تفاوت در چیست ؟ خاک باغ در مقابل گلکاری خاک

خاک باغ در مقابل گلکاری خاک: 7 بزرگترین تفاوت | باب ویلا یاد بگیرید که کدام یک از این باغ فروشگاه کالاهای اساس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 اردیبهشت 1399
خاک باغ در مقابل گلکاری خاک: 7 بزرگترین تفاوت | باب ویلا

یاد بگیرید که کدام یک از این باغ فروشگاه کالاهای اساسی خواهد شد ارائه بهترین محیط برای گیاهان به رشد در باغ خود را.

Garden Soil vs. Potting Soil: Which to Use in Your Garden

عکس: istockphoto.com

اگر شما در حال برنامه ریزی یک باغ جدید شما باید شروع با خاک خوب. پس از همه, خاک متوسط زندگی برای گیاهان ارائه یک محل برای ریشه به گسترش و آب و مواد مغذی است. در مرکز باغ شما به طور معمول دو صعود گزینه های: خاک باغچه و گلکاری خاک. هر دو محصولات ساخته شده از کیفیت مواد آلی. هر دو محصول وعده به رشد قوی و سالم ریشه گیاه و کمک به شما در استفاده از آب کمتر است. در عین حال در حالی که خاک باغچه و گلکاری خاک هر یک از ارائه گیاهان عالی و شرایط رشد آنها قابل تعویض هستند.

خاک باغچه و گلکاری خاک فرموله شده برای برنامه های مختلف. خاک باغ است اصلاحیه که مخلوط با بومی خاک در حالی که گلکاری خاک استفاده می شود به تنهایی برای ظرف باغ مانند گلدانی گیاهان و جعبه های پنجره. انتخاب یک اشتباه می تواند منجر به مشکلاتی مانند رطوبت تجمع و فشردگی خاک که باعث ریشه آسیب و مانع از رشد گیاه است. رو مقایسه دو گزینه—خاک باغ در مقابل گلکاری خاک—برای کمک به شما در انتخاب مواد است که شما را قادر می سازد گیاهان به رشد است.

صعود خاک تشکیل شده از مواد مختلف برای مقاصد مختلف.

خاک از خاک یا شن و ماسه حاوی نسبتا ارزان و حجیم مواد آلی. مواد تشکیل دهنده مانند کمپوست پوست درخت از آسیاب عملیات با استفاده از قارچ کمپوست و کمپوست گاو یا کود مرغ معمولا مخلوط خاک باغچه مخلوط. درشت ماده آلی در خاک را بهبود می بخشد آب ظرفیت نگهداری از خاک شنی و شل بافت سنگین خاک رس برای بهتر توسعه ریشه در باغ تخت.

در ضمن گلکاری خاک مخلوط حاوی خاک طبیعی. آن است که به خصوص فرموله شده مخلوط ساخته شده از ذغال سنگ نارس (تورب خزه زمین پوست درخت کاج و یا پرلیت یا ورمیکولیت. این مخلوط بسیار اسیدی بنابراین سنگ آهک اضافه شده است به تعادل pH. یک wetting agent نیز اضافه شده به نگه داشتن ترکیبی از خشک شدن چون هر دو ماس ذغال سنگ نارس و زمین پوست درخت کاج دشوار است به هنگامی که آنها خشک شده اند. در نهایت گلکاری خاک شامل مقدار کمی از مواد غذایی گیاهی. این مواد را گلکاری خاک جایگزینی مناسب برای خاک طبیعی در ظرف باغ.

Garden Soil vs. Potting Soil for Flower Beds and Vegetable Gardens

عکس: istockphoto.com

خاک بهبود بافت خاک طبیعی.

جدید ترین باغ اصلا مناسب شرایط رشد. خاک شنی خشک کردن بیش از حد به سرعت. خاک رس مرطوب باقی می ماند بیش از حد طولانی است اما پس از خشک کردن آن را دشوار است به مرطوب. بزرگ مواد آلی در خاک است که به معنای گنجانیده شده بومی خاک در باغ تخت به تعادل آن احتباس آب و زهکشی توانایی ها بدون توجه به زمان بافت. این کمک می کند تا خاک شنی حفظ بیشتر رطوبت و باز بافت تنگ خاک رس برای زهکشی بهتر.

مرتبط با: بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای خاک باغ خود را

گلکاری خاک فراهم می کند و رطوبت متعادل برای گیاهان ظرف.

گیاهان گلدانی نیز نیاز به تعادل مناسب از مرطوب خوب زهکشی خاک. گلکاری خاک فرموله شده است به طور کامل متعادل و متوسط در حال رشد. مخلوطی از مواد آلی و پرلیت یا ورمیکولیت اجازه می دهد تا هوا و آب به جریان از طریق خاک حفظ رطوبت کافی برای تغذیه گیاه.

استفاده از خاک باغ, خارج از منزل در زمین است.

برای شروع یک باغ جدید تخت با استفاده از پنجه و یا بیل به ترکیب 3-اینچ لایه ای از خاک به بالا 3 اینچ بومی خاک پس از کاشت. اگر شما در حال کاشت یک درخت یا درختچه مخلوط خاک در یک نسبت 1:1 با بومی خاک است که شما حفاری سوراخ و استفاده از مخلوط به backfill و شرکت در این کارخانه جدید.

Garden Soil vs. Potting Soil: Which to Put In Your Container Garden

عکس: istockphoto.com

استفاده از گلکاری خاک در محیط داخلی و یا در فضای باغ ظرف.

گلکاری خاک است ظرف کشت در داخل خانه یا خارج. مطمئن شوید که شما ظرف یک سوراخ های تخلیه در پایین (و یک بشقاب خود را برای محافظت از زمین از آب اگر در داخل خانه). پوشش سوراخ تخلیه با چند سنگ های کوچک و یا تکه ای از مش برای حفظ خاک مخلوط از سقوط است. پر کردن ظرف سه چهارم از راه را با گلکاری خاک اضافه کردن نهال و یا گیاهان و شرکت آنها در بیشتر گلکاری خاک.

وجود اجزای زندگی به خاک اما نه گلکاری خاک.

فرآوری حداقل در خاک حفظ میکروب که در اصلی و طبیعی خاک از جمله باکتری ها و تک یاخته قارچ اکتينوميستهای نماتدها و همراه با دیگران مانده از کمپوست. ترکیبی از میکروب شامل برخی از انواع که به نفع گیاهان با کمک به آنها را به مواد مغذی و آب از خاک است. اکثر علف های هرز دانه ها و میکروب های مضر حذف شده از خاک توسط گرما این است که تولید شده در طول کمپوست. چند که ممکن است باقی می ماند در حال بسیار تحت الشعاع قرار توسط آن موجود در بومی خاک.

گلکاری خاک است که گاهی اوقات به نام "بدون خاک مخلوط." آن را عاری از دو جزء واقعی خاک: مواد معدنی و میکروب. تولید کنندگان از گلکاری خاک عمدا استریل مخلوط با گرما یا مواد شیمیایی برای از بین بردن هر یک به طور بالقوه مضر میکروبها و کشتن علف های هرز دانه. در صورت عدم وجود میکروب های مفید است که کمک به گیاهان با جذب مواد مغذی گلکاری خاک شامل برخی از مواد غذایی گیاهی.

قیمت می تواند گمراه کننده باشد.

قیمت گلکاری خاک در واحد حجم است که دو تا سه برابر بالاتر از خاک با توجه به سطح بالاتری از پردازش گلکاری خاک و مواد مختلف. در سراسر کشور خرده فروش مانند لوس, یک .75 فوت مکعب در کیسه ای از خاک باغ دلار هزینه 4.28 یا $5.35 در هر فوت مکعب در حالی که همان سازنده گلکاری خاک در 50 لیتر (1 فوت مکعب) کیسه دلار هزینه 14.48.

اجازه ندهید هزینه-برش نوسان شما را از یک خاک دیگر. باغ تخت در زمین شما همیشه می خواهید را انتخاب کنید خاک باغ به ساخت بر و بهبود طرح موجود در خاک. گلکاری خاک تنها انتخاب برای ظرف باغ. شروع با حق و خاک شما ذخیره کردن پایه و اساس برای موفقیت در باغ خود را.




tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن