ارتش آموزش سگ ها برای تشخیص COVID-19

این مقاله توسط Jared کلر در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

این مقاله توسط Jared کلر در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

ارتش در حال بررسی این که آیا سگ می تواند شناسایی نشانه هایی از رمان coronavirus (COVID-19) با تشکر یک تحقیق جدید توافق با دانشگاه پنسیلوانیا است.

محققان از قابلیت های مبارزه توسعه Command (john marshall) شیمیایی و بیولوژیکی مرکز باید وارد یک تعاونی تحقیق و توسعه توافق با دانشگاه پنسیلوانیا دانشکده دامپزشکی (پن دامپزشک) سگ کار مرکز است که از آموزش سگ ها برای تشخیص سرطان و دیابت در گذشته با توجه به اعلام از خدمات.

این پروژه در ابتدا تصور در ماه مارس و به طور رسمی تاسیس در اواسط ماه مه در حال کار برای آموزش سگ ها برای تشخیص نشانگرهای COVID-19 پروتئین است که سیستم ایمنی بدن انسان تولید شده در پاسخ به حضور ویروس.

هدف "است که برای آموزش سگ ها برای تشخیص بیماری های دولت قبل از یک فرد شروع به نشان دادن علائم بیماری مانند تب و سرفه و تنگی نفس" پژوهشگر میشل Maughan گفت: در یک بیانیه ارتش.

برای انجام این کار پن دامپزشک محققان با استفاده از آنچه به نام کمک آموزشی تحویل دستگاه (SINGH) یک دستگاه آزمایشگاهی برای اولین بار توسعه یافته توسط مواد شیمیایی بیولوژیکی مرکز در سال 2013 برای دست زدن به مواد خطرناک که به لطف خاص غشاء سگ اجازه می دهد تا به قطار با استفاده از مواد مانند مواد مخدر و مواد منفجره و بدون تماس مستقیم.

"ما می دانستیم که این SINGH خواهد بود مناسب برای حاوی COVID-19 بیمار نمونه برداری از بزاق یا ادرار زیرا ما می دانستیم که این بوی مشخصات خواهد بود کاملا متفاوت است و نیاز به سگ برای کلید در برخی واقعا کم [volatile organic compound] مولکول" Maughan گفت. "این مهم است که مهار سیستم SINGH نمی کند رقابت با هدف بوی."

با توجه به ارتش و شیمیایی و بیولوژیکی مرکز و پن دامپزشک شروع آموزش به تازگی به عنوان مارس 26 با کمک پاتریک نولان صاحب یک مریلند مبتنی بر سگ کار کسب و کار که صرف بیش از یک دهه آموزش نظامی سگ کار برای نیروهای ویژه ارتش, پرسنل.

"پت ارائه ده کار سگ و انسان با استفاده از بزاق و ادرار نمونه های ارائه شده توسط دانشگاه پنسیلوانیا کردم سگ کار با TADDs حق دور" Maughan گفت. "آموزش سگ ها برای انجام این نوع از کار تشخیص یک ماده به این قسمت در تریلیون سطح یک هنر است و من می توانم از فکر می کنم هیچ کس بهتر از او را به آن را انجام دهد."

با استفاده از TADDS و آموزش های تخصصی چرخ نولان با این نسخهها کار برای آموزش سگ نه فقط برای تشخیص عطر و بوی خاصی دارد و برای ماندن درگیر در شکار برای آن را برای ساعت در یک زمان" به عنوان ارتش آن قرار داده است.

در اینجا نحوه آموزش سیستم کار می کند در هر ارتش:

آموزش چرخ مرکزی است که در فرآیند آموزش. چند تا اسلحه هر یک دارای یک SINGH متصل شده و در پایان آن. برخی از آنها حاوی بزاق یا ادرار از یک علامتی COVID-19 بیمار برخی از آنها حاوی یک بدون علامت فرد نمونه و برخی از آنها از یک فرد است که باید این ویروس. اما انتخاب انجام پایان ندارد وجود دارد. برخی از آنها حاوی یک ماده بی اثر به عنوان یک کنترل برخی از حواس پرتی عنصر در داخل مانند باز کردن سحر و جادو نشانگر و یا مواد غذایی مورد و یا یک توپ تنیس و برخی از آنها خالی است. سگ است که در اثر پرداخت برای تبدیل شدن به طور فزاینده ای انتخابی و حد عالی رساندن آن با توجه به پایین فقط COVID-19 پاسخ ایمنی بو. برای این Labrador retrievers, پرداخت, مواد غذایی, درمان و یا یک اسباب بازی مورد علاقه. به عنوان پیشرفت آموزشی نولان پشته چرخ برای ساخت و حتی بیشتر منابع تحریک برای سگ و خواستار آن است که تبدیل شدن آنها بیشتر و بیشتر انتخابی.

هر سگ طول می کشد شش تا نه ماه به آموزش با توجه به ارتش و شیمیایی و بیولوژیکی مرکز و پن دامپزشک در حال کار بر روی ایجاد یک اثبات مفهوم برای یک سگ مبتنی بر سیستم تشخیص. اما باید تیم مدیریت به طور موثر آموزش و operationalize سگ های کاری آنها می تواند موجه مکمل های موجود و روش تشخیص در شلوغ اماکن عمومی مانند فرودگاه و یا استادیوم ورزشی -- و نه فقط در حال حاضر بلکه در آینده است.

"این است که حتی بزرگتر از این بیماری همه گیر ما در برخورد با, در حال حاضر," بیوشیمی شعبه رئیس پاتریشیا Buckley در بیانیه ای گفت. "ما از آینده بیماری های همه گیر از ویروس های دیگر و داشتن قابلیت های مانند این را حفظ خواهد کرد این کشور آماده است برای هر آنچه که اتفاق می افتد بعدی.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

چه باید نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا انتظار می رود اگر جو بایدن انتخاب رئيس جمهور ؟

کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد آماده به رها کردن داغترین diss track 2020

آریزونا گارد ملی سرباز می میرد پس از سقوط در طول تست تناسب اندام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن