بررسی جزئیات افغانستان خودی حمله که به کشته شدن گروهبان ارتش عمده

اعضای ارتش ایالات متحده به نیروهای امنیتی کمک یگان های آموزش دیده به شکل تنگ اوراق قرضه از اعتماد با همتایان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 تیر 1399

اعضای ارتش ایالات متحده به نیروهای امنیتی کمک یگان های آموزش دیده به شکل تنگ اوراق قرضه از اعتماد با همتایان خارجی یک فرهنگ است که مجموعه شرایط را برای فرماندهی Sgt. مسلح ، تیموتی Bolyard به از دست دادن زندگی خود را در یک سال 2018 سبز-در-آبی حمله در افغانستان, ارتش, تحقیقات نشان می دهد.

در صبح روز سپتامبر. 3, 2018, Bolyard و سربازان همکار خود از ستاد 3rd, اسکادران, 1st SFAB شد بازدید از پایگاه عملیاتی کرد در ولایت لوگر افغانستان ، آنها برنامه ریزی برای حضور در یک محلی و یا شورا با فرمانده تیپ 4, 203rd سپاه از ارتش ملی افغانستان در موضوع تامین امنیت انتخابات.

جزئیات بعدی: ارتش در مورد به دریافت آن سبز کلاه بره

شرایط صلح آمیز است. SFAB اعضای برداشته و تجهیزات حفاظت شخصی مانند زره بدن به عنوان یک نشان از اعتماد به همتایان افغان خود.

آرام بعد از ظهر به شدت تغییر در 12:10 بعد از ظهر هنگامی که یک فرد مسلح با پلیس ملی افغانستان در آتش آمریکایی ها به عنوان آنها راه می رفت با آنا اعضا به نزدیکی مرکز ناهار خوری. که با توجه به تاریخ 15-6 ارتش دستور بررسی این حمله به تاریخ Oct. 10, 2018. Military.com به دست آمده redacted کپی از این گزارش از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست. نظامی بار اول بود به گزارش تحقیق و تفحص یافته است.

یک فرد مسلح اخراج کوتاه پشت سر هم از او AK-47 تفنگ. دوم ضارب باز با خود PKM نور, مسلسل شلیک دو انفجار حدود چهار تا شش دور هر سوی آمریکایی ها در این گزارش آمده.

هر دو ایالات متحده و نیروهای افغان پراکنده در امتداد مسیر باریک به ناهار خوری تسهیلات در تلاش برای پیدا کردن پوشش و قرار دادن منشاء تیراندازی.

Bolyard بود که راه رفتن با یک گروه دوم از پرسنل برخورد کرد و در این گزارش.

"او به ضرب گلوله کشته شد در حالی که در حال حرکت به پوشش" با توجه به تحقیقات. "شاهد مشاهده CSM Bolyard قرعه کشی خود را تپانچه به نوبه خود در اطراف به سوی این شورا و سپس به نوبه خود به سمت [ناهارخوری امکانات] قبل از سقوط به زمین است.

"CSM Bolyard بود پوشیده نیست هر از PPE یا زره بدن."

SFAB سربازان از محققان گفت: بعد از آن که آنها قادر به کردهاید که در آن تیراندازی آمد از آنجا که آن را به پایان رسید به طور ناگهانی با توجه به تحقیقات.

Bolyard را سربازان همکار با عجله به طرف خود را به اداره کمک های اولیه.

"CSM Bolyard دروغ گفتن در معده خود را در یک موقعیت بی دست و پا نشان می دهد امکان آسیب نخاعی و تلاش برای تنفس" با توجه به تحقیقات. اولین پاسخ دهندگان در بر داشت یک گلوله وارد شده بود خود را بالا وسط پشت بدون خروج از زخم.

آنها با قرار دادن یک قفسه سینه مهر بیش از زخم اما Bolyard بود و هنوز هم مشکل تنفس.

"آنها متوجه یک ناهمواری در حفره قفسه سینه نشان می دهد یک سقوط ریه" در این گزارش آمده.

واحد واکنش سریع نیروی وارد بر روی صحنه در دقیقه و Bolyard لود شد به یک معدن مقاوم در برابر کمین حفاظت شده خودرو و یا MRAP برای حمل و نقل به نزدیکی به جلو فولاد تیم. Bolyard وارد در نزدیکی FOB Dahlke شرق در 12:38 بعد از ظهر اما "تا به حال هیچ پالس و هیچ قلبی فعالیت" گزارش متحده است.

پرسنل پزشکی اقدام به متوقف کردن خونریزی و راه اندازی مجدد قلب او اما تلاش خود را شکست خورده است. او مرده در 1:24 بعد از ظهر, با توجه به گزارش تحقیق و تفحص.

"وجود دارد هیچ تاخیر قابل توجهی در فرآیند" در این گزارش آمده.

Bolyard, 42 پیوست ارتش در سال 1994 و در زندگی حرفه ای او بود دریافت شش جایزه از ستاره برنز دو نفر از آنها با مبارزه با "V" دستگاه برای شجاعت.

یک سرباز دیگر زخمی شد در این حمله هنگامی که او در زمان یک دور به پشت خود بالستیک کلاه. "هر چند گلوله را به طور کامل نفوذ کلاه خود تاثیر دور فاصله دار پشت کلاه ایمنی" در این گزارش آمده.

این تحقیقات به شدت redacted و توصیه های این گزارش را رهاشدنی نیست به Arnell Credle جونیور یک قانون آزادی اطلاعات تحلیلگر سوم ارتش و ارتش ایالات متحده مرکزی گفت: Military.com.

قبل از حمله تهدید سطح مورد بررسی قرار گرفت به عنوان نسیم "با هیچ شناخته شده و یا حوادث گزارش شده از سبز بر آبی در تاریخی گزارش در FOB کرد این گزارش اضافه کرد که SFAB رهبران ساخته شده محاسبه و تصمیم گیری اجازه می دهد تا مشاوران به حرکت بدون زره بدن پس از توجه به محیط زیست است.

"هیچ یک از شاهدان متوجه هر گونه رفتارهای مشکوک و یا خودی تهدید شاخص در طول شورا" با توجه به گزارش. "هیچ یک از گزارش هر گونه تنش و یا استدلال بین ایالات متحده پرسنل و شرکای افغان."

پس از حمله آنا رهبران در مورد حادثه و "مشخص است که ارتش ملی افغانستان (ANA [امنیت شخصی جزئیات] پرسنل شدند, عاملان," بررسی متحده است.

تمام ارتش ملی افغانستان و پولیس ملی افغانستان رهبران خود را گفت: همتایان آمریکایی آنها همکاری کامل با هر گونه تحقیق و "از خود نشان دادند ندامت پس از حادثه" در این گزارش آمده.

سربازان ارتش ملی افغانستان شاهد دو بورس باز, آتش, اما هیچ کس "می دانستند افرادی که مرتکب این حمله" با توجه به گزارش. "هیچ یک از شاهدان عینی می دانست چرا حمله متعهد شد."

دو بورس و همدستان قادر به ترک FOB در سردرگمی اما دستگیر شدند در 6:50 p. m. آن شب با توجه به گزارش.

این SFAB مشاوران شدند "آموزش گسترده در مقابله با خودی تهدید" در دوران قبل از استقرار آموزش هر دو در ارتش مشترک آمادگی مرکز آموزش در فورت پووک, لوئیزیانا و در خانه خود در ایستگاه Fort Benning, گرجستان, گزارش متحده است.

"خودی تهدید شماره یک خطر در ارتباط با [مشوره دهی و کمک به] ماموریت بود و به طور مداوم مورد بحث و آموزش در سراسر استقرار آن را به عنوان در نظر گرفته شد دشمن خطرناک ترین اقدامات برای هر ماموریت و محل" با توجه به تحقیقات.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: سرباز کشته در حمله خودی بود SFAB Command Sergeant Major

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

آخرین مطالب