نیروی هوایی گروهبان دستگیر و به عنوان FBI به نظر می رسد برای ارتباط بین 2 کمین قتل افسران

سانتا کروز کالیفرنیا. — اف بی آی و محلی محققان در حال تلاش برای تعیین ارتباط احتمالی بین کمین سبک کشتن شمال ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 خرداد 1399

سانتا کروز کالیفرنیا. — اف بی آی و محلی محققان در حال تلاش برای تعیین ارتباط احتمالی بین کمین سبک کشتن شمال کالیفرنیا کلانتر معاون پنج شنبه شب و از یک افسر فدرال بود که به ضرب گلوله در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند بیش از یک هفته پیش.

اف بی آی در سان فرانسیسکو تایید یکشنبه محققان خود را مشغول به کار بودند با سانتا کروز شهرستان کلانتر بخش تعیین ممکن است انگیزه و لینک به دیگر جنایات در منطقه خلیج سان فرانسیسکو از جمله حمله که به کشته شدن یک فدرال خدمات حفاظتی افسر و زخمی شد و یک افسر دیگر در مارس 29. هر دو درگیر بورس در یک ون.

یک فعال وظیفه نیروی هوایی ایالات متحده گروهبان بوده است به اتهام ضرب تیراندازی سانتا کروز کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller, 38, و زخمی شدن دو تن دیگر از افسران شنبه.

Santa Cruz County Sheriff جیم هارت گفت: Gutzwiller بود معشوق 14-سال کهنه از نیروی.

"وجود دارد یک سوراخ در قلب ما در حال حاضر است." او گفت: در یکشنبه شب زنده داری به خود جلب کرد که بیش از یک هزار نفر از عزاداران است.

در روز شنبه نمایندگان در پاسخ به 911 تماس بگیرید و حدود 1:30 p. m. در مورد مشکوک ون در Ben Lomond, unincorporated منطقه در نزدیکی سانتا کروز. تماس گیرنده گفت: وجود اسلحه و بمب-ساخت دستگاه در داخل هارت گفت.

زمانی که نمایندگان وارد ون کشیده دور و نمایندگان به دنبال. ون رفتم پایین جلوی خانه در یک خانه و نمایندگان بودند حمله با گلوله و مواد منفجره پس از خارج شدن از وسیله نقلیه خود را.

Gutzwiller زخمی شد و بعد از درگذشت در بیمارستان. یکی دیگر از معاون زخمی شده بود توسط گلوله یا گلوله و اصابت یک وسیله نقلیه به عنوان مظنون فرار کرد. یک سوم افسر گشت بزرگراه کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته شد در دست هارت گفت.

مظنون 32 ساله استیون Carrillo اقدام یک carjacking و به ضرب گلوله کشته شد در طول بازداشت خود هارت گفت. او در حال درمان در بیمارستان به صورت غیر تهدید کننده زندگی صدمات. مجروح معاون ذکر شده بود در شرایط با ثبات در روز یکشنبه.

کاریلو خواهد شد به اتهام قتل درجه اول هارت گفت.

کاریلو وارد شده بود در Travis پایگاه نیروی هوایی 50 مایل (81 کیلومتر) شمال شرقی سان فرانسیسکو در ماه ژوئن 2018 و یک عضو از 60 نیروهای امنیتی اسکادران یک پایگاه سخنگوی گفت.

کاریلو همسر مونیکا لی اسکات Carrillo که او نیز در نیروی هوایی مرده پیدا شد در خارج از پایگاه هتل در مارس 2018 در حالی که او بود مستقر در کارولینای جنوبی است. او 30. مرگ او مورد بررسی قرار گرفت توسط Sumter County Sheriff را در هماهنگی با نیروی هوایی از بررسی های خاص و حکم خودکشی با توجه به نیروی هوایی.

اف بی آی بوده است تلاش برای شناسایی یک مظنون و انگیزه در درایو توسط تیراندازی در خارج از Ronald V. Dellums ساختمان فدرال که به کشته شدن دیو پاتریک آندروود و 53 و زخمی همکار افسر. آنها تا به حال شده است نظارت نزدیک در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

دوربین های مدار بسته اسیر سفید فورد ون اعتقاد بر این بود رانده شده توسط تیرانداز و یا بورس است. اف بی آی گفت: این خودرو به نظر نمی رسد به پلاک.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تمدید تسلیت به Gutzwiller خانواده و دستور داد پرچم در کنگره به پرواز در نیمه کارکنان به افتخار کشته معاون.

"او می خواهد به عنوان یک قهرمان اختصاص داده شده است که عمر خود را برای حفاظت از جامعه و به عنوان یک شوهر و پدر" Newsom در بیانیه ای گفت.

تیراندازی شوکه Ben Lomond, شهر حدود 6000 نفر جمع شده تا در کوهستانهای سانتا کروز.

Gutzwiller ازدواج کرده بود با یک پسر جوان و یک دوم در راه است.

در افروزی هارت ایستاده بود با Gutzwiller بیوه و پسر او به عنوان ستایش گروهبان جامعه رویکرد به پلیس.

"او مهربان بود, بیمار, مراقبت همدلانه. او می تواند اجرای عمل و زمانی که او نیاز به, اما او را به جای برقراری ارتباط راه خود را از طریق هر مشکل بود که در مقابل او" هارت گفت.

همکاران گفت: Gutzwiller یک مرد مهربان بود که واقعا در مورد مراقبت از جامعه او مطرح شد و زندگی می کردند.

"او فقط همه چیز شما می خواهید به نیروهای پلیس بود گفت:" امی Christey سابق ستوان با کلانتر ،

____

AP خبرنگار دیزی Nguyen در اوکلند کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط مارتا مندوزا از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب