آکادمی نیروی دریایی Rescinds پیشنهاد انتصاب دانشجویی نوشت که پیام های نژادپرستانه

آکادمی نیروی دریایی اتحاد لغو پیشنهاد انتصاب به یک مریلند دانش آموز پس از این موسسه مطلع شد نژادپرستانه پیام

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 تیر 1399

آکادمی نیروی دریایی اتحاد لغو پیشنهاد انتصاب به یک مریلند دانش آموز پس از این موسسه مطلع شد نژادپرستانه پیام دانش آموز ساخته شده است.

دانشجویی که با حضور Montgomery County high school, ساخته شده نژادپرستانه transphobic و جنسیتی اظهارات در پلت فرم چت, اختلاف, از جمله یکی که شامل گفت او را کسی در چت گروهی بعدی خود قربانی تجاوز.

این پیام که از سال 2018 شد به تازگی به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط یکی از دانش آموز همکلاسی, که گفت که او آزار او و پس از او با استفاده از عبارت "All cops are bastards" است که در حال استفاده توسط برخی از اعتراض به خشونت پلیس و مرگ اخیر جورج فلوید Breonna تیلور و دیگران بودند که کشته شده توسط پلیس.

پایتخت نیست شناسایی اخیر دبیرستان فارغ التحصیل چرا که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده سوگند دفتر مورد نیاز جدید midshipmen زمانی که آنها در حال القاء به آکادمی.

پس از بررسی "نژادپرستانه و نامناسب" پیام های ساخته شده توسط دانش آموز در آکادمی نیروی دریایی پذیرش شخصیت بررسی کمیته توصیه می شود که آکادمی برداشت خود را از انتصاب به این دانشجو گفت: دین از پذیرش بروس Latta, در بیانیه ای.

Latta تصویب این پیشنهاد با سرپرست میلر ، باک concurring با دین تصمیم گیری است.

"آکادمی نیروی دریایی نیست چشم پوشی نژادپرستی و تعصب از هر نوع در ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی آکادمی خانواده به عنوان آن را به طور کامل نقض نیروی دریایی ما را از ارزش های اصلی و پشتیبانی نمی کند آمریکا آکادمی نیروی دریایی ماموریت" Latta در بیانیه ای گفت:.

همه ارائه می دهد انتصاب مشروط تا دانشجویان ورودی سوگند دفتر Cmdr. Alana Garas گفت: در یک ایمیل.

دانش آموز گفت: او از حدود 8 یا 9 صبح روز شنبه خود را در مورد ارائه بودن لغو. Latta او را به نام و به او برخی از پیشنهادات در مورد جذاب این تصمیم اگر دانش آموز تصمیم به انجام این کار دانش آموز گفت: از طریق پیام مستقیم در توییتر. او گفت که او تجدید نظر شود و این تصمیم نهایی است.

"من می خواهم مردم بدانند که من بهتر از بسیاری از مردم حتی بدون ارائه دلیل من به انطباق و غلبه بر" او گفت: در پیام.

او در حال حاضر در برنامه ریزی حرکت بعدی خود را.

دانش آموز قبلا گفته سرمایه است که او متاسفم برای او اظهارات و تا به حال عذرخواهی در چت گروهی. دانش آموز ابراز نگرانی کرد که انتصاب او خواهد شد دور گرفته شده است.

"و در حال حاضر من درک می کنم که آن را فقط مرزی شوخی یا دیدگاه," او گفت: سرمایه در یک پیام مستقیم در توییتر. "و من به خودم پاسخگو تا دیگران (همین حالا) که به. بنابراین من در اینجا تلاش برای نجات خودم فقط به خاطر من در معرض این دلیل است که من در واقع اشتباه من را ساخته اند. من فقط می خواهم همه شما را به ایمان به من و اعتماد من است که من را تغییر دهید برای بهتر شدن در آینده است."

آکادمی نیروی دریایی نیز باز یک تحقیق به Midshipman 1st Class تعقیب Standage پس از یک حساب توییتر مرتبط Standage ارسال نژادپرستانه توییتهایی از جمله گفت: پلیس باید شلیک معترضان برای پایان دادن به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و تیلور "دریافت عدالت" زمانی که پلیس او را در حالی که او خواب است.

حساب شده و حذف شده است. به عنوان آن در حال انجام تحقیقات نه آکادمی و نه Standage می توانید نظر آنها گفت. هیچ به روز رسانی در تحقیقات Garas گفت.

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن