برندگان & بازنده: PS5 DualSense غالب در حالی که Quibi راه اندازی یک کمی بیش از حد بی سر و صدا

این شده است یکی دیگر از عجیب و غریب هفته در فن آوری با کروناویروس مستند نگه داشتن غول صنعت نسبتا آرام است. اما

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 فروردین 1399

این شده است یکی دیگر از عجیب و غریب هفته در فن آوری با کروناویروس مستند نگه داشتن غول صنعت نسبتا آرام است. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از توجه در تکنولوژی داستان بزرگ به میلیون ها نفر از مردم در خانه و وابسته به بازی ها, وسایل و اسباب بازی به نگه داشتن آنها را سالم.

این هفته که خبر شد ورود PS5 را DualSense کنترل اولین نگاه واقعی ما تا به حال در هر جنبه های فیزیکی از کنسول. در کمتر خوش شانس طرف از همه چیز, جریان, خدمات Quibi راه اندازی شد اما نمی گرفتن پذیرش آن امیدوار بود.

برنده: PS5 DualSense کنترل

DualSense vs DualShock 4

"بنابراین ما در نهایت به دیدن PS5 کنترلر چیست این همه سر و صدا در مورد?' – من ممکن است یا نه ممکن است شما را بشنود گریه وابسته به کاملا چگونه با شور و هیجان شما در حال انتظار برای سونی کنسول نسل بعدی.

خوب هیجان متولد شده است این واقعیت است که این اولین قطعه فیزیکی تجهیزات دیده ایم مربوط به PS5. ما دیده نمی کنسول خود را رتبهدهی نشده است, و یا هر گونه بالقوه دیگر لوازم جانبی. سونی منتشر شد برخی از مشخصات در خشک, آنلاین, ارائه, اما ما نشان داده که چه چیزی به نظر می رسد تا به حال.

و به نظر می رسد بسیار خوب آن را نمی کند? به طور غیر منتظره کنترل کننده است که او به نمایش در جمعه نبود ، شوک ترسناک. در عوض سونی رفتگان از معمول رنگ طرح ارائه یک فندک پالت رنگ و یک نام جدید – DualSense به جای استفاده از DualShock 5 همه انتظار بود.

مرتبط با: DualSense مقابل DualShock 4 – چقدر بهتر است PS5 کنترل ؟

آن را جهان به غیر از DualShock 4 به غیر از رنگ. اما بسته به جالب برخی از ویژگی های جدید است. نور نوار در حال حاضر به نظر می رسد در مقابل این کنترل رو به بازیکن جدید تطبیقی شانه دکمه تنظیم ساخته شده است به طوری که بازیکنان "احساس تنش از [خود] اقدامات مانند زمانی که رسم تعظیم به ساقه فلش" با توجه به سونی. در ضمن علاوه بر این از بازخورد لمسی دارای پتانسیل برای اضافه کردن به بسیاری از تجربه های بازی رانندگی را از طریق گل و لای نوردی با کوه ها و خیلی بیشتر.

این نشان از این کنترل را دیدم سونی تسلط اخبار این هفته, اما ما به امید دیدن بیشتر از واقعی کنسول به زودی. متاسفانه این احتمال وجود دارد هنوز هم یک انتظار طولانی پیش رو قبل از ما با دیدن هر چیز دیگری.

بازنده: Quibi

Quibi (کوتاه برای 'سریع نیش') راه اندازی شد در این هفته شما نمی دانید ؟ این یک جریان خدمات ارائه می دهد که تلفن همراه تنها قسمت همه کمتر از ده دقیقه. بنیانگذار Jeffrey Katzenberg دارای انباشت اشیاء بدست آمده در حدود $1.8 میلیارد دلار به سرمایه گذاری با هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی نسل Quibi ارائه می دهد سریع آتش سرگرمی در بر روند موضوعات. متاسفانه برای حامیان آن, راه اندازی, هفته نمی بینم که آن را به یک چلپ چلوپ.

در روز راه اندازی با وجود ارائه یک 90-day free trial, Quibi موفق فقط 300,000 محبوبیت. برای قرار دادن که به چشم انداز آن در حدود 7.5 درصد از مقدار روز افتتاحیه علامت یو پی اس که دیزنی موفق به علاوه با توجه به سنسور برج ارقام (از طریق انواع مختلف). مقایسه Quibi به دیزنی ممکن است سخت باشد اما جریان تبدیل شده است بسیار رقابتی در بازار بیش از سال گذشته است.

دیگر تراژدی Quibi راه اندازی شد آن زمان. در حال حاضر اکثر جریان سیستم عامل شاهد تقاضای بیشتر از همیشه به دلیل مستند شرایط خروج مردم در سراسر جهان در خانه گیر کرده. اما Quibi یک نوع متفاوت از سرویس جریان; این تلفن همراه تنها با هیچ برنامه تلویزیونی و در نظر گرفته شده برای پلاگین ده دقیقه شکاف در روز خود را. بخشی از رفت و آمد خود را به عنوان مثال و یا در حال انتظار برای آن جلسه یا ناهار خود را. برای بسیاری از مردم روز فقط در همان لحظه و از این رو آنها نمی بینم برای همین نیاز به که ده دقیقه زمان باک.

مرتبط: چگونه به استفاده از Quibi – راهنمایی برای کوتاه جدید-صورت جریان برنامه

بنابراین آن را به یک زمان خوب بود معمولی جریان, خدمات, اما زمان بد به Quibi. شایان ذکر است بیش از حد است که ما فقط نمی بسیار تحت تاثیر قرار با Quibi در راه اندازی – مطالب hit and miss دارد گریتینگ آشکار تلاش برای سرد می شود. آن را به ارزش تلاش کردن برای یک محاکمه رایگان هر چند به عنوان موجود 90-day trial پیشنهاد بسیار سخاوتمندانه.

وجود دارد هر فرصتی پلت فرم می تواند به بهبود بیش از حد دیده ایم دیگران انجام دهید – Netflix بکشد که شما می دانید و دوست دارم در حال حاضر نیست بسیار قابل توجه در راه اندازی. Quibi است برخی از موانع برای غلبه بر است اما می تواند بهتر شود. سازمان دیده بان این فضا است.

مرتبط: وسوسه دیزنی به علاوه? سعی کنید قبل از خرید با یک هفت روز تست رایگان

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب