5 کارشناس راهنمایی برای گیاه-ifying آشپزخانه خود را

در آخرین کتاب گیاه قبیلهایگور Josifovic-Kemper و جودیت de Graaff ماهوت پاک کن زدن خوانندگان خاموش به 17 جذاب,

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 تیر 1399

در آخرین کتاب گیاه قبیلهایگور Josifovic-Kemper و جودیت de Graaff ماهوت پاک کن زدن خوانندگان خاموش به 17 جذاب, گیاه پر از خانه ها در سراسر آمریکا و اروپا و برزیل. آنچه باعث می شود این کتاب خیلی با ارزش است و نه فقط خود را ماهر یک ظاهر طراحی شده از اتاق اما چگونه قادر به دست ایگور و جودیت تبدیل فضاهای به ابزار آموزش است. در بخشی از این کتاب مثلا جفت از آنها استفاده می کند برای نشان دادن گیاهان چگونه باید قدرت را به ما تاثیر می گذارد ، در یکی دیگر از خانه های همراه توسط نویسندگان بینش به سمت کسب گیاهان.

یک بخش خاص از توجه داشته باشید کتاب "اتاق به اتاق, راهنمای," خوانندگان نشان میدهد که چگونه آنها می توانند نگه داشتن گیاهان بخوبی رشد می کند در سراسر خانه های خود را از جمله در غیر منتظره ای-روی حیله و تزویر ، این نقطه ارائه یک چالش منحصر به فرد به دلیل تغییرات روزانه در سطوح دما و رطوبت, گاهی جنس بنجل نور طبیعی و فراوانی آن از لوازم (که می تواند بر جریان هوا و با کیفیت). خوش شانس برای شما, ایگور و جودیت قرار داده اند با هم یک راهنمای سریع به آشپزخانه گیاهی است که طول می کشد مراقبت از همه این را به حساب. اگر شما لازم نیست که یک انگشت شست سبز (با این حال) آیا ترس نیست. این نکات با هدف مبتدیان بنابراین به دنبال همراه در زیر شما هم می توانید یک آشپزخانه پر از مبارک گیاهان.

Olive May and her husband Rudy in their Dallas, TX kitchen, as featured in 'Plant Tribe'.
زیتون ممکن است و رودی در دالاس, TX, آشپزخانه به ویژه در 'گیاه قبیله. عکس های ژول VILLBRANDT
Ben Mayer makes coffee amidst his spider plants, as featured in 'Plant Tribe'.
بن مایر باعث می شود قهوه در میان خود عنکبوت گیاهان به ویژه در 'گیاه قبیله. عکس های ژول VILLBRANDT

اگر شما لازم نیست که تجربه زیادی در رسیدگی به گیاهان شروع با گیاهان دارویی. آنها نه تنها آسان برای مراقبت از, اما آنها به سرعت رشد می کنند. به علاوه داشتن یک زن و شوهر گونه های در دست زمانی که شما در حال پخت و پز خواهد شد نگه داشتن وعده های غذایی مزه تازه است. "گاهی اوقات من حتی الهام گرفتن به طبخ یا پخت چیزی بر اساس گیاهان من در حال رشد در آشپزخانه و بر روی بالکن" ایگور می افزاید.

Igor installed open shelving in his Munich kitchen in order to show off his plants.
ایگور نصب قفسه باز در مونیخ آشپزخانه به منظور نشان دادن گیاهان خود را. عکس توسط ایگور JOSIFOVIC-KEMPER

ایگور آشپزخانه (در بالا) می شود بزرگ, طبیعی, نور, بنابراین او پر از اتاق با برگ سبزی که عاشق خورشید است. اگر آشپزخانه شما نیز بسیار روشن—نه ما حسادت در همه—برای رسیدن به یک متنوع لاستیک درخت کمانچه شکل Alocasia, Caladium, Hoya, ملکه, بگونیا maculataیک مار گیاه یا گیاهان شاداب. ایگور و جودیت همچنین توصیه باز کردن پنجره آشپزخانه خود را به صورت دوره ای به کمک هوای تازه گردش در اطراف گیاهان خود را. این حرکت منابع آنها را با گازهای حیاتی است که ترویج رشد.

 A kitchen featured in 'Plant Tribe'.
یک آشپزخانه ویژه در 'گیاه قبیله. عکس های ژول VILLBRANDT

آشپزخانه هستند و نه فقط زمانی که شما در حال پخت و پز—یخچال و ماشین ظرفشویی هم منتشر می کنند گرما هنگامی که آنها در حال اجرا به عنوان به خوبی. سعی کنید به جای گیاهان بیش از حد نزدیک به هر کدام از این وسایل (یا نزدیک اجاق البته). اگر شما در آشپزخانه و طبخ اغلب Tillandsia xerographicaیک گونه از گیاه است که دوست خود را. این گیاه رطوبت را دوست دارد.

 A kitchen from Plant Tribe.
یک آشپزخانه از گیاه قبیله. عکس های ژول VILLBRANDT

اگر گیاهان خود را زنده بر روی قفسه باز ایگور و جودیت توصیه گیاهانی که با پارچه مزین کردن مانند یک رشته قلب و یا ملکه.

A kitchen in Dallas, TX, as featured in 'Plant Tribe'.
یک آشپزخانه در دالاس, TX, به ویژه در 'گیاه قبیله. عکس های ژول VILLBRANDT

به منظور اطمینان از پخت و پز چربی و گرد و خاک نمی ساخت تا بر روی گیاهان خود را همیشه اجرا فر شما سیستم تهویه در هنگام پخت و پز. حتی اگر شما سخت کوش با تهویه اما گیاهان خود را هنوز هم می تواند جمع آوری دوده. برای بیشتر نگه داشتن سبزی پاک کردن, پاک کردن برگ ها را با یک پارچه مرطوب شده است که آغشته به آب فیلتر شده.

آشپزخانه شما است یک واحه سبز و یا به شدت نیاز به آن است ؟ در نظرات به ما بگویید.

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن