تروما در گالری مجلس نمایندگان را حتی یک سال بعد محدود کرد

[ad_1] واشنگتن - چند ماه پس از هجوم گروهی از مردم به ساختمان کنگره ایالات متحده، صدایی سارا جاکوبز را به سمت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 دی 1400
[ad_1]

چند ماه پس از هجوم گروهی از مردم به ساختمان کنگره ایالات متحده، صدایی سارا جاکوبز را به سمت جلو هل داد و به یکی از وحشتناک‌ترین لحظات زندگی‌اش بازگشت: صدای کوبیدن طنین‌آمیز درهای سالن غار خانه، که به شدت بسته شد.

دموکرات سن دیگو می دانست که این فقط یک تمرین است، اما آن لحظه او را به بعدازظهر 6 ژانویه 2021 بازگرداند، زمانی که در گالری سالن به دام افتاد و جمعیتی که از ترامپ حمایت می کردند از ساختمان عبور کردند.

این بار، تازه کار گوشی خود را بیرون آورد و یک اس ام اس کمک فرستاد - از طرف یک گروه حمایتی متشکل از 28 عضو مجلس، که با همان ترومای دائمی دست و پنجه نرم می کنند که در آن روز مرگبار سال در گوشه ای از گالری تحت فشار قرار گرفتند. پیش. در عرض چند دقیقه، اعضا گروه چت را با پاسخ هایی پر کردند که به دنبال رفع نگرانی های جیکوبز بود.

جیکوبز گفت: «وقتی شروع به بستن همه درها و قفل کردن آنها کردند، صداها بسیار شبیه بود.

او گفت: "خیلی هیجان انگیز بود، و من واقعاً بعد از آن به گروه تکیه دادم."

عواقب این تمرین تنها یکی از لحظات بسیار در سال پس از قیام بود، زمانی که گروه گالری، همانطور که شرکت کنندگان متوجه شدند، در اطراف یکی از اعضای مبارز تجمع کردند.

مصاحبه با چند نفر از شرکت کنندگان، که مشارکت آنها در حفاظت عمومی از حریم خصوصی دیگران را مورد بحث قرار دادند، نشان می دهد که چگونه گروه متنوع دموکرات ها رابطه نزدیک و صمیمی را در حین عبور از تجربه مضطرب زنده ماندن از یک قیام خشونت آمیز تشکیل می دهند.

معترضان با کتیبه های ترامپ در تلاشند از سد پلیس عبور کنند

حامیان ترامپ در تلاش هستند تا در 6 ژانویه 2021 از سد پلیس در مقابل ساختمان کنگره آمریکا عبور کنند، به این امید که کنگره را از نهایی کردن پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020 بازدارند.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

آنها با شوک فوری آن روز، استیضاح رئیس جمهور وقت ترامپ به دلیل نقش او در تحریک اوباش، انتشار ویدئوهای قانع کننده از خشونت، ادامه داستان جعلی پیروزی ترامپ در انتخابات و تنش های مداوم از یکدیگر حمایت کردند. بین دموکرات ها و جمهوری خواهان برای حمایت از این افسانه. با نزدیک شدن به سالگرد پر استرس و پر استرس پنجشنبه، قانونگذاران می گویند که گروه گالری ثابت می کند که راه نجات آنهاست.

جیکوبز، یکی از دو دانشجوی سال اول این گروه که در تاریخ 6 ژانویه - چهارمین روز ریاستش - به قدری تازه کار خود را آغاز کرده بودند، گفت: "این یک تجربه واقعاً آسیب زا بود که هم فوق شخصی و هم فراملی بود." زیر یک صندلی، خود را به مردم معرفی می کند."

او اضافه کرد: «داشتن افراد دیگری که این مشکل را پشت سر گذاشتند واقعاً برای من بسیار مهم بود، در حالی که در حال کار روی آنچه اتفاق افتاد و چگونگی فکر کردن در مورد آن و چگونگی حفظ انعطاف پذیری در اطراف آن بودم، کار می کردم.»

رابطه مرتبط با تروما

هنگامی که اوباش ساختمان کنگره را شکستند، اکثر 435 عضو مجلس در دفاتر خود در ساختمان های اطراف یا در کف مجلس بودند. پلیس کنگره به سرعت زمین را پاکسازی کرد و این نمایندگان را وارد اتاق امن کرد. اما برای حدود 30 نماینده در گالری - به گفته اعضا همه دموکرات ها - چنین نجات سریعی وجود نداشت.

جمعیتی پس از حمله به ساختمان کنگره آمریکا جشن می گیرند

حامیان ترامپ در 6 ژانویه ساختمان کنگره را زیر پا گذاشتند قبل از اینکه حدود 30 دموکرات در مجلس نمایندگان بتوانند با خیال راحت از گالری مجلس نمایندگان خارج شوند.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

شورشیان قبل از تخلیه گالری به سرعت به ساختمان یورش بردند. به گفته اعضا بهترین کاری که پلیس می توانست انجام دهد این بود که درها را قفل کرد و به نمایندگان گفت که مخفی شوند.

هنگامی که آنها از طریق نرده بالکن تماشا می کردند و همکاران خود را تماشا می کردند که آنها را به محل امن می برند، احساس کردند که در دام افتاده اند. برخی به فکر پریدن افتادند، اما نظرشان تغییر کرد - این یک قطره بسیار تند بود.

آنها شاهد بودند که پلیس درب سالن را سد کرده و شورشیان را که شیشه شیشه ای سلول را شکسته بودند، بازداشت کردند. آنها صدای نزدیک شدن جمعیت را در راهروهای مجاور شنیدند و صدای تیراندازی را شنیدند که اشلی بابیت، شورشی را که از راهروی مسدود شده شکسته شد و توسط یک افسر پلیس کنگره که محافظ قانونگذاران بود کشته شد، کشت. آنها با نماینده لیزا بلانت روچستر از دلاور و پس از آن، روبن گالگو، نماینده آریزونا دستورالعمل نحوه قرار دادن ماسک گاز

پرچم آمریکا در پنجره شکسته ساختمان کنگره آمریکا منعکس شده است

پس از حمله ژانویه گذشته که منجر به مجروح شدن قانونگذاران و پلیس شد، پرچم آمریکا در پنجره شکسته درب ساختمان کنگره منعکس شد.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

دن کیلدی، سخنگوی میشیگان گفت: «ما و چند گروه دیگر از مردم رها شدیم. «هیچ راهی وجود نداشت که بتوانیم از پشت خارج شویم. هیچ راهی برای پایین آمدن روی زمین وجود نداشت. بنابراین ما کاملاً درگیر بودیم. این تجربه واقعاً برای ما آسیب زا بود."

در کمتر از یک ساعت، اعضا گفتند پلیس به اندازه کافی راهرو را از وجود شورشیان پاکسازی کرده است تا اعضا را به اتاق امنی اسکورت کند، جایی که آنها دوباره با جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها متحد شدند. (همه اعضای گالری دموکرات بودند زیرا به پروتکل های امنیتی COVID-19 پایبند بودند و به گفته دموکرات ها جمهوری خواهان نبودند.)

چند روز پس از این حمله، پرامیلا جایپال از واشنگتن، در طی یک جلسه مجازی میان دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان، در مورد وحشتی که او و سایرین در گالری با آن روبرو بودند، صحبت کرد.

او ابراز نگرانی کرد که سایر اعضا نیز با همه اینها دست و پنجه نرم می کنند. بنابراین، یک زنجیره متن راه اندازی می کند:

از همه کسانی که بعد از صحبت کردن در مورد تجربیات ما به عنوان گروه در گالری ششم امروز با من تماس گرفتند، تجربیاتی که کاملاً متفاوت از سایر اعضایی است که از زمانی که ما را در آنجا ترک کرده‌اند در زمین یا در دفاتر خود بوده‌اند. چند دقیقه پس از تخلیه بقیه. من می دانم که بسیاری از شما احساسات مشابهی از ضربه و استرس را تجربه می کنید.

او افزود: «البته این فقط برای همه کسانی است که می خواهند/نیاز دارند، بنابراین اگر تمایلی به شرکت ندارید، فشاری وارد نشود. عشق به همه شما. با خود مهربان باش.»

اعتماد فوری

گروه گالری به سرعت به چیزی بیش از یک زنجیره متن تبدیل شد. اولین جلسه زوم با مدیریت جایپال ساعت ها به طول انجامید.

"این یک روز شدید بود که در آن مردم واقعاً عمیقاً در مورد تجربه و تجربیات شخصی خود به اشتراک گذاشتند. [with other trauma] جایپال گفت: "در برخی موارد خشونت جنسی و در برخی موارد بازگشت آنها به خدمت سربازی."

"ترس های زیادی وجود داشت. او گفت: "صمیمیت زیادی وجود داشت که معمولاً به عنوان یکی از اعضای کنگره نمی توانید آن را دریافت کنید." اما ارتباط این تجربه بود که اعتمادی تقریباً آنی ایجاد کرد که مردم مایل بودند آن را باز کنند و به اشتراک بگذارند.»

نماینده دن کیلدی جلسه ای را در کاپیتول هیل ترک می کند

دن کیلدی، سخنگوی میشیگان در حالی که در گالری مجلس نمایندگان به همراه دموکرات های همکار خود در حالی که حامیان خشمگین ترامپ به ساختمان کنگره یورش بردند، گفت: «ما رها شده بودیم... این تجربه واقعاً برای ما آسیب زا بود.

(اندرو هارنیک / آسوشیتدپرس)

مانند دیگران، کیلدی با چیزی که مطمئن بود اختلال استرس پس از سانحه بود دست و پنجه نرم کرد. او به دنبال روانپزشک تروما مستقر در واشنگتن، جیم گوردون بود، که از آن زمان با گروه و همچنین افسران پلیس کنگره ملاقات کرده است، زیرا هر دو گروه اغلب با یادآورهای روز سروکار دارند.

نماینده جیمی گومز چند روز بعد، صدها مایل دورتر، پس از بازگشت به خانه در لس آنجلس، متوجه این اثر شد. "من مدام کلیک کردم. او گفت: «خودم را به سوی همسرم پرتاب می‌کنم... بی‌هیچ عصبانیت را از دست می‌دهم.

قانونگذاران طی چندین جلسه یاد گرفتند که چگونه محرک ها و علائم PTSD را شناسایی کنند و چگونه آنها را مدیریت کنند. جلسات آنها منجر به بحث های صریح در مورد موضوعات مختلف، از جمله بازتاب های لمس کننده در مورد نژاد شد.

آنها در مورد تصمیمی که برخی از اعضا در جریان شورش گرفته بودند برای برداشتن سوزن کوچکی که بر سر داشتند و آنها را به عنوان اعضای کنگره معرفی می کرد صحبت کردند. از ترس ورود جمعیت به سالن، چند مرد سنجاق های خود را درآوردند یا ژاکت های خود را درآوردند به این امید که به عنوان نماینده مجلس معرفی نشوند. نماینده دین فیلیپس (D-Minn.) فاش کرد که در حال بررسی تلاش برای ادغام با جمهوری خواهان است.

اما زنان رنگین پوستی که در گالری بودند گفتند که این گزینه برای آنها نیست. هم حزب جمهوری خواه و هم مافیای طرفدار ترامپ اکثرا سفیدپوست بودند. برخی پین های عضویت خود را حذف نکردند - آنها فکر می کردند اگر افسران پلیس کاپیتول بتوانند آنها را به عنوان اعضای کنگره شناسایی کنند شانس آنها بهتر است.

این یک بحث داغ بود که نشان می داد حتی کسانی که در یک مکان هستند با خطرات مختلفی روبرو هستند.

جایپال گفت: فیلیپس "در گفتگو در مورد نژاد فهمید که او یک مرد سفیدپوست است و می تواند این کار را انجام دهد - اینکه می تواند هویت خود را پنهان کند - و برای بسیاری از ما نمی توانیم." لحظات قوی زیادی مانند این وجود داشت.»

طیفی از دموکرات ها

گروه گالری به حضور دائمی برخی قانونگذاران تبدیل شده است. آنها به زودی برای شام شخصی و "دوستی" ملاقات کردند. زنجیره متن، که به برنامه رمزگذاری شده سیگنال منتقل شد، به محلی تبدیل شد که اعضا درباره اخبار حول و حوش 6 ژانویه و سیاست دموکراتیک داخلی اتاق بحث می کردند، اما همچنین دستور العمل ها و عکس های فرزندان یا نوه های خود را رد و بدل می کردند.

ابیگیل اسپانبرگر از ویرجینیا گفت: "این کل محدوده را پوشش می دهد." "خیلی خیلی ساده، این گروهی از مردم هستند که فکر می کنم به روش خاصی به یکدیگر اعتماد دارند."

کنگره مملو از زیرگروه‌های گروه دمکرات - مترقی‌ها، میانه‌روها و هیئت‌های ایالتی است که مرتباً ملاقات می‌کنند و ارتباط برقرار می‌کنند. اعضای آن می گویند، اما هیچ کس به اندازه پیوندهای گروه گالری روابط عمیقی برقرار نکرده است.

اسپانبرگر گفت: «آنچه در دوستی‌های تقویت‌شده‌ای که در نتیجه این تجربه منفی مشترک برقرار کرده‌ایم برای من جالب بود این است که بخش قابل توجهی از انسانیت را در قلب کار ما قرار داده است.»

معترضان با تابلوهایی برای ترامپ در مقابل ساختمان کنگره تجمع کردند

حامیان رئیس جمهور وقت ترامپ در روز 6 ژانویه با اصرار وی به ساختمان کنگره آمریکا هجوم آوردند و این بر اساس ادعاهای بی اساس وی مبنی بر دزدیده شدن انتخابات بود.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

اعضا می گویند با توجه به بی اعتمادی حزب و دو قطبی شدن عمیق، اگر جمهوری خواهان در آن حضور داشته باشند، بعید است این گروه کار کند. دموکرات ها می گویند که نمی توانند آنقدر صادق باشند که خشم خود را نسبت به بسیاری از جمهوری خواهان به دلیل حمایت از دروغ انتخاباتی که منجر به قیام شد، برطرف کنند.

جایپال گفت: «با توجه به نوع مذاکراتی که ما داریم، این امکان پذیر نخواهد بود.

سالگرد

انتظار یک سالگی در هفته های اخیر ذهن گروه را به خود مشغول کرده است. ماه گذشته، گومز یک بحث ضبط شده طولانی درباره قیام داشت که باعث شد احساس کند در دریا است.

«بعد از آن روحیه خوبی نداشتم. او گفت: برای گروه گالری اس ام اس فرستادم. اساساً می توانید به آنها بگویید: "اوه، امروز احساس کردم" یا "من امروز کار کردم." و مردم می فهمند."

گومز می‌گوید که احساس می‌کند مجبور است به صحبت در مورد وحشت در 6 ژانویه ادامه دهد، "اما این آسان نیست. صحبت کردن در مورد آن برای ما آسان نیست."

برای کیلدا، ماشه راه رفتن در سالن مجسمه یا روتوندا بود که در شب حمله پر از آوار بود - سپس او واقعاً متوجه شد که جمعیت چقدر زیاد است.

او گفت: "من نمی توانم آنچه را که در آن شب دیدم از ذهنم خارج کنم."

کیلدی با مشکوک شدن به اینکه اعضای گروه گالری ممکن است به کمک نیاز داشته باشند زیرا به طور فزاینده ای با یادآوری رویدادهای یک سال پیش مواجه می شوند، یک جلسه گروهی با گوردون، درمانگر برنامه ریزی کرده است.

این گروه در مورد اینکه کنگره چگونه باید سالگرد شورش روز پنجشنبه را در مواجهه با برخی از قانونگذاران جمهوری خواه و ترامپ که این حمله را کم اهمیت جلوه داده بودند، جشن بگیرد.

برخی می گویند که باید بایستند و شورش کاپیتول هیل را علامت گذاری کنند. برخی دیگر مانند اسپانبرگر ابراز نگرانی کرده اند که حضور آنها در کاپیتول تنها باعث افزایش تقاضای افسران پلیس کنگره می شود که خود متحمل صدمات و آسیب های زیادی شده اند. برخی در نظر دارند در خانه بمانند، به دور از عوامل محرک در واشنگتن.

صرف نظر از مکان آنها، همه آنها احتمالاً در گروه گالری هستند و پیامک ارسال می کنند.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب