دریایی سپاه قصد دارد برای کاهش نیروی خود را از کار سگ

دریایی سپاه انجام یک نیروی گسترده بازسازی برای اطمینان از آن است که ترکیب مناسب را در درگیری های آینده. و نظا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 تیر 1399

دریایی سپاه انجام یک نیروی گسترده بازسازی برای اطمینان از آن است که ترکیب مناسب را در درگیری های آینده. و نظامی خود را سگ کار جامعه مورد استفاده قرار گیرد برای همه چیز از گشت و تشخیص بمب به امنیت بالا-مشخصات مقامات این قاعده مستثنی نیست.

دریایی سپاه نظامی سگ کار برنامه است که تحت یک مقیاس بزرگ بررسی است که با هدف استانداردسازی تجهیزات و بهبود آموزش -- و به عنوان بخشی از این کار سگ جمعیت است که انتظار می رود به طور قابل توجهی کوچک, مدیر برنامه بیل Childress گفت: Military.com.

جزئیات بعدی: پس از 110 سال از حمل و نقل هوایی و نیروی دریایی خود را در 1st سیاه زن خلبان جنگنده

تحت رهبری دریایی فرمانده ژنرال دیوید برگر سپاه است که تحت بازسازی. برگر نشان داده است قصد خود را برای قطع همه واحدهای تانک و اجرای قانون گردان و کاهش یگان های پیاده نظام در یک حرکت به رسم نیروی پایین از آن زمان قدرت 184,000 به حدود 170,000 تا سال 2030. در حال حاضر برخی از واحدهای غیرفعال کردن در آن بازسازی.

Childress گفت: خدمات' سگ کار نیروی کاهش خواهد یافت و از آن زمان قدرت در حدود 210 به 150 در طول دو سال آینده همان دوره زمانی که در آن دریایی سپاه اجرای قانون گردان مجموعه, به انحلال. این برنامه انسان کارکنان نیز کوچک شده گفت: از 260 به حدود 210. این "حق-اندازه" طراحی شده است برای پیدا کردن و به دست آوردن بازده بیشتر در سگ های آموزش دیده برای چندین مجموعه مهارت های او اضافه شده است.

"ما در حال تلاش برای دریافت بیشتر از یک سگ" Childress گفت. "ما آنچه که ما تماس بگیرید, تک منظوره سگ و دو منظوره سگ. ما در حال تلاش برای به دست آوردن بیشتر دو منظوره سگ از آنجا که ما احساس می کنیم دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن."

به عنوان اجرای قانون گردان منحل گفت: اجرای قانون سگ های باقی مانده در برنامه اختصاص داده خواهد شد در زیر پایه کشيش مارشال دفاتر و یا دریایی سپاه ادارات پلیس.

"ما هنوز هم قادر به انجام ماموریت و اجرای همه چیز ما نیاز به انجام," او گفت:.

سگ که آموزش دیده برای گشت و پرخاشگری نیز می توان به جستجو برای مواد منفجره و یا مواد مخدر هر چند که دو طول چرخه آموزش از حدود سه ماه به شش Childress گفت.

"شاید ما می تواند به کاهش تعداد سگ که ممکن است مورد نیاز آن را نیز کاهش می دهد تعدادی از پرسنل که ما هنوز قادر به انجام کار, ماموریت," او گفت:.

سپاه تفنگداران دریایی ارتش کار سگ استقرار در کنار دریایی سگ گرداننده به مناطق جنگی و حتی روی کشتی ها برای گشت و مواد مخدر و مواد منفجره تشخیص ماموریت. Stateside آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص مواد مخدر و دیگر اهداف اجرای قانون. آنها همچنین در زمان ارائه امنیت برای مقامات عالی رتبه به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده است.

همه نظامی کار سگ های آموزش دیده در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland تگزاس و تحت نظارت نیروی هوایی Childress گفت. در علاوه بر این به بررسی و برقراری ارتباط با نیروی هوایی درباره چگونگی دریایی سپاه می خواهد آن سگ روت فعلی ارزیابی با هدف اطمینان حاصل شود که آموزش نگه می دارد تا با زمان -- به خصوص در شرایط از آنچه که مواد سگ در حال برنامه ریزی برای شناسایی.

"وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین آنچه ما در عراق و افغانستان و در اینجا" Childress گفت: اذعان دارد که کمتر نظامی سگ کار استقرار downrange در حال حاضر بیش از وجود دارد در ارتفاع دو در تضاد است. "به طوری که چیزی است که ما همیشه ماندن پهلو به پهلو از به مطمئن شوید که ما در حال انجام کارهای درست به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم."

او demurred اما وقتی پرسیده شد که در مورد روند خاص در مواد که برای سگ ها نیاز به آموزش است.

به عنوان یکی دیگر از خط تلاش دریایی سپاه در حال کار برای اطمینان حاصل شود که تمام مربیان سگ و گرداننده با استفاده از همان نوع از تجهیزات و آموزش دستگاه های که آیا آنها در سواحل شرق یا غرب ساحل.

"بسیاری از اوقات آن را تا به کشيش مارشال دفاتر به تهیه تجهیزات خود را," Childress گفت. "بنابراین شما می توانید از یک مکان به مکان دیگر و شما 'من استفاده می شود هرگز قبل از این.'"

بررسی و تغییرات مربوطه در حال وقوع جلوتر از Childress' برنامه ریزی بازنشستگی پس از حدود 24 سال به عنوان رئیس این سگ کار برنامه و نزدیک به 44 سال همکاری با سپاه تفنگداران دریایی.

"من می خواهم به مطمئن شوید که من در ترک این برنامه راه من می خواهم آن را به سمت چپ در, شما می دانید, به عنوان به عنوان بهترین من می توانم یک گردش مالی خوب," او گفت:. "و من فقط احساس می کنم که ما نیاز به انجام این کار, شما می دانید, فقط به یک نگاه کنید و مطمئن شوید که همه چیز بهترین است که ما می توانیم انجام دهیم."

به عنوان سگ کار برنامه رقیق آن صفوف گرداننده و مربیان داده خواهد شد فرصت را به حرکت به موقعیت های دیگر در نیروی دریایی Childress گفت. برخی از سگ ها که به طور متوسط حرفه ای با طول کمتر از 10 سال بازنشسته خواهد شد به طور طبیعی و جایگزین نمی شود; دیگران منتقل خواهد شد به خدمات دیگر برای پر کردن شکاف آنها, او گفت:.

"ما بسیار تنگ در میان همه خدمات" Childress گفت.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: لایحه جدید ایجاد خطرناک سگ قوانین برای پایگاه های نظامی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن