تکنولوژی اشکالات و COVID-19 تاخیر تست برای ارتش مجهز با وسایل مبتنی بر سیستم دفاع هوایی

به طور کلی مسئول نوسازی ارتش گفت او مطمئن است که یک کلید تلاش برای تبدیل Stryker مبارزه با وسایل نقلیه به همر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 خرداد 1399

به طور کلی مسئول نوسازی ارتش گفت او مطمئن است که یک کلید تلاش برای تبدیل Stryker مبارزه با وسایل نقلیه به همراه تهویه-سیستم های دفاع باقی خواهد ماند و در مسیر با وجود رنج های اخیر تست به تاخیر می اندازد.

اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های مربوط به رمان coronavirus همه گیر و اشکالات نرم افزار را قطع تست از ارتش موقت مانور کوتاه برد سیستم دفاع هوایی (IM-SHORAD) یکی از سرویس های بالا در کوتاه مدت نوسازی برنامه های.

جزئیات بعدی: ارتش شناسه 34 ساله Reservist که درگذشت از COVID-19

"این بود که ترکیبی از نرم افزار چالش ها و تنظیم به COVID-19 محیط زیست" ژنرال جان "مایک" موری فرمانده ارتش آتی فرمان به خبرنگاران گفت: روز شنبه در یک تماس تلفنی کوتاه.

از آن زمان به دریافت حق تجهیزات حفاظتی برای تست پس "آن را تقریبا غیر ممکن است برای حفظ شش پا اجتماعی فاصله" در طول مراحل تست موری گفت.

IM-SHORAD است مجهز با وسایل مبتنی بر قابلیت است که عبارتند از پیچیده ترین تکنولوژی ردیابی و استینگر موشک برای دفاع و مبارزه در برابر تشکل های کم ارتفاع بال ثابت و دوار-بال تهدیدات و همچنین هوایی بدون سرنشین و سیستم های ورودی موشک توپخانه و خمپاره تهدید به گفته مقامات ارتش.

این سرویس در نظر دارد به ساز و برگ چهار IM-SHORAD گردان توسط مالی 2023 با هدف اوليه از تجهیز اول و دوم گردان با 36 سیستم های مالی 2021.

همراه با COVID-19 تاخیر این برنامه همچنین نرم افزار با تجربه مشکلاتی که باعث کند شدن پیشرفت گفت: موری که اضافه شده است که او نمی باید یک جدول زمانی دقیق برای به تاخیر بیاندازد.

"ما سراغ چند ماه به سمت راست ... و ما در حال پریدن از روی که," او گفت:. "تحویل IM-SHORAD در نظر اول واحد مجهز همچنان در مسیر."

دیگر نوسازی تلاش نیز با تجربه های کوچک و تاخیر ایجاد شده توسط چالش های عامل در COVID-19 محیط زیست است.

ارتش تا به حال به تاخیر سومین سرباز نقطه لمس ارزیابی خود را یکپارچه بصری تقویت سیستم یا IVAS از تابستان به پاییز.

IVAS یک کلید سرباز کشندگی تلاش مبتنی بر Microsoft HoloLens تکنولوژی که ارتش رهبران ارشد امید را دید-مبارزه با نیروهای بیشتر تاکتیکی اثر از همیشه.

با وجود تغییر در تست موری گفت که او مطمئن است که IVAS خواهد بود به میدان فرستاد به عنوان برنامه ریزی شده در مالی 2021.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش نوسازی برنامه خواهد بود به میدان فرستاد در زمان با وجود COVID-19 تاخیر: عمومی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب