50-فرد مسنجر اتاق Facebook پاسخ به زوم و Houseparty

Facebook نیست مصرف انفجار ویدئو کنفرانس/چت برنامه های دراز. شبکه اجتماعی راه اندازی کرده است یک کشت از ویژگی های جدید در سراسر آن سیستم عامل های مختلف است که کمک خواهد کرد گروه ارتباطات است.

برای اولین بار توسط مسنجر اتاق است که یک پاسخ مستقیم به محبوبیت برنامه های مانند Houseparty و زوم. جدید تماس تصویری ابزار میزبان تا 50 کاربران در یک زمان و هیچ محدودیت زمانی وجود دارد در تماس است یا نه.

کاربران نیازی به یک Facebook حساب و یا هر گونه نرم افزار اضافی برای درگیر شدن و تماس را میزبان می تواند دعوت از همه برای شرکت فقط با به اشتراک گذاشتن یک لینک.

Facebook نیز می گوید وجود دارد خواهید بود ادغام با WhatsApp, Instagram مستقیم و پورتال هوشمند نمایش می دهد. شرکت کنندگان می توانند دعوت شود به طور مستقیم در حالی که آن را نیز ممکن است به عضویت در اتاق باز با کلیک بر روی لینک ارسال شده به خوراک خبری گروه ها و رویدادهای بخش اصلی Facebook پورتال.

مرتبط: چگونه برای حذف Facebook account

این شرکت می گوید میزبان باید تایید کسانی که در پیوستن به اتاق صرف نظر از اینکه اتاق تنظیم شده است قفل شده و یا قفل شده در حالی که آمر از تماس باید در حال حاضر برای تماس برای شروع. Facebook وعده داده است که اتاق جدید s قابلیت ضبط کنید و یا گوش دادن به هر یک از تماس های که از طریق پلت فرم, و آن را آسان برای میزبان برای بازیگران مشکل است.

“به تازگی Facebook احساس تقاضا برای زمان واقعی ویدیو. بین WhatsApp و مسنجر بیش از 700 میلیون حساب های شرکت در تماس در هر روز است. در بسیاری از کشورها تماس تصویری در مسنجر و واتساپ بیش از دو برابر و نمایش Facebook Live و Instagram Live ویدئوها افزایش یافته است به طور قابل توجهی در ماه مارس است. اما وجود دارد بیشتر به انجام کار را در زمان واقعی احساس واقعی است.”

“گذراندن وقت با یکدیگر باید خود به خود تیره و تار نیست. بنابراین برای کمک به مردم احساس می کنند مانند آنها با هم حتی زمانی که آنها — یا باید — از لحاظ فیزیکی از هم جدا ما اعلام امکانات در سراسر محصولات ما که چت تصویری و زنده تصویری راحت تر و طبیعی تر” شرکت نوشت: در یک پست وبلاگ در روز جمعه.

در جای دیگر, Facebook نیز بهبود Facebook, دوستیابی تجربه در کمپینگ ماه شامل مجازی خرما. آن را ممکن است برای کاربران برای پرسیدن از کسی که در یک در یک تماس ویدیویی از طریق Facebook Messenger. زیبا.

فیلم های زنده در حال گرفتن یک دکمه اهدا در حالی که Instagram داستان فیلم می توانید ذخیره IGTV برای اطمینان از آنها چوب در اطراف یک کمی طولانی تر از معمول 24 ساعته پنجره

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>