که در آن به خرید یک دستگاه سوئیچ

آن را اثبات فوق العاده دشوار است برای خرید یک دستگاه سوئیچ در حال حاضر سهام در حال اجرا خشک پس از محبوبیت عبور

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 اردیبهشت 1399

آن را اثبات فوق العاده دشوار است برای خرید یک دستگاه سوئیچ در حال حاضر سهام در حال اجرا خشک پس از محبوبیت عبور حیوانات و نیاز به entertainmenet در طول مستند.

شاخص Nikkei Asian Review گزارش می دهد که "نینتندو به دنبال بالا بردن خروجی سوئیچ تصویری بازی دستگاه در این سال" اما روشن نیست که این واحد می تواند وارد فروشگاه – آن را unlikley به هر زمان به زودی.

با وجود این کمبود ما به شدت به شما توصیه نمی خرید یک دست دوم مدل از سوئیچ به قیمت باد به مسخره ارتفاعات به عنوان مردم را به استفاده از وضعیت فعلی است. خوشبختانه سوئیچ Lite است که هنوز هم در سهام و در دسترس به مراتب بیشتر مقرون به صرفه قیمت – شما فقط باید محتوا را با Lite ناتوانی برای اتصال به تلویزیون است.

برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین گزینه های ما گرد کرده ام تا بهترین مکان شما هنوز هم می توانید خرید نینتندو قابل حمل و به روز رسانی خواهد شد به طور منظم به نگه دارید تا با همیشه در حال تغییر وضعیت سهام. اگر شما نمی توانید هر چیزی که شما تصور در حال حاضر دوباره به بررسی مورد اعتماد در یک بعد زمان برای دیدن اگر خود را کامل سوئیچ مقابله پدید آمده است.

مرتبط: بهترین نینتندو سوئیچ معاملات

که در آن شما می توانید خرید یک دستگاه سوئیچ ؟

استاندارد نینتندو سوئیچ است که متاسفانه فروخته شده در تمام فروشندگان عمده.

ما متوجه شده ایم سهام بازگشت به بازی در تعدادی از موارد اما پس از آن به فروش می رساند در عرض چند دقیقه. گزارش از "فروش سوئیچ رباتها" هستند و نه کمک به چیز یا. متاسفانه این بدان معنی است که شما بعید است که به دریافت استاندارد نینتندو تغییر در هر زمان به زودی.

وجود دارد گزینه ای را برای دریافت آن متعلق به پیش از طریق دوست دارد از آمازون و eBay اما پس از آن شما را مجبور به صرف بیش از 450 پوند است که بیش از 100 پوند بیش از رسمی قیمت خرده فروشی.

به عنوان سخت به عنوان آن را به گوش ما توصیه می کنیم شما فقط صبر کنید این کمبود ، و یا اگر شما خوشحال هستید به چشم پوشیدن سوئیچ قابلیت به قلاب به یک تلویزیون به نفع یک مطلب قابل حمل, فاکتور شکل شما می توانید انتخاب کردن برای نینتندو سوئیچ Lite به جای.

مرتبط: نینتندو سوئیچ در مقابل نینتندو سوئیچ Lite

که در آن شما می توانید خرید یک دستگاه سوئیچ Lite?

نینتندو سوئیچ Lite است که هنوز هم در دسترس برای خرید و در حالی که آن را به فروش quicly نینتندو به نظر می رسد به ارائه مناسب واحد به طور مداوم دوباره پر کردن سهام.

شما هنوز هم می توانید خرید نینتندو سوئیچ Lite (در هر رنگ) در مقام نینتندو فروشگاه برای £199.99. شما به رایگان تحویل استاندارد با یک سوئیچ Lite خرید که باید خود را ببینید, بازی های جدید دستگاه رسید در عرض 2-3 روز کاری.

اگر که به زودی به اندازه کافی شما می توانید انتخاب برای تحویل فوری' اما آن را به شما هزینه £3.99. نینتندو ارائه می دهد رایگان 'روز بعد تحویل' اگر شما صرف بیش از 200 پوند پس از آن ممکن است ارزش خرید یک مورد قلم و یا بازی بیش از حد, بنابراین شما می توانید با استفاده از آن ارائه دهد.

شما همچنین می توانید پیدا کردن سوئیچ Lite موجود در انبار در بسیار کاریز و بازی در حالی که آمازون فروش جدید صورتی (رسما به نام مرجان) سوئیچ Lite.

نیز وجود دارد یک زن و شوهر از گزینه های بسته نرم افزاری در دسترس در حال حاضر از دیدن شما کیسه را انتخاب کنید و بازی با کنسول قابل حمل. یکی از بهترین دیده ایم می بیند شما می توانید یک سوئیچ Lite همراه با Animal Crossing: New Horizons برای £229.

بسیار بهترین گزینه های بسته نرم افزاری شامل یک دستگاه سوئیچ مطلب با عکس شمشیر با بسته نرم افزاری هزینه £239.99.

چقدر سوئیچ واقعا هزینه ؟

استاندارد نینتندو تغییر رسمی قیمت خرده فروشی £279.99 بنابراین اگر شما در حال دیدن یک لیست است که هر چیزی که گران تر از آن است (مگر اینکه آن را به یک بسته نرم افزاری) شما بیش از اینکه شارژ.

در ضمن سوئیچ Lite رسمی £199.99 قیمت خرده فروشی. شما کمتر احتمال دارد برای پیدا کردن متورم سوئیچ Lite, قیمت به عنوان dinkier مدل از کنسول نیست به طور کامل به فروش می رسد فقط رتبهدهی نشده است. اما با تقاضای بالا آن را احتمالا تنها یک ماده از زمان تا زمانی که سازمان حفاظت محیط زیست از فروش.

مرتبط با: Animal Crossing: New Horizons نقد و بررسی

هنگامی که نینتندو سوئیچ پشت در سهام ؟

آن را دشوار است به دانستن زمانی که نینتندو تغییر خواهد بود در انبار.

هنگامی که سوئیچ قبلا فروخته شده سهام بازگشت و در عرض یک ماه یا دو. با این حال ما در یک وضعیت منحصر به فرد در حال حاضر پس از آن ممکن است ما را به صبر کنید و حتی طولانی تر است.

چند عامل به نظر می رسد مسئول کمبود: افزایش تقاضا به دلیل مستند و راه اندازی بسیار محبوب Animal Crossing: New Horizons و همچنین تاثیر Covid-19 در کارخانه در چین.

بلومبرگ گزارش در ماه فوریه که سوئیچ جهانی کمبود خواهد به احتمال زیاد رخ می دهد به دلیل "تولید تنگنا ناشی از شیوع کروناویروس". این به احتمال زیاد به معنی ما را به صبر بسیار کمی برای نینتندو تبدیل به تبدیل دوباره در دسترس است. شما می توانید حداقل خرید یک سوئیچ Lite در حال حاضر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب