5 دلیل خود را در ماشین ظرفشویی نشت است (و چگونه آن را تعمیر)

ماشین ظرفشویی نشت? 5 بخش است که ممکن است نیاز به تعمیر | باب ویلا معیوب بخشی خود را در سخت کار کردن دستگاه می

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399
ماشین ظرفشویی نشت? 5 بخش است که ممکن است نیاز به تعمیر | باب ویلا

معیوب بخشی خود را در سخت کار کردن دستگاه می تواند منجر به سردرد اگر بردارید. خوشبختانه این پنج رفع می تواند متوقف شود آب از تجمع خود را در کف آشپزخانه با هر ماشین ظرفشویی چرخه.

Dishwasher Leaking? Try One of These 5 Fixes

عکس: istockphoto.com

آن را سخت به تصور کنید که سرگرم کننده منزل پر از مهمان و یا حتی فقط در برخورد با خانواده ارزش خود را از ظروف کثیف هر روز بدون وقت خود را-صرفه جویی در با تکنولوژی بالا ماشین ظرفشویی. شما ممکن است برای مسلم است که قابل اعتماد خود را از دستگاه خود ادامه خواهد داد کار مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان شما بار آن قفسه و فشار شروع می شود. البته که درست نیست. تعدادی از مشکلات می تواند رخ دهد با ماشین ظرفشویی از به منصه ناکافی زهکشی. با توجه به 2019 ملی تعمیر لوازم خانگی گزارش از Puls (یک شبکه در سراسر کشور از تکنسین های که تخصص در این نوع خانه تماس) یکی از شایع ترین دلایل صاحبخانه تماس بگیرید ترمیم کننده برای ماشین ظرفشویی نشت.

آیا شما شده است تلاش برای چشم پوشی از یک گودال کوچک آب است که به نظر می رسد در طبقه بعد از هر شستشو چرخه ؟ اگر شما متوجه ماشین ظرفشویی نشت نمی خطر عمده آب آسیب به طبقه خود و یا گیر شستن ظروف خود را با دست شکل اگر یکی از این پنج دلیل مقصر و رفع آن.

اول ایمنی: قبل از اینکه شما شروع به poking در اطراف قطعات از دستگاه خود را, مطمئن شوید که شما جدا از آن و خاموش کردن برق در مدار است که کنترل لوازم آشپزخانه. در حالی که شما در آن هستید اطمینان حاصل کنید که آب شیر (واقع در زیر سینک آشپزخانه) بسته است. سپس با شتاب کتابچه راهنمای کاربر است که با لوازم خانگی خود را و یا پیدا کردن یک کپی از PDF آنلاین برای رسیدن به می دانم که بخشی از نشت ماشین ظرفشویی است و به مشکلات خود را.

1. ماشین ظرفشویی درب واشر نیست ایجاد یک محفظه مهر و موم کنه.

عدم واشر مهر در امتداد لبه دستگاه درب یکی از شایع ترین دلایل برای ماشین ظرفشویی نشت. زمانی که جدید و انعطاف پذیر لاستیکی آن مواد به خوبی کار می کند به نگه داشتن آب داخل دستگاه—اما می تواند خشک و شکننده شده و کرک پس از سال ها استفاده کنید. خشک مواد غذایی همچنین می توانید ساخت تا به همراه واشر لبه و جلوگیری از بسته شدن درب در مقابل قاب.

آنچه به دنبال: نشت آب از طرف ظرفشویی. باز کردن ماشین ظرفشویی درب و اجرا دست خود را در امتداد واشر برای بررسی خشک-مواد غذایی ترک و یا تکه های گم شده.

ثابت: تعویض واشر. اگر درب واشر آسیب دیده است شما می توانید آن را مبادله خودتان. مشورت خود را مالک راهنمای برای پیدا کردن مدل اطلاعات به طوری که شما می توانید انتخاب کنید تا یک جایگزین مناسب بخشی از محلی خود را بزرگ جعبه ذخیره یا تولید کننده.

برداشتن واشر قدیمی با پوست آن را دور از درب. تمیز کردن کانال با آب گرم و صابون آب. گرم جدید درب واشر با سشوار روی حرارت کم—این را از صاف کردن هر گونه چین و آن را بیشتر قابل انعطاف است. موقعیت مرکز این واشر در بالای درب و مطبوعات به طور مساوی در سراسر بالا و پایین هر دو طرف است. نزدیک ماشین ظرفشویی درب به مهر و موم و واشر محکم به محل.

Repairing the Spray Arm When Your Dishwasher is Leaking

عکس: istockphoto.com

2. اسپری بازوی نمی تواند کار خود را انجام دهید.

در طبقه داخلی خود را در ماشین ظرفشویی اسپری بازو چرخش در طول شستشو و آبکشی چرخه و اسپری آب بر روی ظروف. اما در سر می برند و یا به اشتباه لود لوازم خانگی, ظروف و ظروف ممکن است بلوک بازو از چرخش به درستی و یا علت آن را به تبدیل شدن به dislodged حتی آسیب دیده پس از سالها استفاده از آن منجر به نشت.

آنچه به دنبال: یک گیر و یا مسدود اسپری بازو. باز کردن ماشین ظرفشویی درب حذف پایین قفسه و چرخش بازوی اسپری برای دیدن اگر آن را به حرکت آزادانه. اگر نه حذف هر گونه موانع مانند کاهش یافته نقره و یا باقی مانده ساخت. باز کردن بازوی اسپری ضد جهت عقربه های ساعت به آن را حذف و بازرسی برای آسیب مانند ترک و یا مسدود شده ،

ثابت: نصب جدید اسپری بازو. شما می توانید سفارش جدید یکی از تولید کننده و جایگزین معیوب بازوی خود را. اول باز کردن بازوی اسپری ضد جهت عقربه های ساعت اگر شما در حال حاضر نیست. سپس خط تا مرکز hub با باز کردن در ماشین ظرفشویی کف و پیچ آن را در جهت عقربه های ساعت. تست که آن را به چرخش آزادانه و زمانی که راضی نصب مجدد پایین ظرف رک.

Follow This Diagram to Repair the Parts of a Leaking Dishwasher

عکس: istockphoto.com

3. این سوئیچ شناور نیست و قطع آب در طول چرخه.

یک شناور مجمع متشکل از یک شناور و شناور سوئیچ استفاده می شود برای حفظ مناسب سطح آب در طول شستشو و آبکشی چرخه. هنگامی که شما ماشین ظرفشویی اجرا می شود شناور آسانسور با افزایش آب. زمانی که آن را به یک ارتفاع خاص آن باعث شناور سوئیچ برای خاموش کردن آب. اگر این سوئیچ در عملکرد سطح آب خواهد شد بیش از حد بالا و نشت می تواند رخ دهد.

آنچه به دنبال: سطح آب بالاتر از عنصر گرم و/یا بدون تداوم در سوئیچ شناور در هنگام تست با مولتی متر. باز کردن درب در اواسط چرخه برای دیدن آنچه که شما در برخورد با. سطح آب باید در زیر عنصر گرم; اگر نه, شما ممکن است نیاز به تعویض سوئیچ شناور. یا تست سوئیچ شناور به طور مستقیم با یک مولتی متر. باز کردن kickplate پنل زیر درب, قطع سیم از سوئیچ برای تست سوئیچ برای تداوم.

ثابت: به جای معیوب سوئیچ شناور. شما ممکن است قادر به مبادله سوئیچ شناور با مدل جدید خود را, اما این است که پیچیده تر تعمیر بیش از دیگران ذکر شده است. مشورت خود را مالک و راهنمای هر دستورالعمل گنجانده شده است با جایگزینی بخشی قبل از دور قدیمی سوئیچ شناور و راه اندازی بخش جدید. امن آن را با پیچ یا کلیپ reattach سیم به شناور مونتاژ و بستن kickplate پنل. اگر شما راحت با سیم کشی, استخدام تکنسین. شما می توانید سرعت اتصال به یک کارشناس محلی از طریق Puls برای در خانه برآورد.

4. سست و یا آسیب دیده تخلیه شلنگ نیست از بین بردن آب.

تخلیه شلنگ تغذیه آب از ماشین ظرفشویی به تخلیه پمپ تخلیه خط و در نهایت خود را سینک تخلیه—همه قابل مشاهده فقط هنگامی که شما حذف kickplate پانل در پایه لوازم خانگی خود را. به عنوان اتصالات می تواند تبدیل به شل و یا شلنگ های خود می توانید نرم افزار و یا پارگی ماشین ظرفشویی ممکن است از دست دادن آب بر روی زمین قبل از آن خروجی از طریق پایان خط.

آنچه به دنبال: آب همراه تخلیه شلنگ زیر دستگاه. حذف kickplate زیر ماشین ظرفشویی درب. اجرای ماشین ظرفشویی و نگاه در زیر دستگاه برای نشت آب در شلنگ و بست و یا همراه شلنگ.

ثابت: سفت کردن هر گونه سست اتصالات و یا سفارش تولید کننده-تایید تعویض شلنگ. پس از این چرخه به پایان می رسد, قطع برق برای لوازم خانگی. بعد جای یک ظرف کم عمق در زیر شلنگ برای گرفتن هر گونه آب و خرج کردن شلنگ گیره با انبردست برای حذف شلنگ از پمپ. همین کار را در سینک تخلیه جانبی به آن را حذف به طور کامل. اتصال هر یک پایان جدید تخلیه شلنگ و سپس جایگزین بست و دسترسی به پنل.

Leaking Dishwasher Due to a Faulty Water Inlet Valve

عکس: istockphoto.com

5. دستگاه آب دریچه ورودی ممکن است بسته به درستی.

آب دریچه ورودی است که اغلب واقع در پایین دستگاه اجازه می دهد تا آب به جریان به ماشین ظرفشویی وان در سراسر چرخه. اگر آن را نمی کند و به درستی لوازم خانگی خود را ممکن است بیش از حد پر و آب اضافی خواهد شد به احتمال زیاد به بیرون نشت میکند.

آنچه به دنبال: پر آب در حالی که درب باز است. خود را شروع چکه کن ماشین ظرفشویی و باز کردن درب اواسط چرخه. اگر آب همچنان به پر کردن با درب باز شما به احتمال زیاد معیوب دریچه ورودی.

ثابت: به جای دریچه ورودی. این قطعه نمی تواند تعمیر و بنابراین شما نیاز به سفارش یکی از جدید و نصب آن به دنبال دستورالعمل سازنده. را خاموش kickplate پنل و حذف شلنگ پیچ و گیره متصل به ورودی آب شیر. وجود دارد ممکن است یک یا دو solenoids (قطعات الکتریکی که قدرت ورودی آب شیر را باز و بسته) با دو سیم در هر. با دقت قطع سیم در یک زمان برچسب زدن هر طوری که شما به راحتی می توانید اتصال آنها به بخش های جایگزین است. یک بار untethered میکنند, حذف عدم دریچه ورودی و نصب یکی از جدید. پیچ پنل دسترسی به محل بازگشت. اگر جزء الکتریکی جایگزین این برای تلفن های موبایل فراتر از خود را DIY قابلیت دریغ نکنید برای تماس در یک نرم افزار برای صلح از ذهن است که لوازم خانگی خود را به درستی تعمیر.

فراموش نکنید که: هر آنچه که خود را تعمیر می باشد که دوباره به هم متصل تامین آب و به نوبه خود قدرت بازگشت در یک بار تعمیر انجام شده است!

اگر شما هنوز هم پیدا کردن خود را در ماشین ظرفشویی چکه شما ممکن است یک مشکل بزرگتر در دست خود را—که نیاز به یک حرفه ای تشخیص و تعمیر. یک معاینه ساده است که آسان به برنامه با تشکر از Puls. کتاب تعمیر ماشین ظرفشویی از طریق سایت و یا از طریق تلفن و محلی تکنسین مورد تایید شده توسط Puls می تواند به شما پرداخت یک دیدار (اغلب در روز!) به ارائه یک خانه برآورد. و مطمئن باشند که آن راه اندازی هر چه زودتر بعد از آن را به شما صرفه جویی از هزینه های پول در تعمیر آسیب آب در آشپزخانه ایجاد یک مهمان نواز محیط زیست برای قالب و یا در نهایت توپخانه در جایگزینی لوازم خانگی.

محتوای پرداخت می شود تبلیغات ایجاد شده در همکاری با Puls. آن حقایق و نظرات کسانی که از BobVila.com.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن