نیروی هوایی به تازگی ثابت از طریق یک سری از آزمایشات که آن KC-135 Stratotanker هواپیما می تواند پرواز موثرتر فقط با نصب کابین خلبان پنجره تیغه برف پاک کن به صورت عمودی به جای افقی. پتانسیل سوخت و صرفه جویی در هزینه: حدود 7 میلیون دلار در هر سال است.

محققان با پیشرفته قدرت و فن آوری, اتاق کار, بخشی از نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی و جنوب غرب موسسه تحقیقات ارزیابی KC-135 پس از آزمون های مشابه انجام شد و تجاری McDonnell Douglas MD-11 محموله هواپیمای مسافربری است. تجاری آزمایشات نشان داد تیغه جدید جهت کاهش آن پرواز کشیدن توسط 1.2%.

“در سراسر KC-135 ناوگان تیغه قرار دارد به صورت افقی بر روی شیشه جلو به عنوان بخشی از هواپیما اصلی 1950s طراحی” مقامات گفت: در انتشار اخبار. “اما به عنوان درک حمل و نقل هوایی آیرودینامیک پیشرفته تحقیقات نشان داد قرار دادن برف پاک کن به صورت عمودی زمانی که استفاده نمی کنید می تواند به بهبود آیرودینامیک بهره وری و بهینه سازی استفاده از سوخت.”

مرتبط با: نیروی هوایی و دیگر هزینه های $10,000 در صندلی توالت, مقامات می گویند

این monthslong زمین آزمایش در Rickenbacker هوایی گارد ملی پایه در اوهایو خانه از 121 درجه سوخت گیری بال هواپیما نشان داد کشیدن را می توان با کاهش حدود 1% در طول کروز شرایط خدمات گفت.

با استفاده از “دینامیک سیالات محاسباتی یا CFD از مهندسین هوانوردی “قادر به مدل چگونه جریان هوا بیش بینی و شیشه جلو هواپیما در طول پرواز و شبیه سازی هر دو حالت عمودی و افقی برف پاک کن مواضع” آزادی گفت.

داده های جمع آوری شده نشان داد کشیدن کاهش می یابد 0.8% فقط با حرکت تیغه عمودی و 0.2% برای باریک برف پاک کن طراحی در کابین خلبان پنجره.

دینامیک سیالات محاسباتی تجزیه و تحلیل انجام شده توسط آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی و باد از جنوب غرب موسسه تحقیقات نشان می دهد که بینی یک KC-135 Stratotanker به عنوان تیغه برف پاک کن قرار دارد به صورت افقی به سمت چپ و به صورت عمودی سمت راست. قرمز نشان می دهد یک منطقه از آیرودینامیک بالا بکشید. (نیروی هوایی ایالات متحده با حسن نیت ارائه میدهد عکس)

“در حالی که 1% بهره وری ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری آن را معادل به میلیون ها دلار صرفه جویی در سوخت در هر سال پس از آن می تواند دوباره سرمایه گذاری به دیگر برنامه های” دانیل Pike, کسب, مدیر و رئیس آینده عملیات نیروی هوایی عملیاتی انرژی در بیانیه ای گفت.

برای مثال KC-135 ناوگان استفاده بیش از 260 میلیون گالن در سال مالی 2019 خدمات گفت: با استناد به نیروی هوایی مجموع هزینه مالکیت پایگاه داده. که حساب برای حدود 14 درصد از نیروی هوایی با مجموع استفاده از سوخت سراسر آن هواپیماهای ناوگان.

“هنگامی که شما ترکیب نتایج حاصل از تلاش های بهینه سازی در سراسر چندین هواپیما شما شروع به درک چقدر از تاثیر این می تواند داشته باشد” پایک اضافه شده است.

نیروی هوایی را در حرکت بعدی به airworthiness تست به منظور دریافت مناسب گواهینامه از اداره هوانوردی فدرال. مهندسین نیز بهبود طراحی برف پاک کن قبل از رفتن به آزمون بعدی فاز مدتی در این تابستان.

این سرویس قصد دارد برای به اشتراک گذاشتن یافته های خود با خطوط هوایی دلتا برای کمک به ارزیابی اینکه آیا یک طرح مشابه را می توان در آن استفاده می شود بوئینگ 767 ناوگان آزادی گفت.

واحد در سراسر این سرویس شده اند جستجو برای راه های جدید برای درایو کردن صرف در راه های مختلف.

برای مثال در ماه ژوئن 2018, نیروی هوایی با نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی را Junior نیروی Warfighter عملیات تیم گفت: آنها طراحي شیر مدفوع استفاده می شود توسط C-130 Hercules ناوگان در سراسر جهان است.

تلاش — را بیشتر به راحتی قابل حمل و نقل مدفوع است که در غرفه این هواپیما را عقب بارگذاری سطح شیب دار — را ایجاد صرفه جویی سالانه “حدود 375,000 برای نیروی هوایی و به $1.7 میلیون اگر شیر مدفوع است به تصویب رسید در سراسر C-130 ناوگان” مقامات در آن زمان گفت.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: نیروی هوایی اشتباه بود به زور از 14 سال افسر دادگاه تجدید نظر می یابد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im