از نرا به نیوجرسی: چگونه عکس مواد غذایی حفظ خانواده من هم

من پر از دو ماه گذشته با مجموعه ای از پروژه ها و حواس او را پرت: جوانه scallions طراحی باغ سبزی بر روی focacci

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 خرداد 1399

من پر از دو ماه گذشته با مجموعه ای از پروژه ها و حواس او را پرت: جوانه scallions طراحی باغ سبزی بر روی focaccia و binging آخرین تراس خانه (توکیو, I miss you so) است. بسیاری از دوستان من در سمت چپ نیویورک به پراکنده به بزرگ تر خانه خانواده اما ما مکان هرگز اهمیت کمتر است. در یک زمان که در آن همه hangouts مجازی انواع منهتن نیز ممکن است اوکلند و نرا ممکن است به عنوان به خوبی می شود, New Jersey.

بسیاری در اطراف من به تازگی مرور چگونه به طبخ با هم در حالی که به تنهایی به عنوان مادر او و مادر آنها بوده ام ارسال مجازی عکس مواد غذایی از سال 1993.

با وجود شور و شوق زیادی برای گلف و به ظاهر بی حد و حصر انرژی مادر بزرگ من تشخیص داده شده مبتلا به سرطان دو برابر و بالقوه عود همیشه یک احتمال است. من مادر یک ثبت نام متخصص تغذیه متخصص تغذیه معتقد غذای خوب به عنوان قدرتمند به عنوان دارو و تماشای مادر بزرگ من رژیم غذایی مانند شاهین از سراسر جهان است. او (گناه) می پرسد برای تصاویر از مادر بزرگ من را در وعده های غذایی به نظر می رسد برای noncompliant مواد غذایی پنهان شده در پس زمینه از تماس تصویری و مکمل های روزانه خود را به چت با حمل و نقل بین المللی آلی آب سبزیجات.

او را خنثی تنها توسط عمه من زندگی می کند که فقط پنج دقیقه به دور از مادر بزرگ من و بازديد غالبا با قاچاق (رشته فرنگی رامش و وین سوسیس). تلاش های مشترک خود منجر به نشاط مبارزه از انواع به عنوان هر یک از پدر به ارمغان می آورد خود او و زندگی و فلسفه.

در حالی که بیشتر از من مشاوره رخ می دهد بیش از گپ زدن با او دیدار ژاپن چند بار در سال هر بار با پوند از حق بیمه چوب دارچین, تخصص, عدس, آلی unhulled دانه کنجد و bob's Red Mill کل خط در دو. او را پس از صرف چند روز اول پاکسازی آشپزخانه قوطی سوسیس و ماکارونی بسته به ایجاد فضا برای او ارائه شده است.

مادرم می داند البته که زغال اخته, پودر, مخلوط و کلم سالاد ملاقات با هیچ چیز اما چشم نورد. با وجود و یا شاید در وجود درام ناشی از او را دو بار یا سه بار سالانه روشن-outs او آنها را به هر حال. ارائه واقعا خوب غذا (حداقل تعریف او از آن) این است که او زبان عشق. من فکر می کنم او تاسف نیست که وجود دارد در فرد برای مادر بزرگ من و بنابراین باعث می شود تا آن را از طریق تماس روزانه, طراحی غذا آوردن حق بیمه دانه کنجد به یک کشور شناخته شده برای حق بیمه خود را دانه کنجد.

تصاویر چت از نرا به نیوجرسی. عکس Chihiro تمیکا

پوشش نقره ای را از این زمان است که ارتباط بین مادر من و مادر بزرگ است تا حد زیادی از بین رفته بدون تغییر. تصاویری از مواد غذایی همچنان به رد و بدل می شود اغلب بین آنها تنها آنها در حال حاضر کمی بیشتر aspirational: مامان من شروع به جوانه زدن خود را daikon جوانه برای سالاد و کامل است او سویا تخمیر روش, در حالی که مادر بزرگ من شده است بازی با تغییرات در عدس نکردم برنج ("من خیلی هوشمند به ارمغان بیاورد بنابراین بسیاری از کیسه های عدس آخرین بار!" من مادر پیامک من در چت و جداگانه).

در حال حاضر که من در خانه پخت و پز و پخت بیشتر من القاء شده است به عنوان یک عضو جدید در این چت. من به تازگی با ارسال یک تصویر از یک قهوه ای-برنج-آرد بر اساس ombré کیک رنگی با تاریک matcha و طلایی زردچوبه است که موجب سکس با خاله, سکس مادر بزرگ و حتی من شکر-اجتنابی به پخت خود را. در زیر دستور العمل—من امیدوار هستم که شما آن را به از آن لذت ببرید و به اشتراک گذاری آن (تقریبا) با کسانی که شما را دوست دارم بیش از حد.

از فروشگاه ما

باعث می شود 1 قرص نان کیک

 • 200 گرم (1 2/3 فنجان) قهوه ای-آرد برنج
 • 1/4 قاشق چای خوری بکینگ پودر
 • 1/4 قاشق چای خوری جوش شیرین
 • 1/2 قاشق چای خوری نمک
 • 170 گرم (3/4 فنجان + 2 قاشق غذاخوری) شکر دانه ریز
 • 115 گرم (1 چوب) کره
 • 2 تخم مرغ بزرگ
 • 120 گرم (1/2 فنجان) ماست (هر گونه چربی)
 • 120 گرم (1/2 فنجان) شیر (هر نوع)
 • 1 قاشق چای خوری وانیل
 • 2 قاشق چای خوری مسابقه پودر (یا به سلیقه)
 • 1 قاشق چای خوری زردچوبه (یا به سلیقه)
 1. پیش گرم کردن فر را به 350 درجه فارنهایت درجه است. خط یک قرص قلع با کاغذ ،
 2. کرم, کره, شکر, بکینگ پودر, جوش شیرین, نمک و وانیل را با یک پایه یا دست مخلوط کن تا روشن. اضافه کردن تخم مرغ ها در یک زمان و ادامه ضرب و شتم تا زمانی که با روح.
 3. اضافه کردن آرد و ماست و شیر و مخلوط را به ترکیب. مخلوط خواهد بود بسیار خوب است ،
 4. قاشق نیمی از مخلوط را در یک کاسه جداگانه هم بزنید و در مسابقه. اضافه کردن زردچوبه به نیم باقی مانده.
 5. پور نیمی از زردچوبه مخلوط را آماده قرص قلع است. پوشش با matcha مخلوط و سپس بریزید و باقی مانده زردچوبه مخلوط در بالا. با استفاده از یک چاقو یا chopstick چرخش یک طراحی از طریق خمیر.
 6. پخت به مدت 50-60 دقیقه است. اجازه دهید طبخ برای 5 دقیقه قبل از برداشتن از قلع و خنک کننده به طور کامل.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب