جانباز نرخ بیکاری در اولین نشانه های اقتصادی ارتجاعی

جانباز نرخ بیکاری کاهش یافت و در ماه مه نزدیک به سه امتیاز به 9 درصد از 11.7 درصد در ماه آوریل -- اولین نشانه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 خرداد 1399

جانباز نرخ بیکاری کاهش یافت و در ماه مه نزدیک به سه امتیاز به 9 درصد از 11.7 درصد در ماه آوریل -- اولین نشانه یک جهش اقتصادی از اثرات مخرب COVID-19 گیر وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد.

کاهش نرخ بیکاری برای جانبازان از همه نسل ها بیش از 1.4 درصد کاهش در نرخ برای جمعیت عمومی از 14.7 درصد به 13.3% بازتاب "محدود سرگیری فعالیت های اقتصادی بود که محدود" توسط ویروس ماهانه گزارش گفت:.

جزئیات بعدی: سربازان جلو BLM نشانه مؤتلفه پرچم از وسایل نقلیه پس از ویروسی رویارویی

مه 9 درصد نرخ بیکاری برای همه جانبازان در مقایسه با 2.7% به طور کلی در مارس 2019 در طول اقتصادی افزایش و 3.8 درصد در ماه مارس قبل از اولین اثرات رمان coronavirus آمار, اقتصاد, وزارت کار را از دفتر آمار کار گزارش شده است.

نرخ بیکاری برای همه زن جانبازان در مه بود 7.8 درصد نسبت به رقم 2.7% در ماه مه 2019, BLS گفت.

برای post-9/11 و یا جنگ خلیج فارس دوم جانبازان نرخ بیکاری همچنان دو رقمی در 10.3% اما پایین بود از 13.0% در ماه آوریل, BLS گفت. یک سال پیش نرخ بیکاری برای post-9/11 جانبازان بود 2.8%.

ارقام قابل توجهی نشان داد تابآوری در سخت-آمار اقتصاد در میان مسن جانبازان که شروع خدمات خود را در 1990s به عنوان جنگ خلیج فارس-I جانبازان توسط BLS. برای آن دسته از جانبازان نرخ بیکاری بود 4.8 درصد در مه, BLS گفت.

اما نرخ بیکاری همچنان دو رقمی برای قدیمی ترین نسل از جانبازان از ویتنام و کره و جنگ جهانی دوم آن را گفت. برای آن دسته از جانبازان نرخ بیکاری در ماه مه بود 11.9 درصد نسبت به رقم 2.7% در ماه مه سال 2019.

رئیس فدرال جروم پاول و وال استریت تحلیلگران هشدار داده بود که به طور کلی نرخ بیکاری می تواند روش 20% در ماه مه و ژوئن باقی می ماند و در دو رقمی از طریق پایان سال جاری بسته به طیف وسیعی از متغیرهای.

اما BLS کمیسر ویلیام ساحل در بیانیه ای همراه با گزارش گفت که non-farm حقوق و دستمزد مشاغل افزایش 2.5 میلیون در ماه مه با وجود همه گیر "و تلاش برای مهار آن است."

2.5 میلیون رقم بزرگترین ماهانه در به دست آوردن شغل جدید پس از BLS شروع به ردیابی داده ها در سال 1939 آن را گفت.

این داستان به روز خواهد شد.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: جانباز نرخ بیکاری سه برابر شده است از ماه فوریه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن