بنیاد Surfrider چالش های هاوایی نظامی دیوار دریا

هونولولو — این بنیاد Surfrider اوآهو و همسایگان از هاوایی نصب نظامی در حال به چالش کشیدن پیشنهاد ساخت یک دیوا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

هونولولو — این بنیاد Surfrider اوآهو و همسایگان از هاوایی نصب نظامی در حال به چالش کشیدن پیشنهاد ساخت یک دیوار دریا و افزایش نگرانی ها در مورد اثرات احتمالی خط ساحلی تناوب.

دریایی سپاه, پایگاه هاوایی انجام ارزیابی زیست محیطی است که این دیوار در آن Puuloa محدوده مرکز آموزش خواهد هیچ تاثیر قابل توجهی بر روی انسان و یا محیط زیست طبیعی در Ewa Beach, Honolulu Star-Advertiser گزارش روز دوشنبه.

این سد فولاد پیشنهاد شد برای محافظت از بخشی از هونولولو مرکز آموزش از ساحل فرسایش.

این بنیاد Surfrider ملی سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای خوانندگان و ساکنان منطقه را مورد مناقشه پایه را در ماه اوت سال 2019 ارزیابی زیست محیطی دیوار پیش بینی شده به پایه 10 فوت (3 متر) و کشش 1500 فوت (457 متر).

در ژوئن 15 نامه به وزیر نیروی دریایی Kenneth Braithwaite the Surfrider Foundation خواستار کامل بیانیه اثرات زیست محیطی طرح های دریا دیوار.

ری Aivazian III رئیس سازمان اوآهو فصل گفت: قبلی ارزیابی زیست محیطی موفق به طور کامل بررسی پتانسیل ساحل از دست دادن فرسایش ساحلی و تاثیر در نزدیکی صخره های لکه های گشت و گذار و دریایی برداشت.

یک 2015 Puuloa فرسایش خط ساحلی مطالعه انجام شده برای نیروی دریایی مهندسی تاسیسات فرماندهی هاوایی یافت می شود ساحل-ساختار های موازی مانند دیواره های دریا "هیچ چیز برای کاهش فرسایش ساحل" و به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه از دست دادن ساحل در مناطق تحت دراز مدت فرسایش.

خط ساحلی مطالعه توصیه می شود پایه هیچ اقدام فراتر از کاشت پوشش گیاهی در حین انجام عملیات خط ساحلی نظارت برای تعیین اینکه آیا ساحل درد و رنج بود از فرسایش.

در ژوئن 25 ایمیل به ستاره-تبلیغ پایه سخنگوی مسلح ، روبرتو مارتینز گفت که او نمی تواند آدرس Surfrider درخواست برای یک بیانیه اثرات زیست محیطی تا Braithwaite پاسخ داد.

Aivazian گفت که او تا به حال دریافت نکرده پاسخ به Surfrider نامه و یا یک ایمیل پیگیری.

دادخواست خواهان اثرات زیست محیطی مطالعه جمع آوری 1,414 آنلاین و 362 سخت کپی امضا.

Ewa Beach ساکن تروی Guerrero گفت که او مخالف نیست به دیوار اگر تحقیقات کامل می تواند او را متقاعد کند "این ساحل زیبا را هنوز هم وجود دارد برای نسل های آینده."

"بسیاری از مکان ها قرار داده اند تا دیواره های دریا و سپس ساحل بالا یا پایین ساحل به پایان رسید تا از دست دادن شن و ماسه از مهاجرت و ساحل می شود که بیشتر شن و ماسه آن را پوشش می دهد تا اکوسیستم" Guerrero گفت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن