زوم به روز رسانی امنیتی اهداف Zoombombing عمده حریم خصوصی ویژگی هنوز میا

این شرکت در پشت ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم اعلام کرده است که به روز رسانی است که باید به سهولت به برخی از نگرانی های امنیتی مشروع از میلیون ها نفر از کارگران تبدیل به نرم افزار در حالی که کار از خانه.

زوم 5.0 خواهد شد تا پایان این هفته و امیدوار کننده رمزگذاری پیشرفته در قالب 256-bit AES-GCM استاندارد نیز سخت تر کنترل حریم خصوصی و دسترسی آسان تر به آن تنظیمات.

بعد از دانلود این نرم افزار کاربران را ببینید امنیتی جدید آیکون است که ارائه می دهد دسترسی سریع به بسیاری از ویژگی های محافظ از جمله توانایی برای قفل کردن جلسات برای جلوگیری از دفتر و دیگر مهمانان ناخوانده رها در تماس است.

این ابزار همچنین مکان های توانایی برای حذف شرکت کنندگان و توقف در صفحه نمایش-به اشتراک گذاری در دسترس آسان به عنوان زوم به سرعت پاسخ به رگبار انتقاد آمده است که راه خود را در طول آن افزایش سریع به شهرت.

مرتبط: چگونه به استفاده از زوم

دیگر ابزار های مفید در مبارزه با Zoombombing شامل کلمه عبور برای اتاق ملاقات که به طور پیش فرض فعال و همچنین گسترش دسترسی به اتاق انتظار از ویژگی های است که تضمین شرکت کنندگان تایید شود می تواند قبل از پیوستن به این کنفرانس است.

همانطور که ما در بالا ذکر شد زوم نیز افزایش سطح رمزگذاری به لطف 256-bit AES-GCM استاندارد است. این هنوز پایان به پایان رمزگذاری شرکت کرده بود در ابتدا وعده داده شده اما آن را یک گام رو به جلو است که باید سهولت نگرانی از کاربران نگران خود شعارهای ممکن است قطع شوند.

این شرکت در حال حاضر اعلام کرد 90 روز توقف در ویژگی های جدید در حالی که این کار در ابزارهای امنیتی و حریم خصوصی و کسانی که در حال حاضر آینده. 200 میلیون کاربر در روز شد گزارش با استفاده از زوم در طول ماه های مارس و ما شگفت زده نمی شود آن است که دو برابر شده در ماه آوریل است.

بسیاری از استرالیایی ها ابراز نگرانی کرد که نخست وزیر بوریس جانسون بود و ریاست جلسات کابینه با استفاده از زوم با وجود عدم پایان به پایان رمزگذاری در دسترس در داخل نرم افزار. البته آن را تنها قدم اشتباه PM ساخته شده در این زمان.

این بروز رسانی در دسترس نیست اما نگه داشتن چشم خود را پوست کنده در صفحه دانلود برای آخرین اطلاعات.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر