Samsung Galaxy تماشای برنامه به شما یادآوری به شستن دست های خود را دوباره

اگر شماره یک آهنگ در بریتانیا نگه داشتن نیست نیاز به شستن دست های خود را (و ماندن در خانه) در خط مقدم از ذهن خ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399

اگر شماره یک آهنگ در بریتانیا نگه داشتن نیست نیاز به شستن دست های خود را (و ماندن در خانه) در خط مقدم از ذهن خود را پس از آن سامسونگ است که در اینجا به شما نق نقو کمی بیشتر است.

این شرکت خواست یک برنامه جدید برای Galaxy Watch ساعت های هوشمند که به مسائل یادآوری برای شستن دست شما می گوید که چه مدت شما در سمت چپ آن بین scrubs و ارائه می دهد یک تایمر شمارش معکوس برای اطمینان از شما در حال شستشو لازم به منظور انجام مناسب کار است. این بدان معناست که کهکشان دیده بان صاحبان دیگر باید به آواز خواندن تولدت مبارک دو بار در حالی که lathering تا پنجه های خود را.

مرتبط: بهترین ساعت هوشمند

این نرم افزار همچنین کاربران را قادر می سازد برای ثبت نام هر یک از شستن دست و ایجاد روند در طول روز و هفته به آمده است. دست شستن برنامه یک ساعت مچی جدید صورت سفارشی طراحی شده توسط سامسونگ و برای دانلود در دسترس است در حال حاضر از کهکشان فروشگاه.

در یک پست در سامسونگ Newsroom سایت این شرکت می گوید: "یک گروه کوچک از طراحان و توسعه دهندگان از سامسونگ موسسه تحقیقات-بنگلور یا سری-ب UX و پوشیدنی تیم مشغول به کار round-the-clock بیش از دو هفته گذشته به آمده تا با یک راه حل است که کمک می کند تا شما در حفظ و سالم و امن است."

فعلی کهکشان دیده بان فعال 2 منتشر شد در اواخر سال گذشته و با وجود آن که قابل اجرا بر روی تایزن سیستم عامل را به جای اندروید می پوشند, مورد علاقه ما است smartwatch for Android صاحبان تلفن.

در تهیه این دستگاه 4.5/5 ستاره نمره ما منتقد نوشت: "اگر شما یک تلفن آندروید و می خواهید بهترین ساعت هوشمند, رفتن, سامسونگ Galaxy تماشای فعال 2 است. بزرگ طراحی قابل قبول عمر باتری جامد ویژگی های تناسب اندام و عملکرد فوق العاده آن را به بهترین از همه-دور پوشیدنی که سامسونگ ساخته شده است – و که باعث می شود آن را بهتر از هر فصل عامل سازمان دیده بان در حال حاضر در دسترس است."

در حال حاضر آن را پاداش اضافه شده برای نگه داشتن شما در بالا هشدار زمانی که فعالانه حفاظت از خود در برابر coronavirus.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن