نیروی هوایی عملیات ویژه تصویب اولین ریش عمامه چشم پوشی برای سیک Airman

در اول برای فرماندهی نیروی هوایی عملیات ویژه فرماندهی اعطا مذهبی اسکان چشم پوشی به یک سیک airman. ارشد Airman

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 مرداد 1399

در اول برای فرماندهی نیروی هوایی عملیات ویژه فرماندهی اعطا مذهبی اسکان چشم پوشی به یک سیک airman.

ارشد Airman Dominic Varriale اعطا شد چشم پوشی ماه گذشته با توجه به نیروی هوایی انتشار. او به عنوان یک geospatial تحلیلگر اطلاعاتی با 11th عملیات ویژه اطلاعاتی اسکادران.

جزئیات بعدی: سناتور تقاضا "اقدام فوری" پس از انفجاری در گزارش نیروی دریایی قاچاق جنسی رسوایی

با کمک از دستور رهبری و سیک سربازان آمریکایی داد (سوا) یک حمایت سازمان Varriale قادر به تسریع روند تصویب است که به طور معمول طول می کشد تا سه سال به تنها سه ماه از انتشار متحده است.

"[این سوا] من فرستاده نیروی هوایی آموزش-تایید مقالات مذهبی ایمان مانند من عملیاتی الگوی استتار رنگ عمامه" گفت: Varriale از بلند شاخه, New Jersey. "آنها همچنین این امکان را برای من به صحبت می کنند به یک Gurdwara [سیک محل گردهمایی یا عبادت] در زادگاه من برای دریافت مناسب حرف از صداقت از یک معبد سیک."

سرهنگ سرهنگ برایان Lightsey فرمانده 11th SOIS گفت: Varriale از این خبر استقبال هنگامی که او در بر داشت در مورد تصویب ژوئن 7.

"واکنش فوری بود: این بخشی تسکین بخش احساس غرور اما مهمتر از آن آشکار بود به هر کس که در اتاق است که آن را به معنای زیادی به او" Lightsey گفت. "ارشد Airman Varriale بود همیشه قادر به تحلیلگر از قبل اما من صادقانه بر این باورند که تمرین از ایمان خود فراهم کرده است انگیزه های اضافی را به سنگ تیز کردن مهارت او به عنوان یک ماموریت تحلیلگر و برای بهبود به عنوان یک airman."

Varriale تشکر فرمان خود را برای پشتیبانی از آن است. "من دستور داده شده است بسیار حمایتی در هر مرحله از راه است," او گفت: در انتشار. "برای مدت زمان طولانی نظامی بود و بیشتر در ذهن کسب و کار خود و نگرش. با اخیر [تنوع متمرکز] تغییرات وجود دارد بسیار بزرگتر علاقه من دین و مردم می ترسند به درخواست و کسب اطلاعات بیشتر."

در ماه فوریه نیروی هوایی خود را به روز لباس و ظاهر سیاست ایجاد یک فرایند جامع برای سربازان به درخواست چشم پوشی برای مذهبی پوشاک از جمله مانتو و دستار یا موهای صورت فرسوده به دلایل مذهبی. سیاست روز رسانی مستلزم آن است که سربازان خود را حفظ ظاهر "شسته و رفته و محافظه کار است."

پنتاگون برای اولین بار منتشر شد یک سیاست در سال 2014 ترسیم چگونه مذهبی اعضای خدمات ممکن است برای چشم پوشی از اعمال را می پوشند در غیر این صورت-موارد ممنوع -- مانند پشيمان روسری یا ریش -- به عنوان یک راه برای بیان "صمیمانه برگزار اعتقادات." سیاست ایالات متحده است که از جمله تسهیلات داده خواهد شد در مورد به مورد و بر اساس می توان انکار کرد اگر درخواست دیده می شود به تداخل با پوشیدن یک لباس یا کلاه یا سلامت مطرح و یا خطر ایمنی.

از آن پس ارتش منجر شده خدمات در اعطای کمک هزینه برای نیروهای مذهبی. در سال 2017, آن را کارآمد فرایند برای مسلمانان و سیک ها برای به دست آوردن چشم پوشی برای پوشیدن ریش دستار و مذهبی دیگر روسری. در حالی که نیروهای مورد نیاز برای دریافت مورد به اجازه در تیپ سطح چشم پوشی, و پس از تایید در حال حاضر دائمی طول سرباز حرفه ای است.

نیروی هوایی اعطا کرده است چند مذهبی چشم پوشی در طول سال.

مقامات گفته Military.com در ماه نوامبر سال 2019 که این سرویس تا به حال فقط تایید ششم airman به دریافت چنین چشم پوشی برای خود اسلام است. آن را اعطا به کارکنان Sgt. Abdul Rahman Gaita از 821st احتمالی پاسخ پشتیبانی اسکادران در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا.

هفته قبل از آن Airman Sunjit Rathour فارغ التحصیل نیروهای امنیتی ویژگی های آموزش در پایگاه مشترک, سن آنتونیو, Lackland و شد اولین سیک airman به امن "کامل مذهبی مسکن با شروع از پایه آموزش نظامی از طریق نیروهای امنیتی شاگرد دوره به پوشیدن عمامه باقی می ماند و نتراشیده در مدرسه" با توجه به جداگانه انتشار.

او همچنین مجاز به پوشیدن گردنبند و دستبند در مشاهدات خود سیک, ایمان, این نسخه اضافه شده است.

Airman 1st Class Harpreetinder Singh Bajwa, فعال-وظیفه خدمه ارشد در sharif amiri, واشنگتن اعطا شد همان مذهبی محل اقامت مطابق با نیروی هوایی سیاست در ژوئن 2019. در سال 2018 این سرویس همچنین اجازه سروان. Maysaa Ouza یک مسلمان JAG سپاه مسئول نمایندگی آیتالله سیستانی به پوشیدن حجاب.

سیک ائتلاف سازمان های دیگر که قهرمانان سیک خدمات اعضای تحسین AFSOC تصمیم.

"هیچ سیک آمریکا نباید مجبور به انتخاب بین ایمان و حرفه ای" گروه گفت: در یک بیانیه ارائه شده به Military.com. "این مهم است برای دیدن ارشد Airman Dominic Varriale تبدیل به یکی دیگر از اثبات مثبت مورد مطالعه که سیک مقالات از ایمان مطرح نیست و موانع دیگر معنی دار قدم بیشتر تضمین برابری فرصت و آزادی مذهبی در نیروی هوایی."

Varriale معرفی شد به سیک ایمان در طول سفر به نیواورلئان در سال گذشته است.

در حال رشد در یک خانواده نظامی به رهبری او را برای پیوستن به خدمات; پدر او یک ارتش استوار و مشغول به کار به عنوان یک تخلیه پزشکی خلبان و اطلاعات نظامی برای 14 سال انتشار متحده است.

"سیک ارزش ها و دین ها و ضد استبداد و ضد ظلم و ستم" Varriale گفت. "اخلاق خوب یک اصل در آیین سیک و نیروی هوایی تنها دو برابر کردن بر روی آن از طریق ارزش های اصلی ما.

"هیچ چیز من را مذهبی می شود در راه از کار من که راه آمریکا است," او گفت:.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی اجازه می دهد تا سیک Airman به پوشیدن عمامه و ریش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب