جانباز فریب خورده توسط ساختگی دریایی اعطا $1.7 میلیون در Stolen Valor مورد

مونتانا بالاترین دادگاه تایید حکم علیه یک اونورتر, ویرجینیا, مردی که بینی حداقل یک سرمایه گذار در معاملات کسب و کار با این ادعا که شده است یک دریایی ایالات متحده.

مونتانا دیوان عالی کشور در ماه گذشته را تایید کرد دادگاه بدوی تصمیم سفارش Laron شانون قبلا از Kalispell, مونتانا به پرداخت $1.7 میلیون خسارت به دونالد Kaltschmidt از Whitefish. Kaltschmidt با توجه به دادگاه به شانون 250.000 دلار برای سرمایه گذاری در یک شرکت شانون گفت: استخدام جانبازان برای تمیز کردن سکوهای نفتی در شرق مونتانا و داکوتای شمالی.

اما شانون که اغلب عینک های دریایی پوشاک مانند کلاه و پیراهن گره با عقاب جهان و لنگر به تصویر کشیده و خود را به عنوان یک سابق افسر دریایی هرگز در خدمت وظیفه فعال به عنوان یک سفارش دریایی با توجه به اسناد دادگاه. زمانی که خواسته های اولیه در دادگاه به تولید یک DD-214 رکورد از خدمات سند او را بلافاصله تولید آن است.

پس از چندین تاخیر محاکمه توسط شانون برای شرایط اضطراری پزشکی و همچنین به عنوان یک اعلام ورشکستگی که به طور موقت متوقف رسیدگی شانون ارائه شده تا حدود 300 اسناد و مدارک یک هفته قبل از محاکمه بود برای شروع از جمله DD-214 که نشان داد او مرخص شد در سال 1982 به عنوان یک midshipman — یک اصطلاح است که در مورد هر دو دانش آموزان در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده و دانش آموزان در نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی ROTC برنامه در مدارس دیگر.

منطقه 11 قضایی دادگاه حکم داد که اسناد و مدارک نمی شد مجاز به دادگاه از آنجا که آنها تا به حال تولید شده در یک موقع. و Kaltschmidt وکلای متهم است که اسناد و مدارک جعلی بودند.

مرتبط: دریایی سپاه تشکیل اولین از نوع خود هنگ در هاوایی

“دادگاه منطقه ارائه شد با اثبات این که آقای شانون تا به حال ساخته شده بسیاری از تازه تولید شده ‘Top Secret’ redacted اسناد و مدارک خود را در ‘VA file’ و … ارائه شد و با اثبات این که آقای شانون جعل کرده چه او ادعا کرد او DD214” یک appellee مختصر به مونتانا دیوان متحده است.

شانون به دادگاه تجدید نظر پایین تر تصمیم دادگاه بر اساس تصمیم گیری در مورد اسناد و مدارک و همچنین دادگاه رسیدگی ادامه داد که پس از شانون انتخاب به ترک دادگاه روز اول که در حالی که صلیب-بررسی Kaltschmidt او ادعا کرد که یک اورژانس پزشکی است.

در غیاب هیئت منصفه در بر داشت شانون در قبال تقلب غفلت و ارائه اطلاعات نادرست و سازنده تقلب و نقض وظیفه امانتی اعطای $224,000 در جبران خسارت و بعد اضافی 1.5 میلیون دلار خسارت تنبیهی.

مونتانا دیوان عالی کشور تایید حکم نتیجه رسید که دادگاه پایین تر تا به حال این حق محروم شانون و اسناد آن را به حال “اعمال قابل توجهی صبر و شکیبایی با” او قبل از اجازه دادن به محاکمه را ادامه دهید.

آن نیست وزن در اعتبار شانون اسناد و مدارک.

شانون فارغ التحصیل از موسسه نظامی ویرجینیا در سال 1982 با توجه به کالج سالنامه و او نشان داد آنچه او گفته بود را DD-214 و محترم تخلیه به ویرجینیا ایستگاه تلویزیونی در سال گذشته است.

شانون گفت که او یک عضو از ذخیره دریایی به عنوان یک فرد داوطلب خدمت سربازی در دانشگاه و با حضور افسر نامزدهای مدرسه در Quantico, ویرجینیا از 13 ژوئیه 1982 از طریق Aug. 21, 1982.

“من مرخص شد كارش با یک رتبه از افسر نامزد” شانون گفت: دادگاه و تلویزیون ایستگاه.

اما او هرگز تولید هر گونه شواهد و پس از دریافت کمیسیون. و با توجه به Kaltschmidt او نشان داده و خود را به عنوان یک سابق افسر دریایی در حوادث مختلف و در معاملات کسب و کار.

“او همیشه مبهم در مورد جزئیات خدمات” Kaltschmidt گفت.

با توجه به Kaltschmidt شانون به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یک افسر سابق در رویدادهای خیریه در مونتانا و در جاهای دیگر از جمله اسباب بازی برای کودکان درایوهای جانبازان توابع و 2019 محافظه کارانه عمل سیاسی در کنفرانس اونورتر ویرجینیا.

در طول شانون در مونتانا او “نفوذ ما جانبازان گروه و در زمان استفاده از بسیاری از مردم” Kaltschmidt گفت:, و اضافه کرد که او به دنبال این مورد تنها به این دلیل است که.

“او نشان می دهد تا برای veteran حوادث و اعتباری برای چیزی که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با” Kaltschmidt گفت: Military.com. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که او هرگز دوباره آن را انجام دهد.”

با توجه به اسناد دادگاه این شرکت شانون در نظر گرفته شده برای ایجاد نفتی رزمندگان هرگز انجام هر گونه عملیات کسب و کار. شانون اتهام اختلاس وجوه شرکت و تاسیس دو شرکت دیگر, JD خدمات و استخدام امریکا در بهترین, در اطراف همان زمان او ایجاد نفتی رزمندگان, کسب و کار که در آن Kaltschmidt سرمایه گذاری.

یک تماس به شانون در اونورتر بدون جواب رفت. او به نمایندگی خود در دادگاه پس از سه جداگانه وکلای کناره گیری از این پرونده است.

Kaltschmidt که خدمت در نیروی دریایی در حمله آبی خاکی نقلیه جامعه از سال 1975 تا 1978 و یک پسر است که خدمت در نیروی دریایی گفت: Shannon می دانستم که به اندازه کافی در مورد این سرویس به “بحث یک بازی خوب” ساخته شده است که دیگر جانبازان — و — در معرض درخواستهای خود را برای امور خیریه و سرمایه گذاری است.

“آن فاحش و دلسرد کننده به مردم که در واقع خدمت” Kaltschmidt گفت. “این نوع از چیزهایی که باید تحمل نخواهد شد.”

Kaltschmidt گفت که او قصد دارد به دنبال کسب مجدد از منابع مالی را به او اعطا شده توسط دادگاه.

“ورشکستگی نمی سپر یک فرد در موارد تقلب” او گفت:.

Kaltschmidt وکیل کوری Laird توصیف شانون به عنوان یک “بسیار باهوش مردی که می داند بیشتر در مورد تاریخ از سپاه تفنگداران دریایی بیش از هر کسی.”

اما Laird اضافه شده Shannon هرگز به پایان OCS پس از آسیب و حتی اگر او داده شد گزینه ای برای بازگشت.

“او را به عنوان يك دریایی, درخواست بودجه و با استفاده از پول برای خود سود. این بدترین نوع سرقت وجود دارد این است که” صاحب زمین گفت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

بیشتر بخوانید: ارتش نسل بعدی تیم ملی سلاح است یک ضربه بزرگ با SOCOM

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>