قانونگذاران می خواهند نازی سنگ قبر از جانبازان گورستان

در روز یادبود تعطیلات به معنای سوگواری کسانی که در ارتش ایالات متحده است که فوت کرده اند در حالی که در خدمت ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 خرداد 1399

در روز یادبود تعطیلات به معنای سوگواری کسانی که در ارتش ایالات متحده است که فوت کرده اند در حالی که در خدمت کشور خود یک گروه از قانونگذاران در زمان این فرصت را به تماس از آنچه آنها را به عنوان لکه بر دو جانبازان گورستان در تگزاس و یوتا.

در دو گور در قلعه سام هوستون ملی گورستان در سن آنتونیو و یک قبر در فورت داگلاس پست گورستان در شهر سالت لیک دروغ آلمانی اسرای جنگی جنگ جهانی دوم. این گور که وجود داشته برای دهه مشخص شده با نمادهای نازی و در هفته های اخیر تماس های رشد بلندتر به آنها را حذف.

"اجازه می دهد این سنگ قبر با نمادها و پیام های نفرت و نژاد پرستی و عدم تحمل و نسل کشی است به خصوص توهین به همه جانبازان که در معرض خطر و اغلب از دست داده و زندگی خود را در دفاع از این کشور و راه ما از زندگی" نوشت: این گروه از نمایندگان در نامه ای کهنه معین وزارت امور رابرت Wilkie در روز دوشنبه.

هر سه گور ویژگی صلیب های شکسته در حالی که در تگزاس در این دیدار همچنین شامل یک مرجع به هیتلر. "او به دور از خانه خود را برای پیشوا مردم و پدری" خوانده اند.

"این است که یک لکه روی مقدس زمین که در آن بسیاری از جانبازان و خانواده های آنها گذاشته و به استراحت" قانونگذاران اضافه شده در نامه خود. "خانواده هایی که عزیزان خود را که در حال دفن در همان گورستان با سربازان نازی و آنها را در مبارزه علیه باید هرگز به مقابله با نمادهای نفرت که در تضاد به ما ارزش های آمریکایی."

در اوایل این ماه در پاسخ به این جنجال, وزارت امور جانبازان قرار دادن یک بیانیه گفت که آنها آگاه هستند از سنگ قبر اما توسط قانون ملزم به حفظ آنها را به عنوان آنها در نظر گرفته شود و آثار تاریخی.

این مقاله نوشته شده توسط لورن Theisen از نیویورک دیلی نیوز و به طور قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 نیویورک دیلی نیوز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب