سرباز تنظیم ماشین همسایه در آتش نادرست بهانه, پلیس می گویند

SCHERERVILLE -- 24-ماه-پیر مرد نظامی متهم است که تنظیم یک ماشین همسایه در آتش بیش از یک خشم جاده حادثه مربوط

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 اردیبهشت 1399

SCHERERVILLE -- 24-ماه-پیر مرد نظامی متهم است که تنظیم یک ماشین همسایه در آتش بیش از یک خشم جاده حادثه مربوط به دوست دختر خود و یک درگیری بیش از قلدری از بچه های مدرسه.

جاستین Bere سیمز هوبارت متهم شد در این ماه با دو فقره جنایت آتش سوزی در ارتباط با مارس 17 حادثه است.

صفحه اصلی نظارت تصویری و اظهارات شاهدان نشان می دهد سیمز بود و گفته دیده ریختن گاز به یک بطری شفاف و گفتن کسی که او قرار بود به "ضربه (expletive) تا" با توجه به سوابق دادگاه.

قربانی پلیس گفت که او راه می رفت به خانه اش در 7700 بلوک کوه خیابان شب مارس 17 بعد از کشیدن یک سیگار در جلوی خانه خود را. دقیقه بعد او گفت: کسی که شروع به کوبیدن بر روی درب خود را که ماشین خود را در آتش سوابق دولت است.

آتش و مقامات پلیس اعزام شدند در 9:45 p. m. و خاموش قربانی نقره ای 2000 Pontiac Firebird.

قربانی اصلی نظارت تصویری نشان داد یک مرد بعد از شناسایی به عنوان Sims پوشیدن قرمز hoodie, استتار شلوار قهوهای مایل به زرد نظامی-چکمه های سبک در نزدیکی فایر فاکس که شب سوابق دولت است.

سیمز گفته ریخت و یک accelerant-نوع مایع از یک بطری در زیر درب سمت راننده و مشتعل آن را به آتش کشید و پس از آن ماشین را بلافاصله پشت سر هم به شعله های آتش سوابق دولت است.

بعد از آن شب قربانی به نام Schererville اداره پلیس به اطلاع کارآگاهان او کشف یک بطری پلاستیکی در سطل زباله با یک بنزین-مانند بوی به آن سوابق دولت است.

قربانی اضافه شده است که برخی از زمان پس از آتش او متوجه خود زن همسایه رانندگی یک نقره کادیلاک SUV گذشته خانه اش که در ظاهر به "چک کردن خود صفحه اصلی "گزارش متحده است.

زن همسایه سیم کارت, دوست دختر, سوابق دولت است.

قربانی در ادامه توضیح داد که در تابستان گذشته همسر خود را مورد ضرب و شتم زمانی که او رفت و آن زن را به صحبت در مورد او پسر قلدری کودکان در مدرسه محلی در این گزارش آمده.

قربانی گفت: پس از تشکیل پرونده گزارش پلیس در طول اتهام حمله به او گفت که او تا به حال دیده نشده زن تا زمانی که به تازگی هنگامی که او تا به حال یک ترافیک درگیری با او تنها چند روز قبل از به آتش.

او گفت که او عازم جنوب در بورر خیابان متوقف و نور قرمز زمانی که او شنیده ام در همان نقره کادیلاک فریاد چیزی در مورد او tailgating ،

قربانی گفت: او پاسخ داد: "من خود را (expletive) یاد بگیرند که چگونه به درایو شما احمق (expletive)" که او گفته فریاد زد و برگشت: "آه شما یک مرد شما می خواهید به انعطاف پذیری در یک زن" در این گزارش آمده.

شاهدان گفته پلیس Sims می تواند دیده می شود در حیاط خلوت خود را ریختن مایع به Gatorade بطری و وقتی پرسید که چه او تا به سیمز در پاسخ گفته: "من در مورد به ضربه برخی از (expletive) تا" در این گزارش آمده.

سیمز گفته به نظر می رسد عصبی در مصاحبه با Schererville پلیس و گزارش دروغ در مورد محل نگهداری خود را به شب از آتش سوزی, آتش سوابق دادگاه دولت است.

او ادعا کرد که او منتشر شد از تناسب اندام اردوگاه در ارتش ایالات متحده اردوگاه Atterbury در جنوب مرکزی ایندیانا در نیمه شب 18 مارس -- پس از قربانی ماشین آتش.

او ادعا کرد که او نمی رسند در Schererville تا ساعت 3 صبح هر چند دوست او رانندگی با پلیس گفت آنها وارد در مورد شام مارس 17, گزارش متحده است.

یک بررسی از یک پلاک خوان سیستم نشان داد که خودرو سیمز رانندگی در منطقه بود مدت ها قبل از نیمه شب.

قربانی شرکت بیمه و برآورد خسارت به $10,506.43.

این مقاله نوشته شده توسط لورن عبور از دوران مونستر, Ind. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: این سفر معافیت در پنتاگون جدید توقف-حرکت سفارش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 بار, Munster, Ind.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب