سربازان جلو BLM نشانه مؤتلفه پرچم از وسایل نقلیه پس از ویروسی رویارویی

یک گرم بین دو فورت کمپبل کنتاکی سربازان بود که بر روی ویدئو دستگیر شد و پس از یک مکالمه عذرخواهی و رزولوشن پا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 خرداد 1399

یک گرم بین دو فورت کمپبل کنتاکی سربازان بود که بر روی ویدئو دستگیر شد و پس از یک مکالمه عذرخواهی و رزولوشن پایه, مقامات گفت.

در یک دقیقه قالبگیری یک سرباز در زرد انتخاب کنید تا کامیون خواسته است که یک سرباز دیگر از قاب حذف "Black Lives Matter" کن از جلوی خود را وسیله نقلیه شخصی است.

جزئیات بعدی: یوتا نگهبان می فرستد Green Berets به DC برای کمک به ناآرامی های مدنی پاسخ

"آیا شما با پوشیدن یک لباس در حال حاضر ؟ جایی که در یکنواخت, کد عدالت نظامی آن را می گویند که شما می توانید با شرکت در هر یک اعتراض سیاسی است که در جریان است ؟ " سرباز در کامیون می گوید.

سرباز دیگر شناسایی در Facebook فیلم به عنوان یک متخصص retorts که این کامیون دارای یک مؤتلفه پرچم در آن است.

"شما نمی مانند آنچه در داخل کامیون من به نظر نمی آید در داخل کامیون من" اولین سرباز که بعد از شناسایی خود را به عنوان "گروهبان. Rubino," retorts.

این ویدئو فیلم برداری چهارشنبه به پایان می رسد وجود دارد و بدون آشکار قطعنامه به درگیری. همانطور که از پنج شنبه شب آن را به حال مشاهده شده است حدود 30,000 بار. اما فورت کمپبل گفته اند Military.com که دو سرباز هر دو در کمپبل بخش تقویتی تیپ را ترک نمی کند همه چیز وجود دارد.

"گردان فرماندهی تیم نشسته هر دو سربازان و آنها تا به حال یک بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است" ستوان سرهنگ چارلز بارت یک فورت کمپبل سخنگوی گفت: Military.com. "آنها هر دو توافق کردند که به حذف نشانه گذاری بر روی وسایل نقلیه خود را و آمد دور با یک درک بهتر از یکدیگر views."

برت افزود که سربازان خواسته بودند برای حذف علامت آمد اما به تصمیم گیری خود را. او گفت: به دانش آنها در نقض هر نظامی سیاست. نه هر یک هم ارزی میان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و مؤتلفه پرچم.

وزارت دفاع ممنوع اعضای خدمات از سیاسی حمایت و تظاهرات و میله بزرگ سیاسی علائم و آگهی ها از پرواز از وسایل نقلیه خصوصی اما اجازه سپر تابلوچسبها و غیر سیاسی نقلیه نشانه گذاری.

بینش بیشتر پس از روبرو می آید در یکی دیگر از ویدئو های عمومی, شات و ارسال شده به یوتیوب توسط یکی دیگر از قلعه Cambell سرباز گروهبان. Shyrone کلارک. کلارک که تا به حال دیده اصلی تصویری پیاده روی به Rubino فروشگاه مشخصه خشمگین و آماده برای رویارویی.

"من حتی نمی دانم سرباز اما هیچ ویروسی بیرون رفتن آخر شب با چهره او که f-----g کامیون در سمت راست وجود دارد و او تا به حال یک مؤتلفه پرچم یا هر چیز دیگری. این [دیگر] سرباز بود BLM بیش از همه ماشین خود را" کلارک گفت: در این ویدئو. "است که به طور فعال در خارج وجود دارد معترض در کنار جاده. شما می توانید هر آنچه که در ماشین خود را."

Rubino که شنیده می شود خاموش-دوربین بلافاصله اذعان می کند او اشتباه بود.

"من واقعا نمی تلاش برای توهین آمیز بود. من اطلاعات غلط بود و من تفسیر چیزهایی که راه اشتباه," او گفت:. "آن را ریاکارانه برای من که در کامیون من و سپس تماس بگیرید که سرباز است.

من امیدوارم که این سرباز درک من بود و نه در هر راه تلاش به توهین یا چیزی شبیه به آن."

پس از چند دقیقه از مکالمه کلارک است که مشخصه مماشات.

"این مؤتلفه پرچم من را خسته نمی کند مردم گفت: هیچ مشکلی در پشت آن من نمی مراقبت از آنچه آنها پرواز," او گفت:. "من دوستان سفید که در پرواز آن است."

پس از گفتگو با Rubino اولین گروهبان او خواسته آنها را یک روز خوب و حرکت.

Military.com رسیده است به فورت کمپبل کارمند عنوان Allie شاو که نوشته اصلی رویارویی تصویری و به اشتراک گذاشته شده را دنبال کنید تا تصویری با کلارک برای نظر و بینش بیشتر به این موضوع است.

این واقعه به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده اعتصاب سراسری در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید یک مرد غیر مسلح در دست پلیس در مینیاپولیس.

در حالی که برای بسیاری از مؤتلفه پرچم نشان دهنده ملت را زشت تاریخچه برده داری و نژادپرستی پوستر در این مورد تاکید کرد که نگرانی های بالای خود برابر نمایندگی از ديدگاه.

"من چیزی است که من هیچ موضوع را با افرادی که مؤتلفه پرچم. این اولین حق" شاو نوشت: در یک نظر. "اما این است که چرا ایشان اما حمایت از BLM نیست ما؟"

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط: رهبران نظامی به نیروهای: از آن زمان به بحث در مورد نژاد پرستی و تظاهرات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب