بیوه از مهر و موم نیروی دریایی در افغانستان کشته 15 سال پیش می گوید داستان از غم و اندوه و پذیرش

پانزده سال پیش در کوه های افغانستان, a rocket-propelled grenade زده یک MH-47 Chinook هلی کوپتر ارتش بود که مسابقه به پشتیبانی از چهار مهر و موم نیروی دریایی بودند که تعدادشان کمتر و پایین دوخته بر روی یک سنگ پهن ریج.

هلیکوپتر منفجر شد و در شعله های آتش و سقوط به زمین و کشتن تمام 16 سرنشین.

این یک مختصر خرد کردن صحنه به سمت پایان سال 2013 این واقعیت مبتنی بر فیلم “تنها بازمانده” است که در آن مارک والبرگ نقش تنها یکی از آن چهار مهر و موم ساخته شده است که آن را به ایمنی.

برای کاراکتر Fontan Westfall هر چند که در صحنه باقی می ماند یک کابوس از این همه سال بعد البته یک کابوس از آن او است ایجاد یک زندگی شاد-هر چند بدون تلاش زیادی در طول راه.

ژاک Fontan شوهرش که با او ملاقات کرد و در سال 1996 زمانی که آنها نجات غریق در ایستگاه هوایی نیروی دریایی جکسون, استخر شنا, یکی از مردان کشته شده در هیئت مدیره است که Chinook به عنوان فرمانده ارتش حکم افسر Chris J. Scherkenbach 40 ساله جکسون بومی است.

Fontan یک عضو نیروی دریایی نخبگان مهر و موم شد 36 وقتی او کشته شد و کاراکتر 29 بود.

او در حال انتظار برای او در Virginia Beach, Va., جایی که آنها در حال برنامه ریزی برای شروع یک خانواده پس از او وظیفه فعال بود.

ناگهان او یک بیوه بودن shepherded توسط دوستان خود به خرید لباس های مراسم تشییع جنازه او را باید به صورت جداگانه خدمات: یکی در جکسون ویل یکی از ژاک’ زادگاه نیواورلئان و یکی برای نیروی دریایی را در مراسم رسمی برای مردان کشته در آنچه شناخته شده به عنوان عملیات بال سرخ.

او وحی حضور داشتند هر یک بی حس و پس از خدمات بیش از او در زمان قیچی به هر لباس آنها را قطع کردن و دور انداخت خرد شده باقی مانده.

چه ؟ مانند او تا به حال رفتن به آنها را می پوشند ،

هنگامی که آنها را ملاقات کرد او 20 بود یک نیروی دریایی بچه بداخلاق و لوس. ژاک هشت سال در خانه یک مربی برای نیروی دریایی و جستجو و نجات برنامه.

او به دیدن استفاده می شود مناسب, خوش تیپ مردان در NAS جکسون, استخر, اما وجود دارد فقط چیزی در مورد او.

“من مؤمن به عشق در نگاه اول اما مطمئن بود چیزی در نگاه اول” Westfall می نویسد: در یک به زودی به انتشار کتاب “یک تراژدی: یک مهر و موم نیروی دریایی بیوه اجازه غمگین و دستور العمل برای امید” (بالاست کتاب). این کتاب که بیرون می آید در ماه اوت می تواند قبل از دستور در آمازون است.

منتشر شده خود آن را به یک فرانک داستان زن و شوهر عشق و ازدواج خود را در سال 2000. آن را می گوید که پس از مرگ او و مبارزه او با خشم — در خدا در Jacques در جهان است. آن را نیز می گوید که چگونه او در بر داشت عشق جدید ایمان آورد و رشد به پذیرفتن آنچه اتفاق افتاده وجود دارد در افغانستان در ژوئن 28, 2005.

Westfall خدمت در هیئت مدیره چندین سازمان برای زنده ماندن همسران نظامی. او می خواست برای نوشتن این کتاب به دیگران نشان مبارزات او را از طریق رفت به طوری که آنها می دانم که آنها به تنهایی نیست.

“یک تراژدی” به مختصری پیشگفتار توسط مارکوس Lutrell نویسنده “تنها بازمانده” و مهر و موم شده توسط Walhberg در فیلم به همین نام است.

“ژاک بود در این پرنده که به هم تیمی های من و من از لانه زنبور. او بود و همیشه به عنوان یک جنگجو که هرگز ترک. تحسین من برای کاراکتر و تمام خانواده هایی که از دست عزیزان خود که روز وحشتناک را متوقف خواهد کرد,” Lutrell نوشت.

به عنوان یک ملوان ژاک رویا بود برای تبدیل شدن به یک مهر و موم. هنگامی که او در نهایت شانس, قدیمی ترین در کلاس های خود او تحت فشار قرار دادند از طریق رابطه جنسی خشن آموزش و موفق شد. پس از سپتامبر. 11, 2001 او خواهد بود در رفته چند اعزامهای گذشته به افغانستان ،

Westfall که در حال حاضر 44 می نویسد که او بیش از حد نگران زمانی که او اولین اعزام: “مهر و موم نوع مردم شما انتظار آن را در خانه.”

اما با گذشت زمان در او احساس یک “زمینه ای ترس” است که رشد کرد و بزرگ شد.

“من فکر می کنم من فقط بهتر است در پنهان کردن آن” او می نویسد. “وجود دارد این است که خیلی در مورد زندگی نظامی هیچ کس نمی خواهد به شما بگویم و به زودی من می خواهم بدانید که چقدر می رود ناگفته.”

هنگامی که او و ژاک صحبت در تلفن او به پایان رسید هر تماس با درخواست او به مراقب باشید. او مکرر ، “من فقط می خواهم به انجام یک کمی هلیکوپتر پرواز امروز.”

پس از ژاک’ مرگ او به خانه آمد به جکسون در حال حرکت در با پدر و مادر خود را. او خلق و خو اغلب تیره است.

خدا عشق است, او شنیده ام در کلیسا. او تلاش می کرد که: “چگونه می تواند خدا عشق هر کسی و انجام آنچه او به من و همسرم 18 مردان دیگر [از جمله سه در زمین] برگشت در تاریخ 28 ژوئن سال 2005 بود؟”

دوستان سعی کردم به کنسول.

“مردم به من گفت:” شما واقعا قوی بود خدا می دانست که شما می توانید آن را اداره کند.’ من مریض شدم که. من قوی نیست. شوهرم رفته من هیچ بچه ها که رفتن به می خواهید به تاریخ من است؟”

معلوم می شود او در همراهی با جلب Westfall همسایه زندگی می کردند که 13 خانه پایین خیابان از پدر و مادر خود را.

او مهربان بود. توجه. او ساخته شده او را به خنده.

و اگر او می نویسد که چگونه او تا به حال بیم و هراس در مورد معرفی خود جلب کرد به تنگ-جامعه گره از مهر و موم نیروی دریایی بود که زندگی خود او بود و در نهایت استقبال در اکثر.

آنها در حال حاضر زندگی می کنند در شمال سنت جانز شهرستان و سه فرزند 11 و 8 و 5.

Westfall گفت: درو کلام در او شفا به عنوان او تصمیم به دنبال مشاوره برای غم و اندوه خود را.

کلید لحظه ای رسید که یک مشاور پیشنهاد او ممکن است عصبانی ژاک. او در برابر آن, اما پس از آن متوجه شدم آنجا که او را دوست داشتم وجود دارد حقیقت است.

“من عصبانی بود,” او گفت: “از آنجا که من متوجه شدم چیزی است که من باید شناخته شده بیشتر در مورد مهر و موم: در حال مهر و موم است که اولین عشق خود را.”

با اذعان آمد شفا. این که فقط او بود و او خوب با آن است.

Westfall گفت: مورد علاقه خود را بخشی از “Lone Survivor” فیلم اوایل صحنه نشان می دهد که رفاقت بین مهر و موم آنها به عنوان شوخی و آموزش و برنامه ریزی. صحنه ای که در آن هلیکوپتر رسید ؟ او دیگر نمی تواند آن را تماشا کنید. اما اوایل قسمت? است که به راحتی او را در Jacques’ مسیر انتخاب شده.

“شما رو به عشق کار خود را به انجام آنچه که او انجام داد به قربانی کردن آنچه شما باید انجام دهید به دور از خانواده خود را. او فقط همیشه می خواستم به یک مهر و موم,” او گفت:. “اگر نبود عشق اول خود را, سپس شما چگونه داوطلب به در که هلیکوپتر چگونه شما داوطلب برای انجام تمام که؟”

ژاک تا به حال نام او را قبل از آخرین سفر اما او از دست رفته تماس بگیرید. Westfall معتقد است او می داند که چرا او به نام او: او می دانست که وجود دارد یک فرصت خوب نبود او برای بازگشت اما او در هلیکوپتر به هر حال.

“دفاع” او گفت: “اولین بار او را دوست دارم.”

این مقاله نوشته شده توسط مت Soergel از فلوریدا تایمز اتحادیه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 فلوریدا تایمز اتحادیه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>