نظامی آمریکا چشم تغییرات به حضور نظامی در کره جنوبی

آمریکا هیچ برنامه فوری برای سربازان برداشت از کره جنوبی اما همه دستورات به کارگردانی شده به تکیه بیشتر بر روی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

آمریکا هیچ برنامه فوری برای سربازان برداشت از کره جنوبی اما همه دستورات به کارگردانی شده به تکیه بیشتر بر روی نیروهای چرخشی وزیر دفاع علامت Esper روز سه شنبه گفت.

"من صادر شده نه دستور به عقب نشینی نیروهای خود از کره جنوبی و" او گفت: "اما ما همچنان به نگاه کردن در تنظیمات در هر فرمان ما در هر تئاتر را به مطمئن شوید که ما در حال بهینه سازی نیروهای ما."

جزئیات بعدی: فضای دریاسالار ؟ خانه قانونگذاران می خواهند صفوف نیروی دریایی برای نیروی فضا

Esper گفت: هدف این است که به تکیه بیشتر بر روی چرخشی به جای ثابت استقرار به آمریکا "بیشتر استراتژیک انعطاف پذیری" در پاسخ به چالش های جهانی از چین و روسیه است.

او نه به طور مستقیم آدرس گزارش های اخیر برای اولین بار از وال استریت ژورنال که پنتاگون کشیده شده است تا گزینه های برای کاهش زمان کل 28,500 نیروهای ایالات متحده در شبه جزیره.

این گزارش ممکن است برداشت لرزاند سئول در دولت آینده به عنوان آنها پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن اعلام قصد خود را به خروج 9,500 از 34,500 نیروهای ایالات متحده در حال حاضر مستقر در آلمان است.

Esper صحبت از پنتاگون در یک وبینار توسط موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در لندن در مورد مسائل امنیتی در هند و اقیانوس آرام.

در سومین جلسه بعد سه شنبه, Jonathan هافمن ارشد وزارت دفاع سخنگوی تایید کرد که وزارت دفاع در نظر گرفتن یک نگاه کلی در "آیا ما به درستی حمایت از ماموریت به ما داده شده است" توسط کاخ سفید و کنگره در کره جنوبی و جاهای دیگر.

"ما باید توصیه های ما ممکن است در آینده او گفت:" در موقعیت نیروهای.

ایالات متحده آمریکا-کره جنوبی داد نیز تحت فشار در اختلاف بیش چقدر سئول باید کمک به حفظ ایالات متحده حضور نظامی. کره جنوبی در حال حاضر می پردازد درباره $900 میلیون در سال, اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواستار عمده افزایش دهد.

در مارس 20, کاخ سفید در کنفرانس خبری تهمت گفت: "آنها به ما ارائه یک مقدار مشخصی از پول و من آن را رد کرد. ما به درمان می شود, عادلانه و منصفانه و به طوری که که در آن است در حال حاضر. و آنچه اتفاق می افتد من نمی توانم به شما بگویم."

در اظهارات قبلی خود در این وبینار Esper با تمرکز به طور عمده در آنچه که او به نام "فروشگاه از رفتار بد" توسط چین اما افزود که او قصد دارد برای بازدید از این کشور بعد از این سال.

Esper گفت که ایالات متحده همچنان به فروش سلاح به تایوان و ارسال کشتی های جنگی از طریق تنگه تایوان به عنوان یک هشدار در برابر افزایش تهدیدها از پکن به حمله باید تایوان حرکت به اعلام استقلال کامل از سرزمین اصلی است.

در مه 29 سخنرانی در پکن تالار بزرگ مردم Li Zuocheng یک عضو از کمیسیون مرکزی نظامی گفت: چین را بمباران خواهد "تمام اقدامات لازم را به قاطعانه هر گونه سر و صدا توطئه تجزیه طلبان و یا اقدامات."

Esper همچنین اشاره کرد که چین مردم را ارتش آزادی بخش قابل توجهی افزایش یافته نیروهای موشکی در سرزمین اصلی طرف تنگه تایوان.

چین "صدها اگر نه بیش از یک هزار موشک با هدف تایوان و ما دیده ایم [جمهوری خلق چین] و حزب او واقعا این را به یک سطح جدید," او گفت:. "بنابراین ما متعهد به صلح و امنیت منطقه ای. ما زنده خواهد تا به تعهدات ما به تایوان است که همه به نفع امنیت و ثبات در منطقه است."

در جنوب دریای چین چین "به طور منظم و بی احترامی به حقوق دیگر ملل" با ادعاهای ارضی خود را و كشتار در صخره های مرجانی و جزایر مصنوعی اقدامات قرار داده است که نیت از حزب کمونیست چین "بر روی صفحه نمایش کامل برای همه برای دیدن" Esper گفت.

ایالات متحده همچنان به مخالفت چین "دریایی امپراتوری" در دریای چین جنوبی با آزادی بیشتری از عملیات ناوبری و همکاری نزدیک با متحدان او اضافه شده است.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط: چین آمریکا را متهم به ایجاد تفرقه در دریای چین جنوبی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب