10 محصولات خانگی شما هرگز نمی دانستند شما می توانید بازیافت

چرا که ما منافع مربوطه (و مطلق peeves حیوان خانگی), هم اتاقی من با نام مستعار شریک زندگی من و من افتاده اند عم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 اردیبهشت 1399

چرا که ما منافع مربوطه (و مطلق peeves حیوان خانگی), هم اتاقی من با نام مستعار شریک زندگی من و من افتاده اند عمدتا به راحتی به ما مربوطه مشاغل: من آشپز. او شستن ظروف. من اسکراب و مرتب همه چیز. او طول می کشد سطل زباله و بازیافت—که لزوما هم معنی مرتب سازی زباله و بازیافت.

"من خوشحالم شما انجام می دهند این داستان" او به من گفت روز دیگر mid-مرتب سازی بر اساس. "شما هیچ سیستم."

او درست است. با وجود زندگی در اینجا برای چهار سال من هنوز هیچ درک درستی از چگونه ما سیستم بازیافت کار می کند. یعنی من می خواهم برای بازیافت آن همه: قهوه کیسه لوبیا, کره بادام زمینی, jar, خمیر دندان, کلاه, کمی قطعه پلاستیکی است که در خدمت هیچ استفاده دیگری از خود را اعلام مبلمان جدید است. مقوا cutouts, زمانی که شما به مهر تمام قطعات بازی—آنها همه انواع کاغذ و پلاستیک است که در حال بازیافت مناسب است ؟

بنابراین من برخی حفر و مرتب کردن چیزها (هکتار). در اینجا 10 از شگفت انگیز ترین آیتم های خانگی شما می توانید فقط پرتاب به سطل بازیافت اما می تواند بازیافت در راههای جایگزین.

از فروشگاه ما

1. مسواک

بنابراین شما این به عنوان خوانده شده و در بر داشت که شما در حال چرخش از طریق مسواک اغلب به اندازه کافی برای مناسب بهداشت دهان و دندان. اما قبل از اینکه شما بازی شیر یا خط آن را در سطل بازیافت—خوب نیست. چرا که مسواک ساخته شده از مخلوط کردن مواد آنها را نمی توان بازیافت همراه خود را با منظقه پلاستیک.

به جای پست مسواک به طور متناوب بازیافت سیستم مانند Terracycle و یا به حفظ. یا repurpose آن است. من یک مسواک محفوظ است برای شستشو سخت برای رسیدن به مناطق مثل اطراف سینک دسته و یا به کثیف گوشه.

2. ریش تراش یکبار مصرف

هر چند این ورزش تا حد زیادی به بدنه پلاستیکی با تیغه فلزی و جلوگیری از آنها را از بازیافت همراه با پلاستیک. دوباره Terracycle کردم شما پوشیده شده است.

3. میان وعده کیسه

در حالی که شما می توانید شرکت بازیافت پلاستیک شما در واقع نمی تواند بازیافت شل و ول آنهایی که مانند کیسه های. شما آن را حدس زده—Terracycle را جمع آوری ذوب و اصلاحات آنها را به بازیافت محصولات پلاستیکی.

4. ایمیل

اگر صندوق پستی خود را به نظر می رسد هر چیزی مانند معدن این خواهد بود آسان—گرفتن نیویورکرکمپرسی همه چیز راست به سطل بازیافت. درست است—حتی پاکت نامه با پنجره های پلاستیکی بازیافت می تواند خود را با منظقه کاغذ مجموعه است.

5. با چوب پنبه بستن

نه پلاستیک و فلز و کاغذ واقعا—چگونه باید با چوب پنبه بستن تواند بازیافت شده است ؟ چرا که آنها ساخته شده از مواد طبیعی شما در واقع می تواند رها کردن آنها را در سمت راست کمپوست. اگر شما لازم نیست که منظقه کمپوست وانت یا حیاط خلوت شمع رها کردن چوب پنبه بستن در تعیین مجموعه سطل.

6. باتری

در حالی که اکثر شهرهای' ویژه مدیریت زباله سیستم قادر به جمع آوری و پردازش استفاده می شود باتری, مجموعه زمان می تواند چند و دور بین. شما همچنین می توانید کشتی باتری های مورد استفاده برای Call2Recycle. (و فراموش نکنید که وجود دارند—نسخه قابل شارژ بیشتر باتری!)

7. شارژ کابل

من یک قفسه کتاب cleanout دیگر آخر هفته تنها برای پیدا کردن دو شارژ کابل برای الکترونیک من دیگر حتی به خود. (اوه.) خوشبختانه فروشگاه الکترونیکی معمولا مجموعه جعبه برای کابل مثل این که فراموش بازیافت ضایعات الکترونیکی انبارها اما بهتر است پیدا کردن کسی که هنوز هم ممکن است پیدا کردن آنها مفید است. چه کسی تا به حال به نوبه خود به دور اضافی لپ تاپ یا شارژر تلفن?

8. مواد غذایی در کیسه های پلاستیکی

با وجود بهترین خود را نیت اقدام به بازیافت کیسه های پلاستیکی را تنها مانع بازیافت به عنوان آنها می توانند در مرتب سازی ماشین آلات طراحی شده برای شرکت پلاستیک. برابر کیسه های پلاستیکی مواد غذایی را بسیار زیبا, غیر, شوم, مثلث برای handiness کنند بعد. اما اگر خود را under-the-سینک منطقه است که کاملا سرشار بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی باید مجموعه مخازن از جلو و یا شما می توانید مجموعه مراکز در اینجا.

9. شیشه های شکسته

بنابراین این یکی متاسفانه یک استثنا: شما در واقع نمی تواند بازیافت شیشه های شکسته. به دلیل آن است که یک خطر برای کسانی که به جمع آوری و مرتب سازی از طریق بازیافت شیشه های شکسته (اعم از لیوان شراب به آینه شیشه ای) باید بازیافت در منظقه سطل های بازیافت, اما به سادگی پیچیده هست و سطل آشغال. پس از شکسته های شیشه ای بسیار بیشتر در معرض ابتلا به اختلالات و بیشتر شکستگی که باعث می شود آن را استفاده مجدد بازیافت یا تغییر شکل بسیار دشوار است.

10. لباس چوب لباسی

چوب لباسی پلاستیکی هستند در واقع ساخته شده از یک نوع پلاستیک و بنابراین نمی توان بازیافت در منظقه سطل بازیافت. در حالی که سیم چوب لباسی می تواند پردازش توسط برخی از شهرها منظقه برنامه اول بررسی خود را با محلی خشک پاک کننده ها که ممکن است مشتاق به جمع آوری و استفاده مجدد از آنها.

چه بزرگترین ظهر شما رفته برای بازیافت چیزی ؟ لاف زدن در مورد آن را در نظرات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب