پذیرش هدیه ممکن است سربازان دچار مشکل ارتش هشدار

دنده تاکتیکی شرکت های عشق در زمانی که نیروهای نظامی دیده می شوند با استفاده از جدیدترین محصولات, اما سربازان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 اردیبهشت 1399

دنده تاکتیکی شرکت های عشق در زمانی که نیروهای نظامی دیده می شوند با استفاده از جدیدترین محصولات, اما سربازان که قبول رایگان چاقو دماغ گرفتن دنده و آخرین اسباب بازی به احتمال زیاد نقض ارتش در سیاست است.

آن اتفاق می افتد تمام وقت در سالن نمایشگاه دفاع کنفرانس: شرکت های عبور از دنده رایگان نمونه شناخته شده به عنوان "schwag" به سربازان و دیگر اعضای خدمات ،

بسیاری دیگر از شرکت ها و سازمان هایی مانند به نیروهای کالا و خدمات به عنوان یک پاداش برای خدمت به کشور خود. اما در کل سربازان ممنوع از پذیرش هدیه داده شده به دلیل وضعیت خود را به عنوان یک سرباز با توجه به تازگی منتشر شده ارتش ارشاد.

Military.com صحبت John Kent که یک متخصص در اخلاق به عنوان دانشیار معاون مشاور عمومی در ارتش دفتر مشاوره عمومی در مورد گیج کننده پیچ و خم از باید ها و نبایدها برای پذیرش هدیه.

در بسیاری از موارد سربازان مجاز به قبول هدیه از بیش از 20 دلار در ارزش از آنچه شناخته شده به عنوان یک ممنوع, منبع, مانند وزارت دفاع پیمانکار کنت گفت.

"این می تواند همه چیز را از دعوت به یک جشن یا یک توپ; آن می تواند کسی ارائه یک فرد دیده بان و یا بلیط به یک توپ بازی و یا آن را می تواند به روز رسانی پرواز" گفت و توضیح داد که در بسیاری از موارد سربازان قبول موارد بدون تحقق آنها نقض ارتش در سیاست است.

مرتبط: سربازان GoFundMe مبارزات ممکن است آنها را در قانونی مشکل, ارتش, هشدار

به همین دلیل "ما دائما در تلاش برای آموزش مردمی به بیش از قوانین هر سال به دلیل آنها همیشه شهودی است. ... افراد ممکن است درک نمی کنند" کنت گفت. "یک مرد مثل من یک اخلاق وکیل و یکی از ماموریت های هر سال ما آموزش مردم در قوانین به مطمئن شوید که آنها می دانند که آنچه آنها می تواند و نمی تواند انجام دهد."

در حالی که اخلاق نظامی و جنگ از منافع قوانین توسط اداره وزارت دفاع, آموزش هر یک از خدمات نظامی ارائه می کند راهنمایی های خود به نیروی مورد قبول و ممنوع فعالیت است.

چه شگفتی بسیاری است که چگونه بسیاری از شرکت ها در نظر گرفته DoD پیمانکاران کنت گفت: در توصیف این لیست منتشر شده توسط DoD استانداردهای انجام کار از شرکت هایی که حداقل $25,000 در پنتاگون قرارداد.

"این تعجب آور است; شما رو هر کس از شرکت والت دیزنی به البته بوئینگ و لاکهید به تمام انواع از دانشگاه. اکثر دانشگاه ها در حال DoD پیمانکاران" کنت گفت. "لیست بزرگ است. وجود دارد هزاران نفر از نام آن است. اگر نام خود در این لیست است و آنها یک پیمانکار دفاعی آنها یک منبع ممنوع."

و قوانین برای هدیه نیز اعمال می شود به همسران و دیگر اعضای خانواده او گفت:.

"هدیه داده شده به یک سرباز است با همسر یا اعضای خانواده نیز به قوانین و بنابراین می تواند مشکل ساز" کنت گفت که حکومت را پوشش می دهد اعضای خانواده در خدمت اعضای خانواده مانند پدر و مادر و خواهر و برادر و فرزندان و خویشاوندان وابسته.

"بخش کلیدی است که نگرانی که هدیه داده شده ممکن است که یکی از اعضای خانواده یا کسی که زندگی با این سرباز به دلیل سرباز, وضعیت," او توضیح داد.

این نادر است که سرباز خواهد در صورت اقدام انضباطی, اما آن اتفاق می افتد کنت گفت.

"ما نه فقط به سرباز 'با عرض پوزش, شما در حال رفتن به مجبور به بازگشت این,'," او اضافه شده است.

مواد غذایی و تنقلات و قهوه اغلب یک منطقه خاکستری و پذیرفته شده می تواند در بسیاری از موارد.

"اگر شما به یک DoD پیمانکار گیاه برای دیدار و بحث کسب و کار و آنها مجموعه ای از دونات و شیرینی و قهوه و یا نوشیدنی های ما مجاز به قبول آن. و دلیل آن این است که آنها نه به عنوان یک هدیه" کنت گفت.

واحد خدمت در مناطق جغرافیایی خاص مانند مناطق جنگی اغلب اعطا استثنا برای دریافت بسته های مراقبت از شرکت های او اضافه شده است.

"بنابراین اگر یک پیمانکار -- یک منبع ممنوع -- بودند را در دسترس مواد غذایی, کیسه, استارباکس قهوه یا فلان چیز و فقط با قرار دادن آنها را در یک جدول که در آن هر کسی در یک خاص پایه و یا پاسگاه در یک منطقه جغرافیایی -- می گویند عراق-و هر کسی که می آید همراه می تواند برخی از کسانی را نمونه ... است که می تواند محرومیت بسته به تمام حقایق که در آن ما ممکن است قادر به گفتن تحت قوانین این است که [فرد] هدیه" کنت گفت. "این در اصل یک هدیه ای است که در دسترس ساخته شده به تمام پرسنل در آن پاسگاه."

نیز وجود دارد یک اساسنامه است که اجازه می دهد تا از ارتش و designees به قبول هدیه برای خدمات است که می تواند به اشتراک گذاشته شود با سربازان, او گفت:.

"شما می توانید یک مثال که در آن استارباکس می گوید:" هی, منشی, ما می خواهم به کمک مالی $50,000 ارزش از قهوه به شما در این وضعیت که شما آن را در دسترس به سربازان اختصاص داده در عراق و یا مستقر در خارج از کشور'" کنت توضیح داد. "سپس ما را با تصویب آن را با هیچ طرفداری. [اما] شما نمی توانید فقط آن را به افسران و یا برای ارشد NCOs. ... در حال حاضر این ارتش قهوه و ارتش می تواند انجام آنچه در آن می خواهد با آن است. و ارتش است که به دنبال وضعیت هدیه و آن را در دسترس است."

در طول عملیات طوفان صحرا ، Busch Gardens ارائه شده ورود رایگان به تمام اعضای نظامی و خانواده های آنها یک مثال دیگر از یک پیشنهاد است که تحت پوشش یک محرومیت به هدیه حکومت او گفت:. Anheuser-Busch پارک هنوز هم ارائه می دهد اعضای نظامی یکی رایگان پذیرش در هر سال از طریق آن امواج افتخار برنامه و سازمان های دیگر مانند دامپزشک Tix ارائه اهدا و بلیط با تخفیف برای اعضای خدمات به شرکت در رویدادهای ورزشی مهم و کنسرت.

کسانی که قدرت پردازش هستند در روشن کنت گفت.

"وجود دارد یک استثنا است که می گوید شما می توانید هدیه را قبول می کند که با توجه به تمام کارمندان فدرال و یا ارتش کارکنان" کنت گفت. "اگر یک فرمانده به نام من و گفت:" من در این مورد شنیده ارتقاء برخی از سربازان من می خواهم برای رفتن به Busch Gardens است و آن را OK?' من می خواهم انجام تحقیقات من و من می خواهم به عقب می آیند و می گویند " بله آن قابل قبول است.' وجود دارد به دلیل محرومیت Busch Gardens ارائه شده است این برای تمام پرسنل نظامی که اجازه می دهد تا آنها را به قبول این هدیه است."

به جز همان امر به لاو فروشگاه های بهبود خانه را 10% تخفیف ویژه نظامی به دلیل آن را به ارائه تمام خدمات اعضای کنت گفت.

یک استثنا برای این هدیه حکومت که شامل این شامل 2013 پنتاگون چشم پوشی است که اجازه تنها اعضای خدمات در صفوف E-6 و در زیر به قبول موارد دیگر از پول نقد به ارزش بیش از $20 از خیریه و معاف از مالیات جانبازان سازمان های خدمات او اضافه شده است.

"پس آنها را از هم جدا کنید. اگر کسی آنها را ارائه می دهد یک کیسه مواد غذایی و یا ترکیه به ارزش 40 دلار آنها می تواند از قبول آن" کنت گفت.

کنت را در زمان رسیدن به سازمان ارائه معاملات است که به طور بالقوه نقض هدیه سیاست برای کمک به آنها در انطباق.

"اگر ما پیدا کردن که کسی ارائه شده است و یا به کسی هدیه ما معمولا به آنها صحبت و بگو:" این یک مشکل است. آیا این به این دلیل آنها نمی تواند از قبول آن'," او گفت:. "یا گاهی اوقات ما را به آنها بگویید که آنها می توانید آن را قبول نمی کند اما شاید ما می تواند به آنها مشاوره -- 'اگر شما آن را در [دیگر] راه پس شاید آنها می تواند آن را قبول کند.' بسیاری از این سازمان های آنها در بالا و بالا و آنها رو بدون تمایل به دریافت هر کسی که در مشکل. آنها در حال تلاش برای کمک به مردم است."

قوانین برای پذیرش هدیه "کمی پیچیده" و اغلب متنوع او گفت:.

"بسیاری از اوقات آنها می توانند انجام مسائل اگر ما فقط انجام برخی از چیزهایی که برای رسیدن به حق منطقه" کنت گفت: ارائه یک بیت از مشاوره.

"این هرگز مناسب به قبول هدیه, که هدیه داده شده است با قصد نفوذ به سرباز."

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: نظامی عاشقانه کلاهبرداری: آیا شما یک هدف ؟

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب