13 کوچک-فضای ذخیره سازی راه حل برای کمک به شما زندگی می کنند بزرگ

اگر وجود دارد هر چیزی که من آموخته ام از جنبش خانه کوچک (آه و زندگی در شهر نیویورک) آن است که فضای ذخیره سازی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

اگر وجود دارد هر چیزی که من آموخته ام از جنبش خانه کوچک (آه و زندگی در شهر نیویورک) آن است که فضای ذخیره سازی را می توان در یا ایجاد شده از مکان های غیر منتظره ترین. در هر اینچ مربع از یک خانه کوچک را به حداکثر برای سازماندهی ذخیره سازی اما حتی بزرگترین خانه می تواند از سود خود را براق و راه حل های هوشمند.

محصولات و ایده های زیر تاشو stashable و امکان استفاده از اغلب نادیده گرفته شده و ذخیره سازی فرصت ها مانند طرف یخچال بین توالت و غرور (آره که فضا) و بالا بالا بر روی دیوار.

1. چوب و فولاد باریک کابینه ذخیره سازی

این کمی نورد تعجب متناسب با تقریبا بیش از حد کاملا به هر گونه استفاده نشده شکاف در خانه خود را. فکر می کنم: بین توالت و غرور یخچال و کابینت ، مبل و دیوار و... گزینه های بی پایان هستند.

2. گوشه آشپزخانه قفسه

این شایان ستایش گوشه طاقچه محل مناسبی برای نمک انبارها و ادویه جات ترشی جات اندکی کاسه سیر و حلق آویز گلدان دارندگان. اگر خود را ضد هم ریخته است بیش از همه این پسر کوچک را از آن داشته باشد.

عکس توسط Walmart

3. به نوبه خود یک شناور قفسه به یک غرور

اتاق خواب من کوتاه است در فضای, اما من می خواستم یک فضای اختصاص داده شده به انجام مو و آرایش, بنابراین من قرار دادن یک کم عمق شناور قفسه های روی دیوار و آویزان آینه در بالای آن است. این اندازه مناسب برای نگه داشتن همه منابع و نمی کشد تا فضای زیادی در همه.

4. چوب به کار گرفته حداقل سطل زباله

سطل زباله هستند اجتناب ناپذیر بخشی از دستشویی و حمام کوچک به عنوان آنها ممکن است. این بچه ها کمی هستند به راحتی stashed تحت غرور و یا در گوشه ای از آنها به اندازه کافی زیبا به نمایش گذاشته است.

5. ذخیره سازی مغناطیسی

فضا را می توان در عجیب ترین مکان—یعنی طرف ماشین لباسشویی و یخچال و یا هر چیز فلزی. مغناطیسی جیب ذخیره سازی و قفسه ها را در این سطوح فورا مفید است.

6. ارتقا قفسه کفش

شاید شما فقط از اهدا یک دسته از کفش ها و یا شاید خود را جدید چهارم زندگی ندارد و از ظرفیت آنها استفاده می شود به... در هر صورت قابل تنظیم قفسه کفش پاسخ است. به علاوه زمانی که شما در نهایت شکستن و خرید چند جفت وجود دارد اتاق را به جای آنها.

7. قرار دادن شناور قفسه بالا

در نظر گرفتن نصب شناور قفسه بندی واحد بالا—آنها می توانند کررل فصلی دکور مازاد از کتاب و هر گونه موارد اغلب استفاده می شود.

عکس IKEA

8. تقسیم یک اتاق با قفسه

در مورد یک آپارتمان استودیو (و یا هر اتاق نیاز به یک کمی جدایی) باز قفسه واحد ایجاد روح تقسیم در حالی که ارائه مسکن به شانس و به پایان می رسد.

عکس IKEA

9. حداکثر رساندن فضای زیر تخت خود را

از کشویی سطل شما نمی خواهد ذهن نشان دادن خاموش به استفاده نشده توشه دو برابر به عنوان ذخیره سازی در آن فصل کردن فضای زیر تخت خود را گدایی به تجدید سازمان.

10. اتو کردن هیئت مدیره در یک کیسه

نه فقط برای خوابگاه محدود نوجوانان: تاشو اتو کردن هیئت مدیره به راحتی stows دور زمانی که استفاده نمی کنید و نیازی به lugged به سمت دیگر اتاق هنگامی که شما به آن نیاز دارید—فقط سرپا نگه داشتن آن را بر روی میز.

عکس Pottery Barn Teen

11. ذخیره سازی نیمکت

تبدیل تمام مبلمان را به ذخیره سازی در یک خانه کوچک هک در واقع این مشخصه به نظر می رسد به خوبی آن را انجام می دهند. کفش, لگد کردن در entryway باید بازی خود را.

عکس از ظرف فروشگاه

12. هیچ Nightstand بدون مشکل

اگر اتاق خواب خود را تنها فضا برای یک nightstand یا هیچ کدام در همه باریک جیب که آویزان از کنار تخت به راحتی می توانید نگه دارید گوشی خود را بالش اسپری و هر بالین ملزومات است.

عکس از ظرف فروشگاه

13. پیش ساخته مخازن ذخیره سازی

همه تاشو همه چیز در همه زمان ها. این نام از این بازی است.

آنچه که مورد علاقه خود را به صرفه جویی در فضا ذخیره سازی ایده ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!
این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. Food52 ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب