نامزد منجر به گارد ملی می بیند بزرگتر نقش مهمی در سرکوب ناآرامی های مدنی

نامزد منجر به گارد ملی اداره sidestepped سوالات چهار شنبه در ادعای استفاده از هلیکوپتر برای متفرق کردن معترضا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 خرداد 1399

نامزد منجر به گارد ملی اداره sidestepped سوالات چهار شنبه در ادعای استفاده از هلیکوپتر برای متفرق کردن معترضان در واشنگتن اما تاکید کرد گارد رشد ماموریت به د-تشدید خشونت توسط پشتیبان گیری از اجرای قانون محلی است.

"با توجه به قدر اخیر داخلی حوادث, من پیش بینی یک نقش بزرگتر برای گارد ملی در حمایت از مقامات مدنی در میهن" سرهنگ ارتش ژنرال دانیل Hokanson گفت: در کمیته نیروهای مسلح سنا تایید شنوایی.

جزئیات بعدی: در اولین نیروی هوایی میدارد یک زن به عنوان داوطلب خدمت سربازی رهبر

Hokanson گفت که او نیز فرماید "پتانسیل افزایش نقش برای من در صورت تایید در این بین در برنامه ریزی و واکنش به رویدادها در میهن."

به عنوان Hokanson شد, شهادت پلیس در Tulsa, اوکلاهما اعلام کرد که حدود 250 نفر از اعضای اوکلاهما گارد ملی بود فعال شده است برای کمک به حفظ نظم در طول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه, کمپین تجمع وجود دارد.

سناتور بیان نیست هر گونه مخالفت با Hokanson را نامزدی و او انتظار می رود برای دریافت سریع تایید از مجلس سنا به دریافت چهار ستاره رتبه و موفقیت بازنشسته نیروی هوایی ژنرال جوزف Lengyel به عنوان رئیس گارد ملی اداره و عضو ستاد مشترک.

با این حال دیابت الیزابت وارن D-Mass., سوال Hokanson نزدیک به سپاه پاسداران در واکنش به تظاهرات در واشنگتن دی سی بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس..

وارن با اشاره به ژوئن 1 حادثه که در آن اعضای گارد حمایت پلیس به عنوان آنها به زور پاک لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید از معترضان مسالمت آمیز به رئیس جمهور اجازه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب از طریق یک عکس op.

بعد از آن شب دو هلیکوپتر از منطقه کلمبیا گارد ملی پرواز کم و بیش باقی مانده جمعیت معترضان در چینی.

"این تاکتیک منفجر باقی مانده و همه جا آن را لگد کردن خاک آن را جامعی درختان" وارن گفت. "چگونه شما می توانید اطمینان حاصل شود که guardsmen به وضوح درک این نوع از سفارشات که تحت آن آنها فعال شده اند و فعالیت هایی است که در حوزه ماموریت خود را?"

Hokanson سابق معاون رئیس جمهوری آمریکا شمالی فرماندهی و کهنه از عراق و افغانستان نیست پاسخ به طور مستقیم به استفاده از هلیکوپتر بود که این موضوع به تازگی به اتمام بررسی اما گفت که گارد هدف در شرایط ناآرامی های مدنی بود به د-تشدید درگیری.

"ما تکیه به شدت در کشور ما آجودان ژنرال به مطمئن شوید که آنها به درستی آموزش دیده و مجهز برای آنچه از آنها خواسته به انجام و یکی از کسانی که شامل ده-escalatory اقدامات" Hokanson گفت.

او اشاره کرد که در مورد 43,000 گارد اعضای فعال در 34 متحده در اوج تظاهرات در اوایل این ماه و این تعداد تا به حال شده است به کاهش حدود 4000. "من فکر می کنم که نشان می دهد توانایی ما برای کمک به د-تشدید شرایط," او گفت:.

"سناتور من تعهد به شما این است که ما همیشه در عمل مطابق با قوانین و سیاست ها و رک و پوست کنده انتظارات شهروندان ما" Hokanson گفت.

وارن همچنین فشرده او در مورد اینکه آیا او با توافق ژوئن 3 اظهارات Lengyel که گفت: "من بیمار از مرگ جورج فلوید."

"اگر ما به انجام تعهد ما به عنوان اعضای خدمات به عنوان آمریکایی و مناسب و معقول به عنوان انسان ما را به سوگند ما به طور جدی" Lengyel گفت: در پست توییتر. "ما نمی توانیم تحمل نژادپرستی و تبعیض و یا خشونت های گاه به گاه."

Hokanson گفت: توافق با Lengyel نظرات.

"اگر تایید کرد من به دنبال همان" او گفت:.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: SecDef پیشنهاد خلاص شدن از ارتقاء عکس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن