بهترین حشره کش برای باغ سبزی

محافظت از گیاهان خود را از حشرات گرسنه—و خودتان را از مواد شیمیایی سمی—با این بی خطر و موثر باغ اشکال قاتلان.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 تیر 1399

محافظت از گیاهان خود را از حشرات گرسنه—و خودتان را از مواد شیمیایی سمی—با این بی خطر و موثر باغ اشکال قاتلان.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Insecticide For Vegetable Gardens

عکس: depositphotos.com

حشرات بخشی از یک سالم باغ اکوسیستم. زنبورها و دیگر گرده اطمینان از برداشت فراوان در حالی که ladybugs و دعا mantises کمک به کنترل های گیاهی-آفات مخرب—که اتفاق می افتد به اشکالات دیگر! هنگامی که میوه کرم, شته, ژاپنی, سوسک سوسک و مخرب خود را ilk به دست آوردن یک toehold در یک باغ آنها می توانند به سرعت خود را خراب کردن محصولات. قبل از آن اتفاق می افتد را در نظر بگیرید با استفاده از یک هدف حشره کش.

بهترین حشره کش گیاهی برای باغ سریع و موثر در کشتن مخرب اشکالات و بدون آسیب رساندن به خود را به نفع برادران و یا حیوانات خانگی و انسان است. آنها حتی بهتر از زمانی که آنها آسان به درخواست و بدون تجهیزات تخصصی. در ادامه به درک چگونه بهترین حشره کش گیاهی برای باغ کار می کنند و به همین دلیل این شش رتبه بسیار بالا در دسته بندی های مربوطه.

  1. بهترین کلی: Bonide (BND857) Pyrethrin باغ حشرات اسپری
  2. نفر دوم: مونتری LG6135 باغ حشرات اسپری
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: باغ امن HG-93179 چریش روغن استخراج کنسانتره
  4. بهترین برای کرم: مونتری LG 6336 Bt کرم و کاترپیلار قاتل
  5. بهترین ژاپنی, سوسک: سنت گابریل آلی 80080-P شیری اسپور
  6. بهترین برای شته ها: امن تر با نام تجاری 5118-6 کشتن حشرات صابون تمرکز
Best Insecticide For Vegetable Gardens

عکس: depositphotos.com

قبل از اینکه شما خرید یک حشره کش برای باغ سبزی

هنگامی که گیاهان به دنبال ضعیف این مهم است به درک دلیل قبل از رسیدن به هر گونه آفت درمان از آنجا که اکثر حشره کش ها هیچ تاثیری بر بیماری است. حضور حشرات تغذیه گیاه است که بارز ترین شاخص است که یک حشره کش کمک خواهد کرد. بیماری های گیاهی ناشی از قارچ ها و باکتری ها و یا ویروس می تواند باعث علائم آن شبیه به حشرات آسیب مانند سوراخ در برگ برگ تغییر رنگ و یا ناهنجاری و اختلال رشد. بیماری اغلب به نظر می رسد برای اولین بار به عنوان تغییر رنگ و لکه های روی برگ.

در بیماری های قارچی لکه ها اغلب دور و ممکن است به نظر می رسد که قهوه ای دایره متحد المرکز در حالی که باکتریایی و ویروسی بیماری اغلب بیشتر از زاویه ای به عنوان آنها به دنبال رگ برگ. به عنوان گسترش بیماری برگ ممکن است در یک پودری یا fuzzy ظاهر قبل از تبدیل به قهوه ای یا سیاه و سفید و در نهایت انداختن. برخی از بیماری ها تحت تاثیر قرار ساقه و یا میوه ها به طور انحصاری است. ریشه بیماری های تضعیف گیاه منجر به کوتاه قدی یا پژمردگی از بالای سطح زمین بخش است.

سوسک و کرم جویدن الگوهای نامنظم اغلب مصرف برگ ابتدا در مناقصه لبه و کار راه خود را در. برخی از حشرات خوردن نرمتر قطعات برگ و جلوگیری از سخت تر رگهای دادن برگ های بند دار ،

اگر حشرات به سرزنش و بهتر است برای انتخاب یک محصول فرموله شده برای کنترل خاص که آفت. Broad-spectrum حشره کش کشتن یک متنوعی از اشکالات هر دو "خوب" و "بد" و مراقبت باید گرفته شود برای به حداقل رساندن صدمات به غیر از هدف گونه است. بهترین حشره کش ها در نظر گرفته شده برای کشتن حشرات خاص در محصولات خاص. وقتی که باغبان آنها را با توجه به برچسب جهات و استخدام توصیه می شود اقدامات ایمنی این محصولات مطرح و بسیار کم خطر آسیب به همه به جز هدفمند گونه است.

ویژگی های به دنبال در حشره کش ها برای باغ سبزی

در انتخاب بهترین حشره کش برای باغ سبزی خود را مهم است برای مطابقت با انتظارات خود را با توانایی های این محصول است. برخی از ویژگی های در نظر گرفتن آلی در مقابل فرمول شیمیایی هدفمند آفات مدت اثر و مایع در مقابل محصولات دانه.

آلی در مقابل مواد شیمیایی

مواد تشکیل دهنده فعال در حشره کش های آلی مشتق شده از منابع طبیعی مانند مواد معدنی و گیاهان و باکتری ها. اگر چه بسیاری از این محصولات می تواند آسیب هر دو مفید اشکالات و آفات آنها کوتاه فعالیت های باقی مانده زمان پس از نرم افزار است که کمک می کند تا کاهش صدمات. زمان این برنامه بسیار مهم است برای اطمینان از کنترل موثر به عنوان این محصولات موثر بر نابالغ حشرات. حشره کش های ارگانیک می تواند نسبتا گران کمتر اثر فوری و بالقوه نیاز به درخواست مجدد چندین بار برای کنترل کامل.

شیمیایی و حشره کش ها به طور معمول کار بسیار سریعتر و طولانی تر و هزینه کمتر در هر برنامه از خود آلی هستند. به عنوان با حشره کش های ارگانیک و شیمیایی و حشره کش ها می تواند کشتن هر دو خوب و بد اشکالات بنابراین مراقبت باید گرفته شود برای جلوگیری از خسارت های ناخواسته. این محصولات مشتق شده از مواد شیمیایی است که می تواند خطرات بهداشتی به مردم و حیوانات و محیط زیست, اگر استفاده می شود و یا ذخیره شده نادرست است. آهسته سرعت که در آن آنها در محیط زیست می تواند منجر به تجمع در خاک یا آب زیرزمینی اگر شیمیایی و حشره کش ها هستند بیش از حد.

هدفمند آفات

در حالی که broad-spectrum حشره کش ها می تواند کشتن صدها نوع متفاوت از حشرات گونه محصولات گیاهی هستند و تنها تهدید توسط یک یا دو آفات است. برای به حداقل رساندن احتمال آسیب حشرات مفید باغبان باید سعی کنید به شناسایی و هدف قرار دادن دشمن خاص. مدارک و شواهد از گوجه فرنگی میوه کرم برای مثال به نظر می رسد به عنوان یک ورودی سوراخ در گوجه فرنگی. مکزیکی لوبیا سوسک شبیه رنگ نارنجی ladybugs اما آنها جویدن باقلا گیاه برگ. اسکواش اشکالات حمله به ساقه کدو گیاهان مناسب در سطح زمین; لارو با مته سوراخ به ساقه تضعیف و در نهایت کشتن کل گیاه. اگر چه همان broad-spectrum حشره کش ممکن است مناسب برای همه سه آفات, نرم افزار زمان بندی و محل بر روی گیاه متفاوت خواهد بود برای هر.

یکی دیگر از راه به هدف آفات که حذف خسارت های ناخواسته با استفاده از حشره کش ها که تنها کشتن هدفمند اشکالات. Bacillus thuringiensis (Bt) مثلا یک کنترل بیولوژیکی برای کرم که امن است برای حشرات دیگر. شیری اسپور جان, ژاپنی, سوسک grubs در زمین است اما امن برای کرم های خاکی و سایر ساکنان خاک.

مدت

هنگامی که حشرات در حال حاضر در تمام مراحل زندگی بخشی و یا همه مردم بالغ ممکن است کنترل حشره کش در تماس است. اما اغلب در مراحل اولیه تخم مرغ محافظت از توسعه حشرات بنابراین در چند هفته آفت مشکل resurges. پیشرفته تر آلودگی مهم تر آن است که به درخواست یک حشره کش است که طول می کشد طولانی به اندازه کافی برای کشتن در تماس و موثر در تخم مرغ است. در غیر این صورت با کمتر مداوم حشره کش مکرر برنامه های کاربردی مورد نیاز خواهد بود برای دور کردن اشکالات.

مایع و گرانول و خشک گرد و غبار و نرم افزار

مایع حشره کش ها یا هدف یا broad-spectrum هستند و سرعت عمل از آنجا که آنها بلافاصله تحویل مواد تشکیل دهنده فعال برای این مشکل. اسپری مایع حشره کش ها به طور مستقیم بر روی شاخ و برگ و ساقه و یا ریشه منطقه از گیاهان برای از بین بردن فعال آفات است. مایعات آمده در هر دو متمرکز شده و آماده-به-اسپری فرمول. کنسانتره که هزینه کمتر در هر درمان باید با آب رقیق شود قبل از استفاده از. گرانتر آماده-به-اسپری محصولات صرفه جویی در وقت و ظروف سرباز یا مسافر از مخلوط کردن.

دانه های ریز ترین حشره کش ها broad-spectrum درمان های موثر و مداوم در درمان خاک در سطح آفات باغ—اما آسیب مفید اشکالات بیش از حد. گرانول در حال آسان برای استفاده—به سادگی نم نم در این خاک در این منطقه مشکل و فروشگاه در یک بسته قوطی.

ترین حشره باغ گرد broad-spectrum درمان است. آنها فروشگاه به راحتی یک عمر مفید طولانی و کار سریع هنگامی که به شاخ و برگ و ساقه و یا خاک به عنوان مورد نیاز است. گرد و غبار می تواند روی حیله و تزویر به درخواست به طور مساوی به خصوص در پایین برگ سطوح. این مواد شیمیایی به راحتی و کارآمد با اعمال یک باغ گردگیر که مخلوط این محصول در یک وزش جریان هوا و کنار می گذارد گرد و غبار در یک ابر به طور مساوی پوشش گیاهی است.

ایمنی

باغبان باید همیشه توجه تولید کننده ایمنی در هنگام استفاده از حشره کش ها. اقدامات ایمنی ممکن است شامل پوشیدن لباس های محافظ مانند آستین بلند, لاستیکی, دستکش, عینک ایمنی و/یا ماسک ماسک. آگاهی از خطر و ممکن است واکنش برای مواجهه با این محصول. حفظ برچسب محصول دست نخورده و هرگز استفاده مجدد از حشره کش ظروف برای مقاصد دیگر.

آماده برای موارد اضطراری. 911 تماس بگیرید بلافاصله اگر کسی را نشان می دهد نشانه هایی از واکنش نامطلوب به قرار گرفتن در معرض حشره کش—که می تواند شامل سوزش چشم و خارش تاول سرگیجه و تهوع یا اسهال. سپس به بررسی برچسب محصول برای جهت روی کمک های اولیه برای قرار گرفتن در معرض آن محصول است. مرکز کنترل مسمومیت (800) 222-1222 نیز می تواند کمک با کمک اطلاعات.

برای ایمنی از گیاهان توجه به نور خورشید و درجه حرارت به عنوان برخی از حشره کش ها برای باغ سبزی ممکن است آسیب شاخ و اگر در اعمال گرما یا نور خورشید. حفاظت از گرده ها و سایر حشرات مفید توسط اجتناب از درمان در حالی که گیاهان در شکوفه.

ما تراکم بالا

این بسیار دارای باغ حشره کش ترین مارک های قابل اعتماد در صنعت به طور موثر کنترل دشوار آفات در عین حال امن برای مردم و حیوانات خانگی استفاده می شود که به عنوان کارگردانی.

Best Insecticide For Vegetable Gardens Bonide

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Bonide (BND857) Pyrethrin باغ حشرات اسپری

سریع و موثر Bonide Pyrethrin باغ اسپری حشره و کنترل شته ها سوسک webworms, انواع حشرات و بسیاری دیگر از حیاط و باغ حشرات در سبزیجات و درختان و گل و گیاهان زینتی. Pyrethrin یکی از مواد تشکیل دهنده فعال به طور طبیعی رخ می دهد در گلهای داوودی در نظر گرفته است و یکی از بهترین حشره کش های زیست تخریب پذیر. آن را می کشد با هدف قرار دادن حشرات' سیستم عصبی و به سرعت تنزل می روم و هیچ اعتراض باقی مانده است. Bonide Pyrethrin باغ اسپری امن است برای استفاده از سبزیجات تا بعد از برداشت محصول. مخلوط کنسانتره با آب و با درخواست بارانی می توانید سمپاش یا کم فشار سمپاش.

Best Insecticide For Vegetable Gardens Monterey

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: مونتری LG6135 باغ حشرات اسپری

مونتری باغ اسپری حشره به سرعت در حال کنترل بسیاری از حشرات از جمله کرم leafminers, codling moth چادر, کرم تريپس سوراخ و آتش مورچه ها. استفاده از آن در, سبزی, گیاهان, چمن, هوای آزاد, زینتی.

این عنصر فعال spinosad یک باکتری محصول تولید شده توسط تخمیر. Spinosad سیستم عصبی تاثیر می گذارد از حشرات است که مصرف آن و کشتن آنها را در عرض یک تا دو روز. آن را بو تایید شده برای باغبانی ارگانیک و امن در اطراف مردم و حیوانات خانگی است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا بعد از برداشت محصول. این می آید به عنوان یک مایع کنسانتره; مخلوط آب را با توجه به برچسب و جهت درخواست با یک ماشه, دستی, کوله پشتی و یا شلنگ پایان سمپاش.

Best Insecticide For Vegetable Gardens GardenSafe

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: باغ امن HG-93179 چریش روغن استخراج کنسانتره

اگر اشکالات نیست تنها چیزی که تهدید خود را گیاهان باغ امن روغن چریش ممکن است به نجات آمده است—در یک قیمت عالی. آن را به سرعت می کشد شته آفت مگس سفید و دیگر نرم سالم حشرات و همچنین کنه های عنکبوتی به علاوه آن را به همان اندازه موثر در برابر بیماری های قارچی مانند کپک پودری سیاه نقطه و زنگ. استفاده از آن را در سبزیجات بوته ها و درختان و میوه ها و حتی گیاهان. آن را نیز خوب خفته فصل اسپری برای درختان میوه, کشتن حشرات و تخم مرغ است که ممکن است در زمستان گذران در پوست.

چریش روغن طبیعی آفت کش های استخراج شده از دانه های درخت چریش. مورد استفاده به عنوان آفت کش برای قرن ها (و متعدد دیگر خانگی و صنعتی بیش از حد) را کاهش حشرات تغذیه به عنوان یک دافع و باعث می شود آن را سخت تر برای حشرات به رشد به بلوغ و تخم. مخلوط کنسانتره با توجه به برچسب و جهت درخواست با یک سمپاش اما آیا استفاده از شاخ و برگ در آب و برای جلوگیری از سوزاندن شاخ و برگ.

Best Insecticide For Vegetable Gardens MontereyLG

عکس: amazon.com

4. بهترین برای کرم: مونتری LG 6336 Bt کرم و کاترپیلار قاتل

مونتری Bt کرم و کاترپیلار قاتل یک کنترل بیولوژیکی برای مراحل لاروی پروانه ها و پروانه ها. این هیچ تاثیری در بزرگسالان از گونه و کاملا امن در اطراف مردم و حیوانات دیگر حشرات و حیوانات از جمله پرندگان که ممکن است غذا خوردن درمان کرم. استفاده از آن در هر کجا که کرم در حال آسیب رساندن به باغ خود را مانند گوجه فرنگی و سبزی و کلم. Bt (Bacillus thuringiensis kurstaki) یک بیماری باکتریایی است که حشره کش های سمی به هنگامی که کرم خورده—آن را حل و colonizes در روده کشتن کردن کرم در یک تا دو روز. مخلوط کنسانتره آب را با توجه به دستورالعمل. درخواست به شاخ و برگ با استفاده از trigger یا فشار مخزن سمپاش.

Best Insecticide For Vegetable Gardens StGabriel

عکس: amazon.com

5. بهترین ژاپنی, سوسک: سنت گابریل آلی 80080-P شیری اسپور

سنت گابریل آلی شیری اسپور یک فرمول Paenibacillus popilliae باکتری است که به طور طبیعی در خاک است. این باعث می شود یک بیماری در سفید ژاپنی لارو سوسک آنها به عنوان توسعه زیرزمینی است اما هیچ تاثیری بر دیگر ساکنان خاک مطلوب مانند کرم های خاکی. استفاده کنید که در آن سوسک ژاپنی را مشکل ساز شده است به طور قابل توجهی کاهش جمعیت های محلی از این رفتارهاي گونه های عجیب و غریب. لارو مصرف شیری اسپور به عنوان بخشی از خود الگوی تغذیه و به عنوان باکتری colonizes لارو مرگ در عرض یک تا سه هفته, انتشار میلیون ها باکتری های اسپور به خاک اطراف آن.

گسترش شیری اسپور گرانول با کالیبره باغ پخش (یک کیسه 20 پوند رفتار تا 7000 فوت مربع) در هر زمان بهار طریق می گیرند. هر چند این محصول شروع به کار بلافاصله پس از برنامه, کامل, کنترل, که, محافظت در برابر سوسک تا 20 سال—طول می کشد یک تا سه سال در آب و هوای گرم و تا پنج سال در مناطق سرد.

Best Insecticide For Vegetable Gardens Safer

عکس: amazon.com

6. بهترین برای شته ها: امن تر با نام تجاری 5118-6 کشتن حشرات صابون تمرکز

امن تر با نام تجاری صابون حشره با استفاده از یک فرمول از نمکهای پتاسیم اسیدهای چرب برای نفوذ به لایه شاخی نرم-سالم حشرات در نهایت باعث آنها را به خشک کردن. آن را ارزان و آسان برای استفاده و موثر آفت کش برای یک میزبان از شایع آفات ازجمله شته ها earwigs, انواع حشرات, ترد اشکالات کنه و لارو sawfly نرم مقیاس و کنه های عنکبوتی و آفت مگس سفید.

حشره کشی صابون نیاز به مصرف موثر باشد; به سادگی با اسپری بر روی اشکالات و آنها با مرگ در تماس است. آن را امن برای استفاده در خوراکیهای تا بعد از برداشت محصول و نمی خواهد باقی بماند در محیط زیست است. مخلوط با توجه به دستورالعمل روی برچسب و اعمال می شود با یک ماشه یا فشار مخزن سمپاش. جلوگیری از اسپری حشره کشی صابون در حالی که حشرات مفید مانند زنبور عسل و گرده در حال حاضر. بسیار همراه حشرات مانند آفت مگس سفید ممکن است نیاز به درمان های متعدد برای کنترل کامل.

سوالات متداول در مورد حشره کش جدید

قبل از اینکه شما وارد یک نبرد با اشکالات اتمام این پاسخ به سوالات رایج در مورد بهترین حشره کش برای باغ سبزی.

پرسش: چه آفت کش های بی خطر هستند برای باغ سبزی?

متعدد وجود دارد آلی و غیر آلی و سموم دفع آفات است که امن برای باغ سبزی که اعمال با توجه به برچسب جهات. توجه ویژه ای به این توصیه می شود زمان بندی برنامه برای هر محصول برای جلوگیری از آسیب رساندن به گیاهان یا حشرات غیر هدف.

س: چگونه می توانم نگه داشتن اشکالات از سبزی باغ ؟

حشرات تمایل به حمله ناسالم گیاهان بنابراین برای نگه داشتن آفات به دور از سبزیجات خود را شروع با ارائه فراوان نور خورشید و خاک حاصلخیز و گردش هوا خوب همراه با سازگار آب که گیاهان نیاز به رشد. اجازه می دهد گونه های مفید مانند دعا mantises باغ عنکبوت و ladybugs به ماندن در باغ و جشن آفات است. وقتی که لازم باشد اعمال یک حشره کش است که به سرعت و کارآمد از بین بردن حشرات و آفات.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن