سابق Airman واقعیت برنده زندانی برای نشت اسرار دولت, آزمایش مثبت برای COVID-19

فورت ورث تگزاس و یک دولت سابق پیمانکار یک زندان در تگزاس پس از شفاعت گناه به پستی یک گزارش طبقه بندی شده به ی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

فورت ورث تگزاس و یک دولت سابق پیمانکار یک زندان در تگزاس پس از شفاعت گناه به پستی یک گزارش طبقه بندی شده به یک سازمان خبری دارای آزمایش مثبت برای coronavirus خواهر او گفت:.

واقعیت برنده خواهر بریتنی برنده گفت: روزانه گزارش روز دوشنبه که خواهرش به او گفت از طریق ایمیل از تست مثبت. واقعیت برنده قرار دارد در مرکز پزشکی فدرال-Carswell در فورت ورث.

برنده اضطراری درخواست تجدید نظر به دنبال یک دلسوز انتشار در حال بررسی است و در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای یازدهم مدار. وکیل او برای اولین بار به دنبال برنده انتشار در ماه آوریل پس از COVID-19 شروع به گسترش در زندان است.

برنده است درخواست برای خدمت مانده از حکم او در خانه است.

بریتنی برنده گفت خواهر خود را نمی در حال حاضر علائم.

واقعیت برنده گناه التماس کرد در سال 2018 به یک تعداد از انتقال امنیت ملی اطلاعات است. سابق نیروی هوایی مترجم مشغول به کار به عنوان یک پیمانکار در یک آژانس امنیت ملی در آگوستا جورجیا در هنگام چاپ یک گزارش طبقه بندی شده و سمت چپ ساختمان با آن جمع به او ،

برنده که در تگزاس بود و محکوم به پنج سال و سه ماه در زندان است. روزانه گزارش می گوید: او در خدمت سه سال و یک ماه.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب