دوست داشتنی succulents آسان به رشد می کنند و سرگرم کننده به نمایش در جذاب ظروف که ترکیب فرم و عملکرد.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Pots For Succulents

عکس: depositphotos.com

Succulents ذخیره آب در برگ های خود را و آنها را در خشکی پسند و کم-تعمیر و نگهداری گیاهان برای کسانی که ساعت های عجیب و غریب, اغلب, سفر و یا کم بهره در fussing. شما هنوز هم می توانید به خانه های رنگارنگ کاکتوس و یا پر جنب و جوش تاج خار تنها برای پیدا کردن گیاهان تغییر رنگ, دریافت احساساتی و می میرند. اگر چه این درست است که می succulents به طور کلی آسان از گیاهان برای حفظ آنها قطعا نیاز به برخی از مراقبت.

برای نگه داشتن خود را می succulents سالم و در حال رشد شروع با انتخاب گلدان مناسب برای هر گیاه منحصر به فرد. که بدان معنی نیست فقط یک گلدان می افزاید که خیلی علاقه بصری را به خانه خود را هر چند, شما به احتمال زیاد می خواهم که بیش از حد. بهترین گلدان برای گیاهان شاداب باید زهکشی مناسب و فقط به اندازه کافی فضا برای گیاهان به رشد است. هنگامی که شما را هم به انتخاب درست زمینی با استفاده از این خرید نکات و توصیه های خود را می succulents می تواند منجر طولانی و پربار زندگی می کند.

  1. بهترین کلی: گودمن و قرمز مایل به قهوهای کشاورزان
  2. بهترین ارزش: اخبار کامل عمق سیلندر گلدان
  3. ارتقا انتخاب کنید: D’vine Dev زمینی گلدان با پایه
  4. بهترین برای دسکتاپ: Kralix مینی سرامیک زمینی در گلدان
  5. بهترین دار زمینی: Mkono, سرامیک, حلق آویز زمینی
Best Pots For Succulents

عکس: depositphotos.com

چگونه برای انتخاب بهترین گلدان برای گیاهان شاداب

پس چگونه شما را انتخاب کنید یک گلدان مناسب نگه می دارد که شما را شاداب زنده گل و تبلیغ? پیدا کردن زیر.

زهکشی

اگر شما نیاز به دانستن هر چیزی قبل از اینکه شما گیاه و رشد می succulents, آن است که آنها دوست ندارند یک مقدار زیادی از آب. این می آید را به بازی حتی قبل از اینکه شما ایجاد آبیاری معمول است. اگر گلدان ندارد زهکشی مناسب آب اضافی ممکن است استخر در پایین با هیچ جایی برای رفتن و شاداب در معرض خطر پوسیدگی ریشه. بدون توجه به طراحی و کشاورزان با سوراخ زهکشی در پایین بهترین گلدان برای گیاهان شاداب. بسیاری از شاداب کشاورزان ندارد و سوراخ زهکشی و آن را کاملا ممکن است به استفاده از هر یک از آنها را برای succulents به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید به یاد داشته باشید به آب صرفهجویی و نظارت بر اغلب.

اندازه

را انتخاب کنید یک قابلمه بزرگ به اندازه کافی اجازه می دهد تا این گیاه به رشد اما مطمئن شوید که آن را نه بیش از اندازه. اندازه مناسب گلدان یک دور که حدود 5 تا 10 درصد بزرگتر از اندازه گیاه. انتخاب گلدان است که اجازه می دهد بیش از یک اینچ یا دو اتاق اضافی در اطراف دو طرف. اگر گلدان خیلی بزرگ ریشه های شکننده را قبل از این گیاه به رشد است. یک گلدان است که بیش از حد کوچک را ترک هیچ جایی برای ریشه به گسترش است.

مواد

گلدان های در دسترس هستند در بسیاری از مواد. محبوب ترین پلاستیکی قرمز مایل به قهوهای و سرامیک و فلز و رزین و چوب.

بهترین گلدان برای گیاهان شاداب ساخته شده از قرمز مایل به قهوهای و یا سرامیک. هر دو این مواد در حال تنفس است که تشویق مناسب زهکشی آب و گردش هوا. فقط به یاد داشته باشید که هر دو قرمز مایل به قهوهای و سرامیک سنگین هستند به ویژه هنگامی که شما اضافه کردن خاک و گیاهان است.

برای بزرگتر گیاهان به ویژه کسانی که شما حرکت در اطراف در انتخاب گلدان های ساخته شده از رزین یا پلاستیک. کسانی که سبک تر گلدان خود را ذخیره کنید به عنوان شما انباشتگی گیاهان و یا آنها را به حرکت از یک اتاق به دیگری.

طراحی

شما می خواهید زمینی به سبک شما انتخاب می کنید برای مطابقت با دکور خود را و طعم, اما آن را نیز باید مطابقت گیاه ویژگی های فیزیکی. Succulents با راست, در حال رشد, سبک مانند آلوئه نگاه خوب در گلدان. کم رشد گونه های مانند Echeveria نگاه بزرگ در گلدان. و اجازه دهید فراموش نکنید spillers مانند رشته ای از مروارید که انتهایی رشد عادات. Spillers در حلق آویز کشاورزان و یا کم عمق گلدان نگاه بزرگ و رشد است.

ما تراکم بالا

در زیر پنج بهترین گلدان برای گیاهان شاداب که با بودجه طراحی و مواد تنظیمات از شاداب ترین گیاه عاشقان. همچنین اشاره کرد در حال سبک و بهینه رشد در محیط های مختلف می succulents.

Best Pots For Succulents Goodman

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: گودمن و قرمز مایل به قهوهای کشاورزان

برای succulents, شما نمی توانید به اشتباه با unglazed گلدان قرمز مایل به قهوهای. Unglazed نفوذ پذیر قرمز مایل به قهوهای است که اجازه می دهد تا هوا و آب به عبور از دیواره گلدان. این مجموعه ای از unglazed گلدان قرمز مایل به قهوهای از گودمن و ویژگی های بدون درز سبک است که در ترکیب با هر دکور. هر گلدان اقدامات 3.25 اینچ قد بلند 4.5 اینچ گسترده است و زوج با یک بشقاب برای گرفتن آب اضافی. این گلدان است که اندازه مناسب برای اکثر 4-اینچ شاداب مهد کودک گلدان. Unglazed قرمز مایل به قهوهای است متخلخل و خشک به سرعت, که بدان معنی است که شما نیاز به آب بیشتر است. آن را نیز بدان معنی است که شما کمتر احتمال دارد به overwater گیاهان خود را. مجموعه ای از دو کشاورزان دارای یک طراحی براق به راحتی یافت می شود در جعبه بزرگ خرده فروشان

Best Pots For Succulents Novelty

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: اخبار کامل عمق سیلندر گلدان

تازگی پیشگام ایجاد مقرون به صرفه و پایدار و جذاب چمن و باغ محصولات. این پلاستیک سیلندر گلدان های ساخته شده با نوع 5 قابل بازیافت پلی پروپیلن. آنها را براق و سبک و براق. گلدان ها در دسترس هستند در اندازه های مختلف با شروع از 6 اینچ. عمق خود را باعث می شود آنها را بهترین کار برای بلند قد شاداب انواع.

گلدان زوج با ساخته شده است در سینی برای حفاظت از عرشه و patios و یا سطوح داخلی از آب است که باعث می شود آنها را یک جایگزین مناسب برای سنگین گران و شکننده گلدان سرامیکی. اگر چه پلاستیکی نیست به عنوان تنفس به عنوان قرمز مایل به قهوهای و یا سرامیک این کشاورزان اجازه می دهد تا زهکشی مناسب. اما نگه داشتن چشم در ساخته شده است در سینی برای اطمینان از هیچ آب ایستاده.

Best Pots For Succulents Dvine

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: D’vine Dev زمینی گلدان با پایه

D’vine گلدان با پایه ویژگی های ساده و ظریف مات و تیره قهوه ای, آلمانی, beechwood ، آن است که ساخته شده از بادوام دست گذاشته رزین فایبرگلاس بنابراین زمینی است آب و هوا-مقاوم در برابر سبک و مناسب برای هر دو محیط داخلی و خارجی استفاده کنید. سوراخ بزرگ در پایین گلدان را تضمین می کند آب زهکشی آب-جریان و گردش هوا یک جابجایی لاستیک زهکشی وصل نگه می دارد رطوبت خاموش طبقه است. به علاوه وجود دارد ساخته شده است در فاضلاب خالص در داخل گلدان است. آن را پوشش می دهد و سوراخ زهکشی اما هنوز هم اجازه می دهد تا آب اضافی به جریان.

D’vine Dev زمینی می آید در انواع اندازه و شامل سرامیک برگ به شکل ظرف به جای زیر برای گرفتن هر گونه اجرا کردن. هنوز هم مراقب باشید زمانی که شما آب گیاه پس از مایع نمی نشت در کف خود را.

Best Pots For Succulents Kralix

عکس: amazon.com

4. بهترین برای دسکتاپ: Kralix مینی سرامیک زمینی در گلدان

کوچک succulents دوستداشتنی و یک راه عالی برای شروع و یا گسترش کارخانه خود را جمع آوری. این مجموعه از سه گلدان سرامیکی موجود در گرد و مربع و دور گرفت و شش اشکال است. شما همچنین می توانید سیاه و سفید و یا خاکستری است. این گزینه های در دسترس به معنی وجود دارد مطمئن می شود ترکیبی است که مطابقت فضایی خود را.

گلدان هستند 2.2 اینچ و قطر 2 اینچ قد بلند و شامل جلا سینی. مهمتر از همه کشاورزان باید سوراخ برای زهکشی مناسب. که تضمین می کند گیاهان خود را تبدیل به اب اشباع شده است. محل آنها را بر روی میز خود را در آستانه پنجره و یا هر فضای کوچک است که می توانید با استفاده از کمی رنگ سبز.

Best Pots For Succulents Mkono

عکس: amazon.com

5. بهترین برای حلق آویز: Mkono, سرامیک, حلق آویز زمینی

وجود دارد یک میزبان از گیاهان شاداب است که نشت و یا دنباله بنابراین شما به احتمال زیاد خواهید کشاورزان است که نمایش خود را در طول. این Mkono زمینی طراحی شده است برای رشته مروارید, خر, دم, و دیگر گیاهان انتهایی اما با این نسخهها کار به همان اندازه نیز با غیر انتهایی گیاهان بیش از حد.

گلدان ساخته شده از حق بیمه و سرامیک و مات. با دوام پلی استر طناب است که بسیار سبک وزن و قابل تنظیم بنابراین شما می تواند کوتاه یا طولانی آن را به عنوان مورد نیاز است. هر گلدان یک سوراخ فاضلاب و پس آب را جمع نمی کند و انفصال لاستیک وصل نگه می دارد که خاک داخل.

سوالات متداول در مورد خود می Succulents

Succulents آمده در بسیاری از اشکال و رنگ و بافت و اندازه اما شما می توانید با استفاده از همان مراقبت های اساسی روش برای بسیاری از انواع.

پرسش: چه نوع خاک برای گیاهان شاداب?

Succulents بهترین رشد را در متخلخل خاک شنی. برای کسب نتایج مطلوب خرید یک گلدان خاک مخلوط به خصوص فرموله شده برای cacti و شاداب.

Q. چگونه برای مراقبت از شما می succulents?

Succulents به طور کلی فراموش رابطه با ترکیبی از مستقیم و غیر مستقیم نور خورشید. اگر چه آنها به خشکی گیاهان متحمل این بدان معنا نیست که آنها تنها رشد در کویر-مانند شرایط. نظارت مستقیم خود را قرار گرفتن در معرض آفتاب برای جلوگیری از سوزاندن شاخ و برگ اما همچنین به یاد داشته باشید آنها اصلا تحمل سرما در خارج از آب و هوا.

س: چگونه می توانم به شما آب می succulents?

اکثر مردم overwater گیاهان و از جمله گیاهان شاداب که منجر به پوسیدگی ریشه و گیاهان مرده. بهترین راه برای جلوگیری از این است که نه به ریختن مکرر مقدار کمی از آب را بر روی آنها. به جای صبر کنید تا خاک خشک شود و سپس آنها را تا زمانی که تخلیه آب از ته گلدان. فراموش نکنید که برای خالی کردن آب از بشقاب در زیر گیاهان بیش از حد.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im