آکادمی نیروی هوایی تایید COVID-19 موارد در میان دانشجوی سال اول کلاس

نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی در روز شنبه تایید اعضای آن دانشجوی سال اول دانشکده افسری کلاس باید آزمایش مثب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 تیر 1399

نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی در روز شنبه تایید اعضای آن دانشجوی سال اول دانشکده افسری کلاس باید آزمایش مثبت برای COVID-19 اما به عقب رانده برابر گزارش ها نشان می دهد شیوع گسترده.

یک آکادمی نیروی هوایی سخنگوی آنها را به نام "شیوع شایعات" در پاسخ به دنور پست سوالات و گفت این راه کمتر از آسیاب شایعه در رسانه های اجتماعی." آکادمی نمی خواهد آزادی تعداد موارد مثبت.

"اگر چه وزارت دفاع هدایت DoD تاسیسات به گزارش اعداد مثبت COVID-19 موارد تنها به مربوطه سربازی شاخه های ما می گویند تعداد مثبت COVID-19 موارد در آکادمی به مراتب پایین تر از آنچه گزارش شده در رسانه های اجتماعی" مایکل Kucharek یک آکادمی نیروی هوایی گفت, در بیانیه ای.

"آکادمی تلقی می شود یکی از نیروی هوایی ایالات متحده مهم الحاق منابع و آکادمی تلقی شده است ماموریت ضروری است نیروی هوایی. ما ادامه خواهد داد برای انجام ماموریت ما این آموزش و آموزش آینده هوا و فضای نیروی رهبران با ایمنی ما دانشجویان دانشکده کارکنان و کل USAFA جمعیت به عنوان یک اولویت اصلی. ما باید دقیق پزشکی پاسخ طرح در محل به کاهش خطرات در اینجا و در حال همکاری نزدیک با ما نصب و راه اندازی حرفه ای پزشکی و وزارت دفاع و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل."

کلرادو اسپرینگز مستقل اولین گزارش وقوع پنج شنبه.

بیش از 1100 ورودی دانشجویان وارد دانشگاه ژوئن 25, رفتن را از طریق یک نسخه اصلاح شده از موسسه سنتی "در پردازش بعد" در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس, کلرادو, رادیو عمومی گزارش شده است.

هر دانشکده افسری شد و تست شده به عنوان به زودی به عنوان آنها وارد قبل از انجام دو هفته از آموزش آنلاین و در پردازش که در طی آن آنها را "قرار گرفتن در معرض محدود به همکار دانشجویان خارج از گروه از 30 انتصاب," آکادمی گفت: در وب سایت خود را.

این انتصاب پس از آن بود مجددا برای این ویروس قبل از شروع جدی آموزش های پایه در 30-شخص واحد است.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط سام Tabachnik از دنور پست بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 دنور پست. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن