابستان برای استفاده در فصل سرما میتوانید از آب گرم استفاده کنید چرا که بدنه این مدل ها محکم هستند و آب گرم هیچ نوع صدمه ای به آن نمیزند .

پیمانکار استخر جهت نصب سیستم تصفیه آب استخر و اجرای سیستم گرمایش استخر و نصب سایر تاسیسات باید به یک اکیپ متخصص تاسیسات استخر مجهز باشد . 2. نصب استخر روکار: ابتدا باید مکان مناسبی را با نصب استخر پیدا کنید. مدل های توکار در ابتدا مکان یابی و جانمایی می شوند. جنس فایبر گلاس نوعی عایق در برابر رطوبت و دما محسوب می شود. فایبرگلاس پیش ساخته نوعی جنس یکپارچه برای تولید انواع استخر محسوب می شود. تجهیزاتی که برای ساخت استخر پیش ساخته فایبرگلاس در نظر گرفته می شود را از یاد نبرید. در طرح فروش ویژه استخر پیش ساخته فایبرگلاس می توانید بدون معطلی محصول مورد نظر را خریداری کنید. طرح فروش استخر پیش ساخته فایبرگلاس برای شما فراهم شده است. این ها همه جزئیات مهمی هستند که شما قبل از شروع پروژه با پیمانکار خود باید در مورد آنها صحبت کنید تا نقشه استخر شما کامل شود. در صورتی که خاک محل گودبرداری مخلوط شنی و ماسهای بوده و خاک گل نباشد، آن را با عیار 150 کیلوگرم سیمان در هر متر مکعب مخلوط کرده و با آب کمی آن را مرطوب و به مرور دور استخر ریخته و در لایه های 20 سانتیمتری پخش و با استفاده از تخمال دستی آن را تا حد امکان فشرده مینماییم.

هرچه کیفیت مصالح بیشتر باشد از نظر قیمت نیز کمی افزایش دیده می شود. از سوی دیگر برای اجرای استخرهای آماده فایبرگلاس نیاز است که سازه و قوطی کشی استخر با سنگ یا مصالح با کیفیت انجام شود. پدیده استخر استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در خنج ارائه و راه اندازی میکند. پدیده استخر به عنوان تولیدکننده بهترین استخر پیش ساخته فایبرگلاس در ابعاد مختلف شرایطی فراهم ساخته است تا بتوانید محصولی با کیفیت خریداری کنید. اگر فکر می کنید قیمت استخر فایبرگلاس گران است می توانید از مشاوران پدیده استخر بخواهید تا پیشنهادات دیگری به شما بدهند. لایه آخر در استخر های فایبرگلاس یک ژل گوت بسیار مستحکم است که استخر را در برابر عوامل گوناگون مکانیکی محافظت می کند.به دلیل مقاومت زیاد استخر های فایبرگلاس شما از تعمیرات و هزینه های بسیار بالای استخر های بتنی کاملا بی نیاز می شوید. اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب ، زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید.در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است . ᠎Post h​as be᠎en g enerated ​with GSA Content Gen erator᠎ Demov er sion!

از پرتاب قرص کلر به داخل آب خودداری کنیم زیرا ممکن است باعث آسیب مشهود به آن شود. جنس به کار برده شده در این نوع استخر طوری است که بصورت عایقی در برابر رطوبت و دما عمل می کند و بعنوان ماده ای شناخته شده است که تجزیه نمی شود و نور خورشید و آب و هوا روی آن بی تاثیر است. این جنس تجزیه نمی شود. اما از آنجایی که عموما در استخر های پیش ساخته از رزین استفاده می شود، این استخر ها در برابر نمک از خود مقاومت نشان داده و به هیچ عنوان دچار آسیب دیدگی نمی شوند. استخرهای پیش ساخته به دلیل مزایایی که دارند برای کاربران بسیاری محبوب هستند و امروزه افراد زیادی از استخرهای پیش ساخته در محیط خانه، باغ یا ویلا خود استفاده می کنند. این استخر به طور کلی جایگزین مناسبی برای استخرهای بتنی محسوب می شود. از سوی دیگر استخرهای پیش ساخته با هم نوع خاکی سازگار هستند و شرایط منعطفی دارند.

آخرین مطالب