حسابرسی: آلاسکا گارد ملی را بهبود می بخشد تجاوز جنسی پاسخ

ANCHORAGE Alaska — یک آلاسکا بخش از اداره ممیزی پیدا کرده است که دولت گارد ملی واحد بهبود دست زدن به تجاوز جن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 خرداد 1399

ANCHORAGE Alaska — یک آلاسکا بخش از اداره ممیزی پیدا کرده است که دولت گارد ملی واحد بهبود دست زدن به تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی پس از 2014 اما برخی از مشکلات باقی می ماند.

دولت بخش نظارت واحد گفت: گارد ملی افزایش تجاوز جنسی و پیشگیری آموزش راه اندازی روش های جدید برای رسیدگی به شکایات و ایجاد نظامی جدید سیستم قضایی تحت قوانین تصویب شده توسط مجلس قانونگذاری آلاسکا به Anchorage Daily News گزارش روز شنبه.

جزئیات بعدی: پنتاگون سفارشات فعال وظیفه پلیس نظامی واحد به DC منطقه اعتراض

با استناد به نتایج ناشناس سالانه نظرسنجی از اعضای گارد ملی این گزارش به این نتیجه رسیدند که تلاش های آموزشی را تشویق سربازان به گزارش مشکلات.

"ما اعتقاد داریم یکی از دلایلی که ما با داشتن بیشتر گزارش شده است که مردم در حال حاضر راحت تر در آینده رو به جلو" گفت: آجودان ژنرال Torrence Saxe رئیس گارد ملی آلاسکا. "اگر اعداد می رویم تا ما فکر می کنم که بیشتر اعتماد به رهبری است."

گارد ملی انجام شده 23 تجاوز جنسی انضباطی رسیدگی بين 2016 و سپتامبر 2019. این مطالعه شامل 15 گزارش شد که بدون محدودیت اجازه می دهد تا حسابرس امتحانات.

15 گزارش برخورد با هفت تن از اعضای گارد ملی از جمله پنج که دچار نظامی ، یک شکایت بی اساس بود در حالی که یکی دیگر همچنان تحت بررسی است.

در چندین موارد ملکی دادستان دنبال اتهامات عنوان شده علیه اعضای گارد ملی را به عنوان نظامی دستگاه قضایی مشغول به کار در موازی.

ممیزی توصیه می شود بیشتر همکاری بین پولیس و دادستان نظامی سیستم عدالت با قانون اجازه می دهد تا اطلاعات به اشتراک گذاری اطلاعات. این گزارش همچنین به نام برای یک قاضی نظامی برای گارد ملی آلاسکا.

کالیفرنیا ، مایک Dunleavy سفارش را ممیزی "به آلاسکا اطمینان که گارد ملی آلاسکا تجاوز جنسی پیشگیری و پاسخ برنامه به طور کامل اجرا شده و همچنان به دنبال گارد رهبری گفت:" جف Turner Dunleavy معاون مدیر ارتباطات.

قبل از تحقیقات دولت فدرال گارد ملی به این نتیجه رسیدند سوء استفاده جنسی, تجاوز و آزار و اذیت بودند به طور قابل توجهی تحت-گزارش در بخشی به دلیل فرماندهان اقدامات منصرف گزارش.

"آنها عمل مانند آنها اهمیتی نمی دهند در مورد آن را برای مدتی گفت:" جمهوری خواه در کنگره استیو تامپسون, co-صندلی آلاسکا خانه کمیته ویژه نظامی و امور جانبازان.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب