ما محبوب ترین های گیاهی برق تمام وقت

من اعتراف من بزرگترین فن از قطعنامه های سال جدید. حداقل نه گسترده جارو نوع مانند "تبدیل شدن به یک فرد مناسب" ی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 اردیبهشت 1399

من اعتراف من بزرگترین فن از قطعنامه های سال جدید. حداقل نه گسترده جارو نوع مانند "تبدیل شدن به یک فرد مناسب" یا "تخت من هر روز در تمام طول سال."

اما من دوست دارم خاصی مرتب سازی بر اساس: ساده و قابل کنترل در سال جدید پروژه های. مانند به چالش کشیدن خودم به صرف تعطیلات آخر هفته پر به تنهایی و یا یادگیری چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد (fingers crossed) روکش شیرینی doughs (من معتاد به kouign-amann). من به خصوص در مورد این ژانویه یک هفته گیاهخواری. من به دنبال به جلو به تلاش این عمدتا به دلیل به عنوان یک دستور دهنده من واقعا قدردانی از غذاهای که ساخت تا مقدار زیادی از عطر و طعم با گوشت در همه.

با یک منبع بی پایان از عالی به دنبال گیاهی entrées وجود دارد خارج وجود دارد, من فکر کردم من می خواهم شروع به منوی برنامه ریزی با یک تعداد انگشت شماری از نبرد-تست شده گزینه—Food52 تمام زمان محبوب ترین meatless برق. در اینجا چیزی است که من تا صف:

1. کل بو گل کلم با پنیر بز

کل سر گل کلم می شود آب پز و سپس بوداده 'til فوق العاده مناقصه. و من نمی خواهد خواب در زبانه دار شلاق پنیر بز!

2. ماکارونی با سالاد سس پیاز

عمیقا کاراملی پیاز را در کره و سپس باران در پارمسان و مخلوط را به ماکارونی.

3. یک گلدان Kale & کوینولا پلو

کرکی کوینولا و کاملا بخارپز kale پیوستن به نیروهای و اضافه کردن zingy لیمو و پنیر بز دارای مزه تند به خدمه خود را. تعداد دفعات مشاهده در.

4. سس گوجه فرنگی با پیاز و کره

سه مواد تشکیل دهنده سس گوجه فرنگی من قصد دارم به slurp مستقیم از گلدان. سپس شیر یا خط با ماکارونی. سپس یک قاب به.

از فروشگاه ما

5. سالاد کوینولا با فندق و سیب و زغال اخته خشک شده

بی وقفه در riffable شور-شیرین بافتنی, رویای یک سالاد من برنامه ریزی به دو دسته, بنابراین من می توانید آن را برای ناهار روز بعد.

6. بو سوپ هویج

هفت مواد و فقط پنج گام ساده برای یک ظرافت متنوع و خوشمزه سوپ هویج.

7. سرخ شده در ماهی تابه غول سفید لوبیا با کلم

سرخ شده در ماهی تابه غول لوبیا سفید که اینقدر نابغه من تعجب می کنم که چگونه من خورده لوبیا هر راه دیگر. "من ساخته شده اند غول سفید لوبیا با کلم حداقل 4 بار (یا 5 یا 6)," یک منتقد نوشت. "این چنین فریب آمیزی ساده ظرف و می توان در بسیاری از راه هایی برای کمک به تمیز کردن آشپزخانه است." "اول از همه یام!" گفت: یکی دیگر از. شما ایده را دریافت کنید.

8. ماکارونی باهم Ceci

من از این زمین کامل ماکارونی—که با هم می آید از انبار کردنی کالاهای اساسی (فکر می کنم: نخود رب گوجه فرنگی, روغن زیتون)—قبل از آن ساخته شده من می خواهم به خرید شربت خانه من یک بورس دستبند.

9. سوپ گل کلم

فقط پیاز و کلم و روغن زیتون تیم برای ظریف به آرامی شیرین سوپ گیاهی.

10. بادمجان پارمسان

کاملا پخته بادمجان پوشانده در سس با melty حلقه از پنیر موزارلا? برای تلفن های موبایل مانند گزیده ای از خاطرات من.

11. لوبیا سیاه و سفید & ذرت همبرگر

به ما آموخته است که چند سال پشت, محبوب ترین همبرگر در سایت ما نیست در واقع یک همبرگر. یا نیست و در واقع یک همبرگر در, سنتی, فربه معنی واقعی کلمه. در عوض محبوب ترین همبرگر در سایت ما کاملا گیاهی—عمدتا سیاه و سفید و لوبیا و ادویه دار با فلفل قرمز و پودر فلفل قرمز و سیر.

12. پخته تخم مرغ با قارچ & Gruyère

هنگامی که شما استاد کرمی قشنگ پخته تخم مرغ شما یک بازگشت به جیب شام حتی در tiredest از weeknights. در این مورد آنها ویژگی های قارچ و زبانه دار Gruyère—اما اجازه دهید در یخچال خود را راهنمای شما (کلم و پنیر پرولون? کلم بروکلی و پنیر چدار?). برای امتیاز جایزه: خدمت با یک ترد قاب اضافی-vinegary سالاد سرد و بطری شراب سفید.

13. کلم بروکلی و لیمو و پنیر پارمسان سوپ

فراغت پختند کلم بروکلی perked تا با لیمو و پنیر پارمسان. به سوپ گیاهی, در صورت تمایل به جست و خیز مرغ سهام و مبادله در مقدار مساوی از سهام های گیاهی. و اگر شما اتفاق می افتد به گل کلم در اطراف اما نه کلم بروکلی? که با این نسخهها کار بیش از حد بزرگ.

14. ترد کنجد پخته پنیر سویا با قارچ قارچ

برای دریافت ترد توفو شما نیاز به سرخ کردن آن ، اشتباه است. این توفو می شود پرتاب با روغن panko و دانه های کنجد و سپس پخته شده در بالا-حرارت فر به عملکرد زیبا و ترد پوسته. تیم با قارچ قارچ به عنوان نوشته شده است—و یا خارج از جاده با هر گیاهی در اطراف شما.


چه شما رفتن به گیاهی غذای اصلی? اجازه دهید من در نظر دانم!

یک جایزه ایده: وگان دلی کاسهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن